Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, domin107 napisał:

A gdzie mogę znaleść całą listę?

Jestem zainteresowany wykupieniem , ale tak w ciemno to nie chcę płacić za cały rok z góry aby dostać promocję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Toma441 napisał:

Tak jak mówiłem od początku - kanał Fox w momencie startu D+ traci racje bytu.

A to się jeszcze okaże.

Np. "Big Sky" leci w fox już z drugim sezonem. A tu mamy oznaczone, że na razie bedzie tylko pierwszy.

 

Mnie ciekawi czy nowe odcinki TWD będą wpadać od razu tego samego dnia co na fox.  

Edytowane przez domin107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, czytnik napisał:

A gdzie mogę znaleść całą listę?

Jestem zainteresowany wykupieniem , ale tak w ciemno 

Pełna lista to jak pisze Disney „ponad 800 filmów i 1000 seriali” - lista, którą podaje teraz Disney to tylko te najbardziej popularne i klasyczne produkcje. Nikt nie odkryje wszystkich kart od razu…Przecież już po tych info widać czym będzie ta platforma i nie będzie to żadne pseudo-wejście jak ten niby start BBC Player w C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Delta21 napisał:

https://dsny.pl/  nie dam gwarancji, że wszystko w Polsce będzie 

 

Na dsny.pl na pewno w godzinach porannych 14 czerwca pojawią się całe informacje o ofercie w Polsce. Zresztą stronę czeka aktualizacja, żeby wszystko było jeszcze bardziej przejrzyste i czytelne.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku miałem się zarejestrować już w dniu startu, ale teraz sobie na spokojnie poczekam i zobaczę na upflix oraz innych stronach opinie o serialach i filmach dostępnych w Disney+. Teraz będę testował Apple TV przez kwartał. :) I tak wielu serwisów w ogóle nie włączam, więc kolejny do kolekcji nie jest mi natychmiast potrzebny.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, dostałem pierwszy mail z D+. Na razie zapowiedź serwisu, gdzie na końcu napisali, że szczegóły do subskrypcji powitalnej wyślą w dniu startu 14.06. Do 26.06 będzie czas opłacić i zacząć przygodę. Niekoniecznie muszę kliknąć w pierwszym dniu, nie ma co się spieszyć. W innych serwisach jest jeszcze tyle rzeczy do oglądania.

Pierwsze co obejrzę to na pewno The Beatles, Zepsuta krew, Pam & Tommy, Dopesick i seriale SW oraz Marvela. Sprawdzę jak wygląda sytuacja z wersjami filmów Marvela w IMAX Enhancend. 

 

Czy aplikacja D+ na iPad Pro 12.9 wspiera HDR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, swordfish napisał:

Sprawdzę jak wygląda sytuacja z wersjami filmów Marvela w IMAX Enhancend. 

Pod względem jakości, czy ilości? Bo w wersji amerykańskiej, najbardziej bogatej w tej kategorii jest 14 pozycji z możliwością wyboru trybu: https://i.postimg.cc/wTjrBJJX/IMAX.jpg
https://i.postimg.cc/T3XW9j9m/Panoramiczny.jpg

 

Ja z pewnością nie wykupię subskrypcji rocznej, jakoś Disney+ mi nie podchodzi, ale to już kwestia gustu. Jednak coś tam znalazłam dla siebie, w ciągu miesiąca zdążę obejrzeć.

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Toma441 said:

Widać, że ktoś tam myśli i cały proces jest podzielony na etapy. O ile teraz HBO Max hula, to faktycznie sam start mieli nieciekawy pod niemal każdym względem. No i Disney + naprawdę WCHODZI z przytupem, a nie jak to coś pod szyldem BBC Player 😉

Zgodnie z zapowiedziami na start od razu ma być w Disney+ 2000 tytułów. A wydawałoby się, że biblioteka jest dość ograniczona.

HBO Max niby hula, ale trzy miesiące po starcie oscyluje w granicach 1600-1700 tytułów, coś dodadzą to inne zaraz znika i tak w kółko.

A tutaj zapowiada sie naprawdę grubo.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zuzia napisał:

 

Ja z pewnością nie wykupię subskrypcji rocznej, jakoś Disney+ mi nie podchodzi, ale to już kwestia gustu. Jednak coś tam znalazłam dla siebie, w ciągu miesiąca zdążę obejrzeć.

 

Mam podobnie, zresztą jak dla mnie za dużo tam dubbingu.

Nawet w kolekcji Star Wars nie udostępniają lektora, a jest i to Piotr Borowiec.

Właśnie oglądam "Han Solo" z Borowcem i to co jest w D+ to się chowa.

Aczkolwiek raz na 3-4 miechy można kupić.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem to daje jakieś 3600 tytułów.

Doliczyć Netflix, Prime Video ..i robi się dopiero grubo.

:-D

 

19 minut temu, bgmnt napisał:

Zgodnie z zapowiedziami ma być 2000 tytułów. A wydawałoby się, że biblioteka jest dość ograniczona.

HBO Max niby hula, ale trzy miesiące po starcie oscyluje w granicach 1600-1700 tytułów, coś dodadzą to inne zaraz znika i tak w kółko.

A tutaj zapowiada sie naprawdę grubo.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zuzia napisał:

Ja z pewnością nie wykupię subskrypcji rocznej, jakoś Disney+ mi nie podchodzi, ale to już kwestia gustu. Jednak coś tam znalazłam dla siebie, w ciągu miesiąca zdążę obejrzeć.

 

Myślę podobnie. Też jakoś mnie nie kręci Disney+, a na pewno nie tak żeby regularnie subskrybować. Może to dlatego, że nie jestem fanem Marvela i SW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...