Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CYFRA+ i BPPARTNERCLUB, przygotowały promocję dla nowych abonentów Cyfry+ -20% taniej przez 12 miesięcy.

 

box_cyfra.jpg

 

box_cyfra_pakiety.gif

 

Dodatkowe opłaty: aktywacja 1 zł, kaucja 0 zł, antena 0 zł.

Najem terminali: terminal SD 10 zł/mies., terminal HD 15 zł/mies.

 

Jeśli chcesz skorzystać z oferty, na stacji BP wymień punkty na kupon, na którym znajdziesz instrukcję postępowania.

 

Źródło: http://www.bppartnerclub.pl

 

P.S.

Według mnie rokuje to na promocję działającą przynajmniej przez okres 12 miesięcy, czyli do listopada 2008r. Ponieważ katalog prezentów w programie BPPARTNERCLUB zmieniany jest raz na rok.

Co Wy na to?

Pozdrawiam,

Jarek

 

 

Mam pytanie na temat ten oferty. Jeżeli wezmę tę oferte w pakiecie podstawowym z c+ i C+HD i National G HD to zapłacę tak:

12*28,50 za abonament i 29*8 za canal+ , 6*6+6*6(oba pakiety HD) aktywacja 0zł antena 0zł(ale taka z podwójnym konwerterem??)

Za 13 miesiąc zapłacę normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy miesiąc w ktorym zawarłeś umowę za friko

Kolejne 11 miesięcy:

pakiet podstawowy 30,40

opcja canal+ 23,20

canal+HD i Nat.Graph. HD 6 + 6 (pół roku za friko a kolejne 6 miesięcy 6+6)

 

ostatni miesiąc w normalnej cenie: 38 + 29 + 6 + 6

 

aktywacja, kaucja, antena tak jak napisałeś. No i dekoder tylko na wynajem 20 PLN HD PVR co miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktywacja hd w tej promocji to 99zl- umowa jest zawarta na 13 pelnych miesiecy- a miesiac podpisania jest gratis- 11 miesiecy jest ze znizka 20% a dwa miechy placimy normalny abonament- dzierzawy-thomson ts-4 10zl, phil 6210 hd 15zl , phil 7210 pvr hd 20zł. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, tak przy okazji, wstąpiłem do Vobis'u (tam też wciskają Cyfrę ;) ).

Zapytałem się o ta promocję na "multipakiet Canal+", gość tak do końca nie wiedział o co chodzi ;) Wygrzebał jednak jakąś ofertę, która wchodzi w życie 1-go lutego.

- 3 miesiące 50% taniej

- tylko z umową na 18 miesięcy

- tylko z opcją HD

- opłata aktywacyjna 1, 49 lub 99 zł. (w zależności od tunera, anteny), nie wnikałem do końca.

 

http://www.canalplus.pl/canal/multipakiet :arrow: do tego czegoś się odnoszę ;)

 

Jak dla mnie to jakaś ściema ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zaćmienie i wziąłem dziś antenę z podwójnym konwerterem i zrozumiałem żęjest to monoblock:P. Wziąłęm też instalację do domu. Czy mogę jeszcze renegocjować umowęi czy koszt założenia kupionego przez mnie monoblocka będzie wyższy niż zwykłej anteny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystrybutorzy ponownie wydają dla nowych abonentów Cyfry+ karty typu 7A (czarny spód - numery od 0 72.100.xxx do 0 72.103.68x). Ponad rok temu, wszystkie tego typu karty pozostające w posiadaniu dystrybutorów musiały być zdane. Duży wpływ miały na to, liczne "zagubienia" kart przez abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, tak przy okazji, wstąpiłem do Vobis'u (tam też wciskają Cyfrę ;) ).

Zapytałem się o ta promocję na "multipakiet Canal+", gość tak do końca nie wiedział o co chodzi ;) Wygrzebał jednak jakąś ofertę, która wchodzi w życie 1-go lutego.

- 3 miesiące 50% taniej

- tylko z umową na 18 miesięcy

- tylko z opcją HD

- opłata aktywacyjna 1, 49 lub 99 zł. (w zależności od tunera, anteny), nie wnikałem do końca.

 

http://www.canalplus.pl/canal/multipakiet :arrow: do tego czegoś się odnoszę ;)

 

 

podana oplata aktywacyja 1, 49 lub 99 w zalezności od tunera .....ale tylko tuner hd :))))

poprostu sprzedawca sie niedouczył:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podana oplata aktywacyja 1, 49 lub 99 w zalezności od tunera .....ale tylko tuner hd :))))

poprostu sprzedawca sie niedouczył:)

 

Tuner można wypożyczyć lub kupić, można wziąć też samą kartę. Do tego dochodzi czy z anteną, czy bez. Jest jednak kilka możliwość i opcji ;)

Właśnie o takie coś mi chodziło, ale trochę niejasno napisałem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocili do promocji ktore krolowaly 2-3 lata temu. Napawde bardzo slaba oferta nie posbije im wiekszej ilosci abonentow.

Spokojnie już niebawem ruszy kolejna świąteczna promocja która pewnie bedzie w miarę atrakcyjna. Póki co na razie zrobiło sie trochę mniej ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisujesz umowę w punkcie obsługi, dostajesz kartę i opłacasz abonament. W Twoim przypadku raczej nie ma żadnej opłaty manipulacyjnej. Przynajmniej tak mi się wydaje, że nic dodatkowo nie dopłacasz oprócz co miesięcznego abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...