Skocz do zawartości

Gdzie mozna znalezc Wrestling?


Grassmaste
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WWE Afterburn - Program w którym lecą powtórki z programów marki Smackdown! z całego tygodnia. Aktualnie nadawany tylko w lokalnych stacjach TV

WWE Experience jest to 45 minutowy program przedstawiający wydarzenia z ostatniego Monday Night Raw, Tuesday Night NXT i Friday Night SmackDown. Program kierowany do młodszej widowni, który zawiera powtórki programów WWE z minionego tygodnia

Może ktoś odpowie na moje pytanie, bardzo mi zależy. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Przeglądając stronę WWE, zauważyłem wrestling na nowych kanałach.

Chodzi o:

 

WWE Experience, Qatar TV - Piątki, 9 pm

WWE Experience, Kuwait TV - Piątki 10 pm

WWE Experience, Dubai Sports Channel - Środy, 3 pm

 

No i teraz problem. Ciekawe, czy na tych kanałach jest WWE, a jeśli już, to:

 

  1. O jaką godzinę chodziło prowadzącym stronę? Wiem, że wskazuje to na odpowiednio 21 i 22, ale nie wiadomo, gdyż nie wiem, jakiej strefy czasowej użyli autorzy (chodzi mi o GMT). Może ktoś bardziej obeznany coś o tym wie?
  2. Widzimy tu kanał Dubai Sports. Ciekawe, na jakim kanale tego nadawcy jest WWE, bo przecież wiemy, że ten ma ich kilka.

 

Pozostaje mi obserwować, a i pewnie Wy z ciekawości też czasem zerkniecie. A jeżeli ktoś zna rozwiązanie tych dwóch problemów, niech pisze.

 

A dziś jeszcze WWE After Burn na K2 o 13:35. ;)

 

I jak, widział ktoś WWE Experience na Kuwait TV albo Qatar TV? Bo ja niestety nie.. :/ Myślę, że może chodzić o czas.. Może ktoś bardziej obeznany w te sprawy się wypowie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Pewnie większość z was już wie, że 11 listopada 2011 WWE przyjeżdża do Polski. Czy komuś z was obiło się może o uszy czy będzie transmitowana ta gala w TV?

Osobiście wybieram się na ten event, ale pewnie ktoś będzie zainteresowany taką informacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...