Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na Justwatch na Hulu jest tam około 1400 filmów i 1400 seriali... to bardzo dużo - w większości to starsze pozycje. Lubię starsze filmy... myślę że wiele nie oglądałem. Jeśli zostały tak dobrze zeskanowane jak "Brudy Harry" który jest na Netflix... to jest tam wiele perełek... :D:D:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, herman78 napisał:

Patrząc na Justwatch na Hulu jest tam około 1400 filmów i 1400 seriali... to bardzo dużo - w większości to starsze pozycje. Lubię starsze filmy... myślę że wiele nie oglądałem. Jeśli zostały tak dobrze zeskanowane jak "Brudy Harry" który jest na Netflix... to jest tam wiele perełek... :D:D:D 

Z tym że w tym Disney+ zobaczylibyśmy pewnie co najwyżej Originalsy od Hulu, a nie całą ich bibliotekę z USA. Ale to i tak już plus. Zawsze lepiej mieć te Originalsy niz nie mieć.

 

Cytat

Ogromna większość kontentu Hulu, włącznie z częścią Originalsów, nie byłoby dostępne w Polsce, więc po co taki serwis? Showmax niczego Cie nie nauczył?

To że część seriali z Hulu jest obecnie w innych rękach nic nie zmienia. Przypomnę że na wejściu do PL taki Netflix nie miał praw do House of Cards. Dotychczasowe umowy wygasną i będą mieli wyłączność na swój kontent.

 

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mają rację bo skoro Hulu nie jest dostępne globalnie to sprzedają prawa do dystrybucji tych seriali innym nadawcom. Gdyby Hulu weszło w globalną dystrybucję (np. we współpracy z D+) to by umowy inaczej konstruowali tak by mieć prawa do swoich seriali. Ale poczekajmy i zobaczymy czy w ogóle do tego dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli D+ zablokuje dzielenie konta... i będzie kosztował tyle co Netflix... to u Nas nie ma co startować. Jeśli na jedno urządzenie w 4K wyjdzie z 10-15 zł max... wtedy będzie ok. Brak dzielenia konta to będzie strzał w kolano.

Edytowane przez herman78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D+ robi straszny błąd że nie startuje wszędzie... bo piractwo bardzo zmniejszy atrakcyjność oferty. Mogli by dać coś jak teraz Amazon... nawet niepełną ofertę i same napisy choćby za jakieś symboliczne pieniądze. A tak to wszystko już się zobaczy z netu wcześniej... :/ 

Edytowane przez herman78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2019 o 15:49, herman78 napisał:

D+ robi straszny błąd że nie startuje wszędzie... bo piractwo bardzo zmniejszy atrakcyjność oferty.

To i tak nic nie da bo każda nowa pozycja na D+ za chwilę będzie na wszelakich torrentach.

I nie ma siły aby temu zapobiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, tracer10 napisał:

... I nie ma siły aby temu zapobiec.


Ano jest... żaden mój znajomy a jest nas ze 30 osób które dzielą konta Netflix'a nikt nie piraci (nie piraci to co ma na Netflix). Czyli można. D+ wystartowało by z okrojoną zawartością... już nawet z samymi napisami za drobną opłatą i było by dobrze.

Ten model zaprezentowany jest zły a nawet tragiczny... bo mnie zapewne jakoś uda się zobaczyć to wszystko zanim D+ u nas zagości... a reszta oferty już nie jest dla mnie tak atrakcyjna... tym bardziej aby samemu płacić 30zł za to.

Edytowane przez herman78
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...