Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miła Pani z działu utrzymań :smile: dała mi 2 propozycje

1) podstawowy i canal + na 18 miesiecy za 29,- zł - zaznaczam, że jest to opcja SD

2) podst 9m50% 4m100%; C+ 4mgratis; HBO 2mgratis i opcje HD ale z tego co powiedziała to przy podstawowym nie ma opcji 5HD - podobno odbiera NG, MTV i Eurosport

Podziękowałem...

Szukam dytrybutora w Katowicach z dostępnym od ręki dekoderem Pace i podpisuję nową umowę.

Wie ktoś może gdzie jest dostępny ten dekoder w K-cach lub w Dąbrowie Górniczej?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa podpisywana 19.11.2009 telewizor dzis dojechal 16.12.2009 prawie miesiac... dobrze zapakowany ladnie sie prezentuje obraz niczego sobie....

Ja też podpisywałem umowę 19.11 i dzisiaj mają mi dostarczyć TV. Powiedz mi o której godzinie był u Ciebie kurier? bo na razie nie mam żadnego telefonu od kuriera a muszę gdzieś wyjechać i nie wiem jak to się potoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miła Pani z działu utrzymań :smile: dała mi 2 propozycje

1) podstawowy i canal + na 18 miesiecy za 29,- zł - zaznaczam, że jest to opcja SD

2) podst 9m50% 4m100%; C+ 4mgratis; HBO 2mgratis i opcje HD ale z tego co powiedziała to przy podstawowym nie ma opcji 5HD - podobno odbiera NG, MTV i Eurosport

Podziękowałem...

 

Ad. 2 - Mnie konsultant powiedział, że i Animal Planet HD i Eurosport 2 HD też będzie. No i C+ HD, chyba że zrezygnuję z wersji SD po 4-ech miesiącach.

 

Aktualnie mam pakiet Podstawowy+ i w ICA mogę dołączyć opcję 5xHD, więc chyba Podstawowy+ nie jest tu ograniczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma dwa pytanka:

1> Czy w promocji "stała cena z canal+" mozna w ktoryms momencie zrezygnowac z canal+??jak tak to na jakich warunkach??

 

2>Umowa mi sie konczy w styczniu '10 a jeszcze nie dzwonili do mnie z oferta przedluzeniowa, jaki oni maja e-mail i co w nim napisać zeby do mnie zadzwonili?

 

Z gory dziekuje Wesolych Swiat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma dwa pytanka:

1> Czy w promocji "stała cena z canal+" mozna w ktoryms momencie zrezygnowac z canal+??jak tak to na jakich warunkach??

2>Umowa mi sie konczy w styczniu '10 a jeszcze nie dzwonili do mnie z oferta przedluzeniowa, jaki oni maja e-mail i co w nim napisać zeby do mnie zadzwonili?

Z gory dziekuje Wesolych Swiat

 

Wątpię, żeby zadzwonili jeśli nie wysłałeś wypowiedzenia, lub nie poprosiłeś o kontakt przez e-mail. Zadzwoń sam, najlepiej pod numer (22) 310 45 65.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma dwa pytanka:

1> Czy w promocji "stała cena z canal+" mozna w ktoryms momencie zrezygnowac z canal+??jak tak to na jakich warunkach??

 

2>Umowa mi sie konczy w styczniu '10 a jeszcze nie dzwonili do mnie z oferta przedluzeniowa, jaki oni maja e-mail i co w nim napisać zeby do mnie zadzwonili?

 

Z gory dziekuje Wesolych Swiat

 

1 NIE, ale i TAK... Ale w przypadku TAK możesz zrezygnowac ale tracisz wszystkie znizki uzyskane w promocji oraz zapłacisz jeszcze kare umowną a jaka to nie wiem jak masz w umowie...

Ale bez konsekwencji sie nie da...

