Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj rano odpaliłem Cyfre(komfortowy z canal plus i hbo na 3 m-ce za 54,90-13 m-cy)i...wielu programów z tego pakietu nie ma.Zamiast Nat.Geo na 91 kanale jakiś włoski program.Brak paczki Discovery,Eurosport2,Filmbox i paru innych.Wie ktoś co się dzieje?Przepraszam za umieszczenie tego tutaj,ale w wątku o programach mało kto pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A czego jeszcze byś oczekiwał ?

Zeby za darmo było?

Ciesz się że w ogóle coś dostałeś zamiast jechać na poprzedniej umowie do końca jej wygaśnięcia , normalnie paranoja się zrobiła .

 

A spodziewałem się czegoś lepszego lub równego niż było w zeszłym roku czyli:

rabat 50% na pakiet przez 9miesięcy oraz canal+ gratis przez 12miesięcy

Do do tego wtedy było gratis na 3pełne miesiące:

HBO - CINEMAX - ORANGE SPORT

 

Jednak tamta oferta była o 10zł tańsza miesięcznie niż to co dają mi teraz. Więc nie jest to nic super skoro za to samo co rok temu teraz będę musiał płacić więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe racja :)

 

czyli mówicie że na umowie 13miesięcznej nic więcej nie utarguje z c+ :?:

 

komfortowy+ razem z canal+ za 46zł przez 11miesięcy

ostatnie 2 miesiące bez żadnych zniżek

dekoder SD na wynajem 0zł

LUB:

Komfortowy ze zniżką 50% przez 9m-cy

Canal + 50% przez 8m-cy

opcje HD 13 miesięcy gratis

HBO 2 miesiące gratis

dekoder HD/PRV na wynajem 0zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tej nowej pomimo, że wcześniej została podpisana umowa, chcę dobrać dodatkowo antenę HD. Dziś w tej sprawie byłem w APS. A jutro zobaczymy co wymyślą.

I tak dziś odbierając drugą kartę wia Multiroom oraz drugi dekoder za "grosz" dodatkowo dobrałem antenę HD. I system to zaakceptował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ziutek, zamiast 8m-cy Canal+ 50% możesz mieć 4 m-ce gratis. Do tego dostałem jeszcze prestiż HD+ do końca grudnia gratis, wyłączą sami, nie trzeba rezygnować. Czy to jeszcze źle?

Ja dwa dni temu, przedłużyłem umowę i dostałem tą samą ofertę co Ty, ale wziąłem 50% canal+ na 8 miesięcy i Jestem bardzo zadowolony, gdyż od pół roku jechałem na normalnych cenach pakietu po promocji.

 

Ziutek - bierz według mnie ten drugi wariant z dekoderem PVR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Pytanko do przedlużajacych...

Skutecznie rozlaczalem osoby z bok-u poniewaz proponowaly niekorzystne warunki - dzisiaj dostalem list z ofertą:

Pakiet komfortowy+ -42zl

pakiet podstawowy+ - 29

przez 13 miesiecy a do tego 100% rabatu na opcje canal plus przez pełny okres 13 mies.

 

Wydaje mi sie ze jest to dobra oferta ale chcialem podpytac na forum.

 

NIe pisza tu nic o kanalach HD i co z dekoderem HD PRV ktorego jestem obecnie uzytkownikiem. Jak to wyglada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie pierwsze mam takie do osob ktore przedluzały umowy ważne jeszcze kilka miesięcy (moja jest wazna do konca kwietnia 2010):

Lepiej dzwonic pod numer 22 310 45 65 czy pod numer 22 334 61 91. Jedni piszą tak a drudzy siak.

Dostalem juz jednego maila odmownego w ktorym pytalem czy moge podpisać aneks o przedluzenie. Kazali mi zadzwonic w marcu.

Drugie pytanie: co mozna dostac najlepszego lub co kto dostal jesli nie zalezy mi na kanalalch HD ani na dekoderze HD. Chce miec jak najtaniej podstawowy lub komfortowy z canal+ Reszta mi obojetna.

