Skocz do zawartości

Gdzie mozna znalezc Wrestling?


Grassmaste
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj ok.20:00 też był Impact Wrestling.Coraz więcej wrestlingu na Dubai Sports 3.Wczoraj też przełączyłem na Abu Dhabi Sport i akurat leciała reklama TLC PPV.Wyczytałem na internecie,że właśnie kanały Abu Dhabi Sport mają prawa do wszystkich gal WWE.Jednak niestety pokazują je na dalszych kanał,w sensie Abu Dhabi Sport 4,5,6 itd.Będę obserwował ten kanał,a może coś tam puszczą.Zastanawia mnie jeszcze to,że na stronie WWE jes napisane,że stacja Qatar TV transmituje WWE Experience w piątki,ale nigdy jak patrzę na ten kanał to tam w ogóle zero mowy o WWE.

Kolejne transmisje TNA na Nuvoalri TV:

-poniedziałek(00:15)

-czwartek(21:15)

Czyli taki schemat transmisji gal na tej stacji pozostanie chyba na dłużej.

 

Ps:tutaj stronka w której są zawarte wszystkie kraje w których jest puszczane WWE(trochę nie zaktualizowana,np. w przypadku Polski):

http://www.wwe.com/schedules/television/qatar

 

A i ponawiam pytanie:czy ma ktoś linka do programu tv stacji Dubai Sports 3 bo szukałem i nic nie znalazłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na Nuvolari lecą również gale PPV TNA, na Dubai Sports 3 ostatnio wrestling był bodajże w poniedziałek lub we wtorek wieczorek, ale to była powtórka która leciała już kilka razy, to było chyba podsumowanie roku 2014 czyli najlepsze momenty i walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Pozwolę sobie podważyć powyższą opinię.

 

Najlepszy pod względem dostępności w polskich stacjach. Ale sam komentarz od zawsze pozostawia wiele do życzenia.

Kolejny raz mylący się Andrzej Supron, do tego zagadywanie ''wejść'', tłumaczenie tego, co dla fanów WWE jest oczywiste. Ten komentarz z zaciśniętymi zębami, bardzo sztuczny. Wciskanie reklam w trakcie walki, zamiast pomiędzy. Komentarorzy bardzo dużo mówią tzw. sloganów. Pewnie gdybym się zainteresowal to bym więcej znalazł minusów.

 

Opcja komentarza z WWE, mocno podniesie ocenę Wrestlingu na ESC.

 

 

A Royal Rumble słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...