Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj odbył się panel z okazji święta Gwiezdnych Wojen.Zaprezentowano na nim teaser Star Wars Andor,który pojawi się 31 sierpnia na Disney+.Pokazano także teaser serialu Willow,który ma być kontynuacją filmu z 1988 roku o tym samym tytule.Premiera 30 listopada na Disney+.Na panelu potwierdzono także,że 3 sezon The Mandalorian wystartuje w lutym 2023 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FOXach w kółko leci zapowiedź startu serwisu Disney+. Są między innymi fragmenty "Encanto", "Czarnej Wdowy", "To niewypanda", "Wyprawy do dżungli", serialu "Obi-Wan Kenobi" czy klasycznego "Alladyna".

Jest też autopromocja weekendów z Marvelem w czerwcu i na końcu też wzmianka o Disney+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda tak, jakby sugerowano, że ciężar gatunkowy i jakościowy przenosi się do nowego serwisu, a sam FOX to melodia przeszłości
@bgmnt
W UK kanał zlikwidowali. Myślę, że u nas zostanie i dalej będzie najlepszym kanałem serialowym, jak dotychczas (być może pod inną marką?). Disney trochę tego towaru produkuje, a są też licencje. Faktem jednak jest, że to D+ będzie oczkiem w głowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lakiman napisał:

Kto już zarejestrował konto na Disney+


Raczej zarejestrował maila. Konta na razie zarejestrować się nie da.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Ok, ciekawe czy ktoś jeszcze liczy na współpracę operatorów z serwisem na starcie usługi ?

Zostało trochę czasu, ale pewnie trzeba będzie skorzystać z promocji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Pawop napisał:

W UK kanał zlikwidowali. Myślę, że u nas zostanie i dalej będzie najlepszym kanałem serialowym, jak dotychczas (być może pod inną marką?). 

Mam odmienne odczucia. Era kanałów serialowych się kończy, ten kanał co prawda może jeszcze w pierwszych miesiącach, a może nawet do roku-dwóch funkcjonować obok działającego już w naszym kraju D+, natomiast w perspektywie zostanie zlikwidowany. Disney+ daje to samo i jeszcze więcej, a do tego ogromny komfort w oglądaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam odmienne odczucia. Era kanałów serialowych się kończy, ten kanał co prawda może jeszcze w pierwszych miesiącach, a może nawet do roku-dwóch funkcjonować obok działającego już w naszym kraju D+, natomiast w perspektywie zostanie zlikwidowany. Disney+ daje to samo i jeszcze więcej, a do tego ogromny komfort w oglądaniu.
Wiadomo, że rozmawiamy o krótkiej perspektywie, a co będzie za 3, 5 czy 10 lat tego nie wiadomo. Na tę chwilę Fox zostaje. Nikt nie będzie pozbawiał się przychodów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...