Pytanie trzecie: jesli w poprzedniej umowie mialem wykupiony dekoder na wlasnosc za 1zl, a umowa ta jest wazna do kwietnia to jest szansa że dostane drugi dekoder SD za 1zl chocby na wynajem ? Tamten z cyfry juz sprzedalem a ten co mam obecnie powoli nawala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Pytanko do przedlużajacych...

Skutecznie rozlaczalem osoby z bok-u poniewaz proponowaly niekorzystne warunki - dzisiaj dostalem list z ofertą:

Pakiet komfortowy+ -42zl

pakiet podstawowy+ - 29

przez 13 miesiecy a do tego 100% rabatu na opcje canal plus przez pełny okres 13 mies.

 

Wydaje mi sie ze jest to dobra oferta ale chcialem podpytac na forum.

 

NIe pisza tu nic o kanalach HD i co z dekoderem HD PRV ktorego jestem obecnie uzytkownikiem. Jak to wyglada?

 

A ten komfortowy za 42zł to chyba na 18m-cy a nie na 13 ? Bo mi taka stałke proponowali ale przy umowie na 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yearman dostałes bardzo dobra propozycje. Moze dorzuca Ci jeszcze jakas zniżke na Hd to bedziesz miał super. A dekoder w najgorszym wypadku dostaniesz na wynajem za 20zł ale tez mozesz sprobowac sie potargowac.

 

Ziutek naucz sie,ze w Cyfrze+ co konsultant to inna propozycja. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Pytanko do przedlużajacych...

Skutecznie rozlaczalem osoby z bok-u poniewaz proponowaly niekorzystne warunki - dzisiaj dostalem list z ofertą:

Pakiet komfortowy+ -42zl

pakiet podstawowy+ - 29

przez 13 miesiecy a do tego 100% rabatu na opcje canal plus przez pełny okres 13 mies.

 

Wydaje mi sie ze jest to dobra oferta ale chcialem podpytac na forum.

 

NIe pisza tu nic o kanalach HD i co z dekoderem HD PRV ktorego jestem obecnie uzytkownikiem. Jak to wyglada?

Dekoder ten, który posiadasz zostaje na takich samych warunkach, jak z poprzednią umową. Widzę, że zaproponowali ci dokładnie to samo, co mnie. Gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Pytanko do przedlużajacych...

Skutecznie rozlaczalem osoby z bok-u poniewaz proponowaly niekorzystne warunki - dzisiaj dostalem list z ofertą:

Pakiet komfortowy+ -42zl

pakiet podstawowy+ - 29

przez 13 miesiecy a do tego 100% rabatu na opcje canal plus przez pełny okres 13 mies.

 

Wydaje mi sie ze jest to dobra oferta ale chcialem podpytac na forum.

 

NIe pisza tu nic o kanalach HD i co z dekoderem HD PRV ktorego jestem obecnie uzytkownikiem. Jak to wyglada?

 

W tym liście przynajmniej u mnie nie ma mowy o żadnym terminie ani o 13 miesiącach ani o 18 jest tylko sformułowanie: "przez cały okres umowy".

Negocjowałeś umowę telefonicznie lub przez e-mail czy też u Ciebie jest zapis o umowie na 13 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425:

wcześniej pisałeś o powitalnym +canal+ na 13 miesięcy... To jak to w końcu jest?

Jeśli o powitalnym, to moja pomyłka. Oczywiście chodzi o podstawowy+ Wczoraj byłem już padnięty - mogłem się pomylić. Cóż, mam ciężką pracę. Pracuję z ołówkiem i z komputerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem że pare osób tu zajmuje sie dystrybucją cyferki.

Macie jakieś infno odnośnie tej promocji na komfort na 18 miesięcy ?Jak w końcu z C+ po 4 miechach ?

Brać co dają i po 4 miechach wył HBo i wszystko reszta zostanie pakiet Hd i C+ i multiroom za friko czy opłaty jakies dojdą?Czasu juz niewiele:)

 

Druga sprawa niby bezpieczniejsza można podpisać tą umowe bez tego HBO na 4 miesiecy i Hbo digital?Wtedy nic nie musiałbym wyłaczać to może wtedy C+ zostanie i multi za friko?

Wiem że temat wałkowany ale śledze go na bieżąco i mało jest tu konkretów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...