Jump to content
Grassmaste

Gdzie mozna znalezc Wrestling?

Recommended Posts

WWE Afterburn - Program w którym lecą powtórki z programów marki Smackdown! z całego tygodnia. Aktualnie nadawany tylko w lokalnych stacjach TV

WWE Experience jest to 45 minutowy program przedstawiający wydarzenia z ostatniego Monday Night Raw, Tuesday Night NXT i Friday Night SmackDown. Program kierowany do młodszej widowni, który zawiera powtórki programów WWE z minionego tygodnia

Może ktoś odpowie na moje pytanie, bardzo mi zależy. :smile:

Na Tele5 to gal WWE już od jakiegoś czasu nie widziałem, gal UFC poza Liderem to chyba nikt nie transmituje.

Przeglądając stronę WWE, zauważyłem wrestling na nowych kanałach.

Chodzi o:

WWE Experience, Qatar TV - Piątki, 9 pm

WWE Experience, Kuwait TV - Piątki 10 pm

WWE Experience, Dubai Sports Channel - Środy, 3 pm

No i teraz problem. Ciekawe, czy na tych kanałach jest WWE, a jeśli już, to:

1. O jaką godzinę chodziło prowadzącym stronę? Wiem, że wskazuje to na odpowiednio 21 i 22, ale nie wiadomo, gdyż nie wiem, jakiej strefy czasowej użyli autorzy (chodzi mi o GMT). Może ktoś bardziej obeznany coś o tym wie?
  2. Widzimy tu kanał Dubai Sports. Ciekawe, na jakim kanale tego nadawcy jest WWE, bo przecież wiemy, że ten ma ich kilka.

Pozostaje mi obserwować, a i pewnie Wy z ciekawości też czasem zerkniecie. A jeżeli ktoś zna rozwiązanie tych dwóch problemów, niech pisze.

A dziś jeszcze WWE After Burn na K2 o 13:35. ;)

I jak, widział ktoś WWE Experience na Kuwait TV albo Qatar TV? Bo ja niestety nie.. :/ Myślę, że może chodzić o czas.. Może ktoś bardziej obeznany w te sprawy się wypowie? ;)

Kilka minut temu na kanale Dubai Sports 3 leciał wrestling jakieś organizacji CMLL wiec chyba z Meksyku.

Potwierdzam, a dokładniej organizacji Consejo Mundial de Lucha Libre, z Meksyku. Łatwo było poznać, że z tego kraju, gdyż większość wrestlerów miało maski.

Kurcze, moglibyście mi podać namiary na kanały pokazujące wrestling ? Chciałbym pooglądać sobie w TV w miare na bieżąco, a nie męczyć się ze ściąganiem...

Trzeba dodać że Sport 1 jest nadawany z Astry 1 więc jak chcesz oglądać to wystarczy założyć zez`a :)

Niedawno w niekodowanym okienku kanał Canal + Sport France pokazywali galę WWE "Night of Champions" , nie wiem niestety czy Canal + Sport France regularnie transmituje wrestling.

Pamiętasz może kiedy to było? Pierwszy raz słyszę, że na C+ Sport FR pokazywali wrestling, więc może będą pokazywali często

Wczoraj przed godziną 18.00 przełączyłem na Canal + Sport France i była ta gala trwała do 19.00.

Jutro o 14:05 powtórka ;P Może znów FTA.

W niedzielę o 7:30 również powtórka będzie.

Program nazywa się "Que la force soit avec vous" jeśli ktoś chciałby wiedzieć.

wrestling_ na kanałach tj: EXTREME SPORT CHANNEL w SOBOTY od 20.00-22.00, niedziela od 14.00-16.00 i o 20.00!! w środy czwartki i piątki są powtórki godz.18.00!! EUROSPORT w poniedziałki 21.00 powtórki na EUROSOPRT 2 W środy ok.21.30. W tV PULS Środa 20.30. :D:D:D !!!

Dziś Canal + Sport France w swoim niekodowanym okienku od 17.25 do 19.20 transmitował galę WWE "Hell in a Cell"

Jak aktualnie wygląda sprawa z wrestlingiem na satelicie Hot Bird pomijając kanały Extreme Sports Channel,TV Puls i Eurosporty ?

Bardzo mizernie, bo Ja ostatnio nie spotkałem z transmisjami FTA wrestlingu na Hot Birdzie, gale na żywo pokazuje tylko włoska platforma Sky Italia.

Kiedyś natknąłem się na wrestling na tym kanale było to rano koło godziny dziewiątej, niestety nie wiem czy nadal jest tam emitowany bo rzadko oglądam ten kanał.

Superstacja pokazuje galę Total Blast Wrestling w odcinkach co tydzień piatek 20.40

Dziś w niekodowanym okienku kanału Canal+ Sport France można było zobaczyć galę "Survivor Series " zauważyłem, że wrestling jest pokazywany na tym kanale co dwa tygodnie w piątek od 17.25 do 19.30.

Nie jest to co prawda wrestling ale jakiś czas temu natknąłem się na gale UFC na Lider TV.Było to w jakiś weekend podajże.Gala nie była najnowsza myślę że sprzed jakiś 2 lat.

Pewnie większość z was już wie, że 11 listopada 2011 WWE przyjeżdża do Polski. Czy komuś z was obiło się może o uszy czy będzie transmitowana ta gala w TV?

Osobiście wybieram się na ten event, ale pewnie ktoś będzie zainteresowany taką informacją.