Jump to content
Grassmaste

Gdzie mozna znalezc Wrestling?

Recommended Posts

W soboty o 23 na Beyaz TV z 42E będzie pokazywany TNA IMAPCT!.Dziś był pierwszy odcinek.

dsc00825rl.jpg

Na kanale IMN TV wczoraj leciał TNA Impact Wrestling około 21:00. Powtórka z 11.03.2011. Dzisiaj wg programu o 10:00 ma być jakaś gala WWE (najprawdopodobniej Superstars) a o 22:50 m a być jakiś wrestling ale nie podano w programie jaki.

http://www.imntv.tv/index.php/program-list

Z jakiej satelity i na jakiej częstotliwości nadaje ten kanał?.

anttys - właśnie prawdopodobnie, że na HotBird. Wskazywało by na to info z ich strony www.imntv.tv( oczywiście ją wcześniej przetłumaczyłem na eng) porównywane z parametrami kanału IRAN-MNTV z Kingofsat.net

Oto parametry: 1604.00MHz, pol.H (DVB-S SR:27500 FEC:5/6 SID:642 PID:4210/4220 Farsi- Clear)

W/g ramówki transmitują min. MMA, oraz Wrestling ale nie są to konkretne programy.

Dziś na kanale Nessma TV w godzinach południowych pokazywali program "The experience" to chyba premiera wrestlingu na tym kanale bo dotychczas nie pokazywali.

Dziś rano na kanale Iran FMTV była transmisja gali SmackDown, ja zdążyłem zobaczyć 2 walki, nie wiem czy na tym kanale są cykliczne transmisje czy tylko pojedyncze programy.

UP na tym kanale jest wrestling, bo wiem , że kiedyś był też RAW, niestety już nie pamięta kiedy ( też gdzieś rano). O której to było??

EDIT:Przed 18 na kanal Persian Star tv z HB było bardzo stare TNA impact, jeszcze był 6kątny ring a występowali w TNA jeszcze Ron Killings( r truth) i Christian.

Już wiem z kiedy , z 2006 roku, czyli baaardzo dano temu

@eacf1395 jak przełączyłem na ten kanał to była 9.10, program skończył sie o godzinie 9.35, nie wiem dokładnie o której godzinie sie zaczął.

Z ciekawości sprawdziłem ten kanał Iran FMTV i okazało się, że w piątek i dziś również leciał wrestling - gale Smackdown, dziś niestety pokazywali te same walki co w czwartek, wygląda, że są to cykliczne transmisje.

andi12 mógłbyś napisać o której mniej więcej się zaczynają te gale? I parametry kanału. Z góry wielkie dzięki :)

Parametry tego kanału to 11 604 H i SR= 27 500, gale zaczynają sie rano, dziś jak włączyłem o 8.30 to już trwała.

To widzę, że na tym kanale to i wieczorem wrestling leci, jakość kanału bardzo słaba niestety, do komentarza idzie się przyzwyczaić.

Wrestling zauważyłem również na kanale Iran MNTV, rano ok. godziny 8.00 i wieczorem ok. 20 leci program "Old School" a w nim najlepsze walki w historii.

Właśnie teraz na kanale Gong Base z 5W trwa jakaś gala wrestlingu chyba z Meksyku(reklama słynnego piwa na ringu)

Dodam jeszcze, że wrestling jest pokazywany również na kanale Persian Star 1 z HB lecą tan głownie walki z gal TNA Impact.

Dzisiaj na kanale Iran Beauty leciało WWE Raw.Tak dokładnie to oglądałem tylko walkę The Usos vs. Rybaxel bo potem się już skończyło.Włączyłem tv po 20:00,skończyło się ok.20:20,ale pewnie zaczęło się wcześniej.Dzisiejszy dzień to piątek.Poślizg wynosi 11 dni(1 tydzień i 4 dni).Za to na Gem TV leciało TNA Impact Wrestling też po 20:00.Obejrzałem chwilę bo musiałem przełaczyć na Barwy Szczęścia :x .Poślizg wynosi chyba 15 dni(2 tygodnie i 1 dzień).Na stronie WWE.com pisz,że na Qatar TV też dzisiaj leci o 9 p.m,ale cały czas patrzyłem i nic nie było.Jeśli coś wiecie o transmisjach wrestlingu na innych kanałach to piszcie.Trzeba trochę ożywić ten temat.

Wrestling można tez znaleźć na kanałach Iran FMTV, tam lecą gale RAW, SmackDown i Main Event i wielkie gale z PPV , opóźnienie wynosi jakieś 10-12 dni, na Iran MNTV jest program Old School a w nim gale Superstars i czasami TNA Impact i najciekawsze walki w historii, wrestling jest jeszcze na Persian Star 1, a tym kanale również starsze walki z różnych gal.