Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie odnośnie oferty HD. Czy trwa może właśnie jakaś promocja dzięki której przy zakupie telewizora LCD otrzymuje się przez jakiś czas ofertę HD gratis, a może jest promocja gdzie można kupić telewizor LCD wraz z dekoderem HD Cyfry+? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.. wziąłem cyfre w grudniu w promocji oczywiście za 1 zł

Grudzien miałem całkowicie za darmo bo umowa się liczyła od 1 stycznia.

Rachunek za styczeń przyszedł..Został opłacony..

Dziś w skrzynce zastałem coś takiego:

 

2d8jmgi.jpg

 

Mam pytanie.. jakie 24 miesiące skoro ja wziąłem na 18 miesięcy w dodatku tu pisze od marca. A styczen luty zapłacony - czyli zostaje 16 miesięcy a nie 24 !

Możecie mi to wyjaśnić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wybrałeś przypadkiem jako formę płatności - polecenie zapłaty? Ta promocja (5% na 24 m-ce) z tego co pamiętam to promocja formy płatności doliczana do aktualnie posiadanej promocji. A 24 m-ce piszą pewnie standardowo wszystkim, bo tyle ona obowiązuje. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak zrezygnujesz po tych 18 miesiącach to odwołają polecenie zapłaty z banku, jak zostaniesz z nimi dłuzej to cały czas będą pobierać z konta, tylko że przez 24 mies będziesz miał zniżkę potem już nie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was prośbe.wysłałem do c+ wypowiedzenie umowy i licze ze zaproponują mi obnizke abonamentu.Mam dekoder po wizji philips który jest ich.Co proponują w takiej sytucji np.wykupienie i o ile moge "powalczyć"płace za komfort oraz c+ i hbo.(126zł/m-c.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej pokrętnej odpowiedzi to nie widziałem :lol:

A czyj tuner ma wykupić jak nie ich? Może swój własny? :lol:

@kauj, żądaj wykupu tunera bo wielu się to udało, i zniżki 25% na pakiecie + 30% na opcje premium, wychodzi jakieś 83 zł w Twoim wypadku. Jak już nie chcesz opcji Premium to żądaj 20zł zniżki na pakiet komf. lub podst. Jak nie pójdą na to to znaczy, że ta dobra promocja już się skończyła i wtedy ratuj się kto może i jak może :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dokładnie :D

 

Dekodery Mediasat za 49 zł

 

Pakiety Komfortowy i Prestiżowy do 3 miesięcy za 38 zł (prorata czyli miesiąc podpisania umowy i 2 pełne miesiące)

 

Opcje Premium (C+ i HBO) oraz Multipremium za 50% ceny do 3 miesięcy oraz opcje HD do 3 miesięcy za friko 8)

 

Pozdro :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...