Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, przecież dziś mam porządną kolekcję Disneya w ramach Sky Cinema i On Demand, podobnie jak z Nat Geo...jaki sens miałoby dla mnie kupić ten serwis jeśli nic by się nie zmieniło? Przecież dla tych paru filmów to taniej wyjdzie iTunes..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney Cinemagic zamknięty, XD usunięty ze Sky zostaje Junior na zachętę.I co do NatGeo...no cóż nie byłbym taki pewny jego pozostania..Disney musi sprawić że oferta serwisu będzie wyjątkowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kingofsouth napisał:

Miliony może nie , ale ja jestem zainteresowany Disney+. Kolejna w mojej bogatej kolekcji usług streemingowych. Kto bogatemu zabroni  emoji6.png

 

 

 

Kolejny serwis do kolekcji, to popieram.

W sumie dzieciaki będą mieć większy wybór a zachęca mnie też National Geographic. 

 

Ktoś , jakiś czas temu wspominał o serwisie BBC z Discovery.

Wiadomo coś więcej na ten temat?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu treści oryginalnych, nowości filmowych czy klasyki. Chyba nie myślisz, że głównym koniem napędowym będą treści z Disney Channel?
W HBO Max będą też treści TNT i TBS, według Ciebie też je zamkną?
Archiwalne programy stacji TV będą świetnym uzupełnieniem serwisów streamingowych.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO MAX i  Disney to kompletnie dwie inne bajki i w dalszym ciągu nie bierzesz pod uwagę dwóch istotnych rzeczy:

Raz że Disney ewidentnie czeka na zakończenie umów w wielu krajach a dwa że już startują w Holandii gdzie te umowy wygasają najszybciej a w Niemczech zostawiają jeden kanał..

 

Piszesz treści oryginalne..właśnie te kanały są jednym z największych dostawców treści mogące skłonić ludzi do zakupu.

Jak już pisałem jeśli wszystko zostanie jak jest to w pół roku ten serwis padnie bo po co go mam zakupić skoro wszystko mam już w dekoderze?

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Jak już pisałem jeśli wszystko zostanie jak jest to w pół roku ten serwis padnie bo po co go mam zakupić skoro wszystko mam już w dekoderze?

Co niby takiego atrakcyjnego masz w dekoderze co będzie w D+ poza kanałami Disneya i Nat Geo?
Nie każdy będzie zainteresowany streamingiem. Może ograniczą liczbę kanałów Disneya, ale całkowicie nie zlikwidują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie kwestia jest taka że niektóre osoby nie rozumieją że Disney+ ma swoje treści ekskluzywne i to za nie sie głównie płaci.

Czy na kanałach Disneya albo ich VOD masz filmy Disneya i Marvela w 4K ??

Tutaj bedą.

Czy dostaniesz takie serie jak: Mandalorian czy inne seriale w świecie Gwiezdnych Wojen albo oryginalne seriale powiązane z Marvelem ??

Otóż też nie.

Dodatkowo czy na kanałach Disneya masz dostep do filmów kinowych kilka tygodni lub miesiecy od premiery w kinie ??

Też nie.

Wiec pytam sie do czego wy chcecie porównać Disney+ do Disney Channel który jest zupełnie innym produktem ??

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
33 minuty temu, mateuszclub26 napisał:

Wiec pytam sie do czego wy chcecie porównać Disney+ do Disney Channel który jest zupełnie innym produktem ??

 

 Nareszcie głos rozsądku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał:


 


Co niby takiego atrakcyjnego masz w dekoderze co będzie w D+ poza kanałami Disneya i Nat Geo?
Nie każdy będzie zainteresowany streamingiem. Może ograniczą liczbę kanałów Disneya, ale całkowicie nie zlikwidują.
 

Wszystko co Disney ma.Od bajek po filmy przez seriale z każdego kanału Disneya. Sądzisz ze to zostanie?Samych filmów mam 105 plus seriale i bajki ...plus kanały linearne..

 

@tracer10 już znikają...wszystko kwestia długości umów na których zakończenie Disney czeka.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@umek

Nie brnij proszę, choć to apel na nic.

Nie ma żadnych oficjalnych lub nieoficjalnych info o tym.

To są tylko twoje farmazony.

Idąc twoim tokiem to już dawno powinno zniknąć HBO linearne, NGC też zapewne zniknie razem z NGW , o Paramount i Uniwersal nawet nie wspomne

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To logiczne myślenie i pytanie na co czeka Disney skoro mógłby już ruszyć wszędzie ?Przecież nie na kinowe filmy których ma jeden na miesiąc albo nawet nie?

I nadal bezsensownie porównujesz HBO do Disneya..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@umekCzytając często twoje dziwne wpisy i mając doświadczenia też w polemice z tobą ani mi w głowie kontynuować ten dialog o tak bezsensownej bzdurze jak zniknięcie kanałów Disneya.

I tak będziesz to klepał nawet jak ci dziesięciu innych powie, że nie ma żadnych podstaw do takich stwierdzeń.

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Disneya opłacalne sprzedawanie dalej praw innym podmiotom, sam Netflix zapłacił im przez parę lat 5 mld. dolarów za filmy ;).

Ale wszyscy robią SVOD i produkcje na wyłączność, więc też robią swój serwis.

2-3 lata po premierze w Disney+ będzie można sobie kupić DVD czy bluraya z tymi produkcjami, jak teraz z tymi z Netflixa czy Amazona.

 

Kanały pewnie zostaną, będą pokazywać starocie i służyć jako nośnik promocyjny serwisu. Inni gracze rynkowi takich atutów nie mają ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tracer10 napisał:

@umekCzytając często twoje dziwne wpisy i mając doświadczenia też w polemice z tobą ani mi w głowie kontynuować ten dialog o tak bezsensownej bzdurze jak zniknięcie kanałów Disneya.

I tak będziesz to klepał nawet jak ci dziesięciu innych powie, że nie ma żadnych podstaw do takich stwierdzeń.

Czekałem kiedy na swój poziom wejdziesz;)

Bob Iger powiedział ze wycofają swoje produkcje z konkurencyjnych usług..można to dwojako rozumieć ale w każdym kraju w jakim będą platformy cyfrowe będą przecież ich konkurencja.Owszem,jak pisze @bugmenot coś zostać może ale pewnie niewiele.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Bob Iger powiedział ze wycofają swoje produkcje z konkurencyjnych usług..można to dwojako rozumieć ale w każdym kraju w jakim będą platformy cyfrowe będą przecież ich konkurencja.Owszem,jak pisze [mention=21084]bugmenot[/mention] coś zostać może ale pewnie niewiele.

 

To przecież cały czas Ci się pisze o kanałach Disneya, że zostaną. Oczywistym jest, że chcą odzyskać prawa do pierwszej emisji filmów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Pawop napisał:

 

 

 

 

 

To przecież cały czas Ci się pisze o kanałach Disneya, że zostaną. Oczywistym jest, że chcą odzyskać prawa do pierwszej emisji filmów.

 

Tak..kilka filmów rocznie dlatego wstrzymują się w całym świecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...