Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na szczescie sie zalapalem...I tylko taka cena jest adekwatna do tej oferty...Na chwile zrozumieli...po czym wrocili do starych praktyk i dojenia na maxa...Te ceny ktorych zadaja normalnie-bylyby adekwatne tylko do tej samej oferty,ale z HD i DD.Ale coz...to Cyfra przeciez...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja Cyfry+ na telewizory HD

Cyfra+ oraz firma Sharp podpisały porozumienie dotyczące wspólnych działań na polskim rynku związanych z telewizją wysokiej rozdzielczości (HD).

Dzięki współpracy firm abonenci Cyfry+ oraz nowi klienci będą mieli możliwość skorzystania ze specjalnych promocji przygotowanych przez obie strony.

 

Sharp zaoferuje specjalne rabaty na zakup telewizorów LCD HD dla abonentów Cyfry+. Jednocześnie nabywcy LCD Sharp będą mogli skorzystać z promocji Cyfry+, obejmującej darmową aktywację oraz trzymiesięczny darmowy abonament Prestiżowy z opcją HD.

 

Promocja będzie trwała od marca do kwietnia 2007 roku i dotyczyć będzie odbiorników LCD firmy Sharp o przekątnej ekranu od 32” do 52”, dystrybuowanych w całej sieci sprzedaży producenta oraz w sieci Vobis, sprzedającej również abonamenty Cyfry+.

 

Abonenci Cyfry+ będą mogli nabyć telewizory Sharp po promocyjnych cenach na podstawie specjalnego kuponu znajdującego się w rozsyłanym pocztą marcowo-kwietniowym wydaniu magazynu Plus+.

 

Żródło: MEDIA2.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie komfort 58 zl + multiplex i maxpack 58 +discovery 8 zl=124-25% i 10% za PZ=80,6 zl.Ceny liczy sie oddzielnie i zaokragla,widocznie w dol,skoro mi naliczono 79 zl do zaplaty.To jest przez pelne 12 miesiecy umowy,ale to przeciez nic nadzwyczajnego-taka byla promocja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to samo i kanalami Discovery 79 zl,no ale korzystam tez z PZ,stad ta roznica w cenie.

:shock:

No to jestem w szoku, zwłaszcza na te 79 zł, jak to zrobiłeś??

 

87 zł - 10% PZ daje 79zł

A Discovery wytargował, ale pewnie na 3 miesiące :D

 

 

Ale cena ładna. Powinni zrobić taki sam pakiet tylko z C+.

Czyli za 50 zł Komfortowy + Canal + (bez Discovery)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam daleko w poważaniu całą cyferkę. Zaproponowali mi w ramach przedłużenia umowy pakiet komfortowy na 12 mies za 38, a przez kolejne 3 miechy za 58. Niech sie wypchają ze swoją ofertą. Dzisiaj wziąłem n-kę. i teraz dopiero mam to co mnie interesuje. Płace 26 mies. Mam pakiety:cinemax,filmowe hity, informacja oraz dzieci. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie komfort 58 zl + multiplex i maxpack 58 +discovery 8 zl=124-25% i 10% za PZ=80,6 zl.Ceny liczy sie oddzielnie i zaokragla,widocznie w dol,skoro mi naliczono 79 zl do zaplaty.To jest przez pelne 12 miesiecy umowy,ale to przeciez nic nadzwyczajnego-taka byla promocja

 

No dla mnie jest to coś nazwyczajnego skoro ja grzecznie płacę 126 i to bez trójpaku discovery i cinemaxa...

Tak więc zadzwoniłem do cyfry i powiedziałem im mniej więcej tak, że wiem że inni płacą mniej więc ja też chcę :) powiedzieli że oddzwonią z propozycją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to samo i kanalami Discovery 79 zl,no ale korzystam tez z PZ,stad ta roznica w cenie.

:shock:

No to jestem w szoku, zwłaszcza na te 79 zł, jak to zrobiłeś??

 

87 zł - 10% PZ daje 79zł

A Discovery wytargował, ale pewnie na 3 miesiące :D

 

 

Ale cena ładna. Powinni zrobić taki sam pakiet tylko z C+.

Czyli za 50 zł Komfortowy + Canal + (bez Discovery)

Ale w grudniu pewnie przedluzales bo mi za platnosc karta zaoferowali tylko 3000 ZP zadnych 10% niezaproponowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe podejście i poniekąd słuszne. Nie słyszałem dotychczas aby negocjowali ceny w trakcie trwania umowy, tylko w ramach przedłużenia.

:?:

Umowy z C+ nigdy nie trzeba przedłużać, trwa ona od momentu zawarcia do rozwiązania przez jedną ze stron.

Tak samo jak z komórkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie jest to coś nazwyczajnego skoro ja grzecznie płacę 126 i to bez trójpaku discovery i cinemaxa...

Tak więc zadzwoniłem do cyfry i powiedziałem im mniej więcej tak, że wiem że inni płacą mniej więc ja też chcę :) powiedzieli że oddzwonią z propozycją

Cinemaxa to ja nie mam w Cyfrze.Mowiac,ze to nic nadzwyczajnego mialem na mysli to,ze akurat byla taka promocja przez ponad miesiac.Sam pol roku temu placilem za to samo 124zl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...