Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj wziałem cyfre+ z komfortowym wraz z opcją Canal+ w promocji za 50% i mam mieć ten pakiet premium niby do konca roku za darmo, tak więc te 7 miesiecy to oni chyba licza od poczatku czerwca... Tak wiec wszyscy ktorzy skorzystaja z tej promocji opcje premium beda mieli za polowe ceny dokladnie przez okres ktory pozostal do konca roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis dobieralem Eurosport HD(za 5zl),do konca roku dostalem HBO za darmo i 3 zl za HD.Reasumujac mam w tej chwili umowe do stycznia i komfort z C+ i HBO,oraz wszystkie opcje HD,oprocz Filmboxa za niecale 90zl.Taka oferta nigdzie taniej nie wyjdzie.Cyfra wcale nie musi byc droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
U mnie było tak:

Po wysłaniu rezygnacji,dostałem telefon 2 tygodnie przed końcem umowy.

Przedstawiono mi oferte ,12 miesięcy -25%+ 6 miesięcy normalna opłata (pakiet prestiż)

Powiedziałem dziekuje, ale nie ,wspominając przy tym o promocji BP.

Kilka dni przed końcem umowy ,zadzwonili kolejny raz.

Tym razem dostałem propozycje -25% na prestiżowy(łącznie z kanałami HD i HBOHD) przez 12 miesięcy i 1 miesiąc normalnie,w to nie jest wliczony EurosportHD.

 

I postanowiłem przyjąć tą propozycje.

 

Pozdrawiam.

 

Ja też wysłałem rezygnację (umowa do 31.07.2007r. - kolejny aneks, jestem abonentem od 8 lat). Dzwoniłem wczoraj pod nr telefonu, który mi przysłali, że tam jest przygotowana specjalna propozycja dla mnie, która wygląda tak:

- pakiet podstawowy z opcją Canal+

- umowa na 18 miesięcy,

- przez pierwsze 12 miesięcy opłata 51,75 zł

- przez pozostałe 6 miesięcy 69,00 zł czyli średnia wynosi 57,50 zł na 18 miesięcy.

Do tej pory płaciłem 58,00 zł miesięcznie. Co Wy na to czekać aż zadzwonią jeszcze do mnie z lepszą ofertą czy lepszej już raczej nie będzie. Mam jeszcze jedno pytanie ile kosztowałby mnie abonament, gdybym wziął Pakiet Podstawowy z opcją Canal+ HD + do tego dekoder HD i na ile miesięcy jest wtedy podpisywana umowa czy na 18 czy na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio teściowej zaproponowali za przedłużenie umowy 25% rabatu na 12 miesiecy natomiast kolejne 6 miesięcy bez rabatu.

Śmiem twierdzić iż bywały czasy gdzie bywali bardziej hojni :D

Ja mam umowę do końca sierpnia mam cicha nadzieję, że do tego okresu zmieni sie na lepsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam takie pytanie. W Cyfrze+ mają dwa rodzaje dekoderów jeden to HD a drugi to PVR HD. Czy można wynająć ten HD, czy zawsze proponują dekoder PVR HD? Najem tego bez twardego dysku kosztuje 15,00 zł a tego z twardym dyskiem do nagrywania 20,00 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...