Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nieodparte wrażenie, że Cyfra+ idzie na rekord, który dumnie ogłosi już w styczniu. Dziś dostałem propozycję do pierwszej umowy, na pakiet powitalny+ z opcją Canal+ za 29 zł./13 miesięcy z gwarancją ceny przez cały okres umowy wraz z użyczonym Philipsem PVR HD 250 GB.

I co? Cały czas myślę. I znowu zadzwonią.

Trzeba zachować zimną krew i negocjować panie i panowie. Negocjować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nic nie negocjowałem,taką ofertę mi przysłali

 

Ja też tak miałem. Czekaj cierpliwie. Na pewno będą dzwonić. Do mnie dzwonili dwa razy tzn. rozmawiałem. Za pierwszym razem powiedziałem, że się zastanowię. Potem kilka telefonów nie odebrałem - zawsze na komórkę. I tak do wczoraj. Powiedziałem parę ciepłych słów, że mi miło i rozmowę zakończyłem, że cały czas o tym myślę. Umowa dobiegnie końca z końcem stycznia 2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfra_lbn - nie myslales moze o zakupie jakiegos dekodera innego niz oferuje cyfra na wlasnosc. Ja kupilem ostatnio hf8900 i jestem zadowolony , do zakupu dorzucilem zewnetrzny dysk twardy 500GB. Pozostalosci po cyfrze mam w drugim pokoju philipsa 6010 i w szafie stoi mediasat kenwood.

 

Myślałem o tym tunerze, ale zależy mi na jakimś z wbudowanym tunerem DVB-T, znalazłem jeden na Allegro z Niemiec za 180zł z wbudowanym dyskiem 80gb, ale nie wiem czy karta C+ będzie do niego. Na HD mi nie zależy, tylko na DVB-T, szukam do 300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz nie wiem czy sa dwie promocje bo ja dzis mialam cos w podobie pokazane tylko ze jak jest umowa na 18 miesiecy to ja mam

pakiet podstawowy za 39.90 stala cena pakietow wraz z opcjacanal+ przez 18 miesiecy hbo 5 miesiecy gratis , filmox opcja 18 miesiecy gratis. opcja hd 18 miesiecy gratis i hbo digital 5 miesiecy gratis a wiec to sie bardziej oplaca niz to co pokazales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja drugiego grudnia już podpisałem drugą umowę z "telewizorem" i inne gratisy z komfortowym+ plus dodatkowe opcje. Na starej umowie mi tak bardzo nie zależało do wczoraj. Dziś podjąłem decyzję, że ją przedłużę o rok na dobrych warunkach. A do tej nowej pomimo, że wcześniej została podpisana umowa, chcę dobrać dodatkowo antenę HD. Dziś w tej sprawie byłem w APS. A jutro zobaczymy co wymyślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jaką promocje i pakiet się brało,

Pakiet Komfortowy+, promocja świąteczna z grudnia ubiegłego roku.

 

mi Pan konsultant w trakcie potwierdzenia przetoczył najważniejsze zapisy regulaminu, które później miałem potwierdzić, jasno i wyraźnie mi powiedział o kwocie 225zł.

Tobie powiedział, a ja mam na piśmie ich żądanie wpłaty 439 zł.

299 zł za "zerwanie umowy" + 139 za 3-miesięczny abonament w "okresie wypowiedzenia" (z usługi nie korzystałem ani jednego dnia!)

 

Dla mnie to było nieistotne, bo jak podpisuje umowę to się z niej wywiązuje, poważny człowiek jestem, a nie jakiś dzieciuch ;)

Ja też nie jestem dzieciuch i też z umowy się wywiązuję. W tym wypadku z umowy nie wywiązała się Cyfra, bo na umowę zawartą przez telefon z operatorem sprzedawcy nie chcieli mi dać dekodera, jaki miałem uzgodniony podczas zawierania umowy, a nowe dekodery sprzedawcy mieli tylko dla osób zawierających u nich nowe umowy.

W tej sytuacji zawiadomiłem Cyfrę, że odstępuję od umowy zawartej na odległość, a nową umowę zawarłem ze sprzedawcą, który dał mi taki dekoder, na jakim mi zależało.

Dalszy ciąg sprawy już znasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam ze pisze tutaj ale jestem nowa .Bo ja mam opcje HBO DIGITAL i widze ze tam mam nazwy filmow ale nie moge tego odtworzyc ale jest cos takiego napisane AUDYCJA JESZCZE NIEDOSTEPNA czy to jest cos takiego jak w N ze musi sie to zgrac na twardy dysk i musze poczekac az mi sie sciagnie tak? I dlatego nic nie mam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena 80 jest na prawdę dobra, to Corab ASC 800p. Polski sprzęt, nie to co chińszczyzna w nce czy polsacie.

Co do tunera, to ja mam philipsa pvr i powiem szczerze, że można mu zarzucić kilka wad. Widziałem ostatnio tego nowego Pace 500GB, ale nie miałem jeszcze możliwości go testować, więc się nie wypowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ja mam pytanko

Ja rozwniez wzielam na 18 miesiecy ale pakiet podstawowy z canal + za 39.90

I mam pytanie mam juz kanaly aktywowana karta jakies 1 godzinke temu zielam zestaw i tu pytanie wzielam podstawowy a widze kanaly z komfortowego mam na mysli fox live , orange ,history chanel ale cinemaxow nie mam brak uprawnien .Aha i nie mam jeszcze HBO DIGITAL

 

W pierwszym, niepełnym miesiącu od zawarcia umowy Cyfra+ udostępnia darmowo wyższy pakiet od tego na który się podpisało umowę. Cinemax to opcja dodatkowa więc nie możesz jej mieć w pakiecie Komfortowy+. Od stycznia wróci do Ciebie pakiet Podstawowy+.

 

witam

29,00/m-c za podstawowy z canałem+ przez 18 m-cy ,warto?

 

Ktoś już pisał wcześniej, że można do tego jeszcze wytargować 2 lub 3 miesiące darmowej paczki HBO.

 

a warto brac hd tuner prv i talerz z cyfry czy lepiej kupic cos samemu?

 

Jeśłi chodzi o antenę HD od Cyfry+ to możesz ją brać śmiało. Ma bardzo dobry zysk energetyczny, a jej cena jest godna uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...