 

2 I nie zadzwonią bo ty z nimi zostajesz nadal (brak pisma o rezygnacji) nie rób tez jak pisze poprzednik a więc nie wysyłaj maila, wyslij wypowiedzenie, to da ci więcej zniżek przy przedłużeniu umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyt. "I nie zadzwonią bo ty z nimi zostajesz nadal (brak pisma o rezygnacji) nie rób tez jak pisze poprzednik a więc nie wysyłaj maila, wyslij wypowiedzenie, to da ci więcej zniżek przy przedłużeniu umowy"

Nieprawda. Wyślij mailem chęć uzyskania promocji i postrasz rezygnacją z powodu wysokich cen. Zadzwonią albo wyślą maila, potem ewentualnie Ty zadzwoń. Upatrz sobie promocję którąchcesz uzyskać z omawianych tutaj wcześniej i śmiało mów do telefonu że właśnie ona Cię interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że jak teraz wyślesz rezygnację, to zanim dotrze do nich i będziesz miał argument w ręku, to może się okazać, że promocja dla przedłużających jak i dla nowych abonentów będzie gorsza, i w sumie nic na tym nie zyskasz a możesz stracić. Ja już zrezygnowałem z wysyłania wypowiedzenia, czekam tylko czy w przyszłym tygodniu się coś zmieni, jeśli nie to biorę co dają. Aż tak mi na tych filmbox'ach nie zależy, a i 42,90 w kieszeni zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie idź w koszty niepotrzebnie, jest od listopada jakby rozszerzona strefa działania działu utrzymania klienta oto nr (22) 310 45 65, dzwoń na ten numer i po prostu dogadaj się na warunki przedłużenia umowy, kilka ofert było już na forum przytoczonych. Mają możliwość bez informacji o zarejestrowanym wypowiedzeniu oferowania takich samych ofert jak w sytuacji kiedy już takie wypowiedzenie jest w systemie zarejestrowane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się coś więcej od nich wyciągnąć przy umowie na 13 m-cy i pakiecie komfotowym+

 

Dostałem dwie propozycje:

 

komfortowy+ razem z canal+ za 46zł przez 11miesięcy

ostatnie 2 miesiące po stałej cenie

dekoder SD na wynajem 0zł

LUB:

Komfortowy ze zniżką 50% przez 9m-cy

Canal + 50% przez 8m-cy

HBO 2 miesiące gratiś

dekoder HD/PRV na wynajem 0zł

 

Ktoś dostał coś lepszego przy umowie na 13m-cy ?????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia trochę inna rzecz- sorry, że nie na temat, ale dlaczego jest tak, że CP ma już około 2,5 mln. abonentów, a Cyfra choć jest najdłużej na rynku tylko ponad 1mln.(nie znam aktualnych danych) ? Sam studiowałem oferty wszystkich trzech operatorów i według mnie Polsat jest słabiutki. Chyba, że się zrobił bum na Cyfrę z racji miedzy innymi 50% rabatu na abonament- i wielu nowych abonentów przez to przyciągneli(np. mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko coś wyciągnąć na 13 miesięcy, lepsze warunki dają na 18 miesięcy, nic nie pytałem o 24 miesiące. W umowie 18 miesięcznej można więcej wyciągnąć. Na 13 miesięcy nie oferował mi prostych warunków tylko jakieś kombinacje typu tamto 50% taniej, tamto 30%, a dekoder tyle i tyle miesięcznie, widocznie lepiej Cyfrze się opłaca dać na 18 miesięcy i dają prostsze warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia trochę inna rzecz- sorry, że nie na temat, ale dlaczego jest tak, że CP ma już około 2,5 mln. abonentów, a Cyfra choć jest najdłużej na rynku tylko ponad 1mln.(nie znam aktualnych danych) ? Sam studiowałem oferty wszystkich trzech operatorów i według mnie Polsat jest słabiutki. Chyba, że się zrobił bum na Cyfrę z racji miedzy innymi 50% rabatu na abonament- i wielu nowych abonentów przez to przyciągneli(np. mnie).

Kiedyś Cyfra była słaba ofertą, dość drogą, Polsat był praktycznie na każdą kieszeń. Od gdzieś 2 lat sytuacja się odwruciła. Pamiętaj że Polsat do swojej bazy liczy też karty fta, które nawet nie są opłacane. W lutym C+ poda dane, na pewno wzrost abonentów będzie bardzo duży, bo wiedzą jak utrzymać dotychczasowego klienta i jak przyciągnąć nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mają (mieli) takich klientów jak ja.Mam dwa tunery ale żaden już od przyszłego miesiąca nie opłacany.Przeszedłem na Cyfre.Mimo wielu perturbacji na początku jestem baaaardzo zadowolony z oferty i ceny.Denerwują mnie tylko porąbane treści umów oraz podobnie jak w CP maaaarni konsultanci.Ale jestem na dzień dzisiejszy very happy.Cyfra idzie na rekord bo widzę co sie dzieje w salonach.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się coś więcej od nich wyciągnąć przy umowie na 13 m-cy i pakiecie komfotowym+

 

Dostałem dwie propozycje:

 

komfortowy+ razem z canal+ za 46zł przez 11miesięcy

ostatnie 2 miesiące po stałej cenie

dekoder SD na wynajem 0zł

LUB:

Komfortowy ze zniżką 50% przez 9m-cy

Canal + 50% przez 8m-cy

HBO 2 miesiące gratiś

dekoder HD/PRV na wynajem 0zł

 

Ktoś dostał coś lepszego przy umowie na 13m-cy ?????????????????

 

 

Niby i lepsze są propozycje na umowę na 18m-cy ale wtedy jest ryzyko że nie załapiesz się na dobrą promocje. Nie ukrywajmy, że te najlepsze są na gwiazdkę. O dziwo w tym roku pozwolili ludziom podpisywać aneksy sporo wcześniej, nie wiadomo co będzie za rok.

 

Ktoś się pochwali negocjacjami z działem utrzymania klienta i umową na 13m-cy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info cyfra_lbn- w takim razie CP niżle sobie podciąga liczbę niby abonentów :crazy:

Jeżeli chodzi o stronę Cyfry to faktycznie muszą mieć totalną awarie serwera skoro pokrewne z nią strony również nie działają. Na pewno plują sobie teraz w brodę bo awaria wyskoczyła im w najgorszym jaki sobie można wyobrazić terminie- przedświąteczny bum na platformy tv.

Na szczęście mają w sumie łeb na karku bo stronka na, której przedstawione są aktualne promocje i najpotrzebniejsze informacje czyli -cyfra.tv- działa, a przyszli abonenci na tą właśnie stronę zaglądają. Widocznie ktoś u nich przewidział wcześniej taką sytuacje jaką mamy teraz i tą właśnie stronę dali na inny serwer.

Tak czy siak Cyfra to firma z tak dużym potencjałem, że naprawa bądż tymczasowe przeniesienie stron na zastępcze serwery powinna trwać góra kilka godzin, a tu ponad doba i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceberg - nie wiem czy nie zauważyłeś, ale ta strona cyfra.tv nie jest oficjalną stroną Cyfry+, a jedynie witryną jednego z dystrybutorów C+ ;]

Ale jakby nie patrzeć taka awaria może się lekko odbić na wynikach sprzedaży, tym bardziej w tak gorącym okresie, bo jednak część osób przez pójściem do punktów wolałaby się najpierw zapoznać z ofertą na ich stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się coś więcej od nich wyciągnąć przy umowie na 13 m-cy i pakiecie komfotowym+

 

Dostałem dwie propozycje:

 

komfortowy+ razem z canal+ za 46zł przez 11miesięcy

ostatnie 2 miesiące po stałej cenie

dekoder SD na wynajem 0zł

LUB:

Komfortowy ze zniżką 50% przez 9m-cy

Canal + 50% przez 8m-cy

HBO 2 miesiące gratiś

dekoder HD/PRV na wynajem 0zł

 

Ktoś dostał coś lepszego przy umowie na 13m-cy ?????????????????

 

A czego jeszcze byś oczekiwał ?

Zeby za darmo było?

Ciesz się że w ogóle coś dostałeś zamiast jechać na poprzedniej umowie do końca jej wygaśnięcia , normalnie paranoja się zrobiła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...