Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nasir jeżeli masz umowe na czas nieokreślony to złóż pismo z rezygnacja wtedy otrzymasz rabaty dla stałych klientów i przy okazji wynegocjujesz rabat na dekoder. Przy przedłużaniu umowy czas ich trwania to 13mies w tym 11mies z rabatem ja mam 13mies umowe i rabat 30% na pakiet i 50% na opcje dodatkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będziesz miał żadnych zaleglości to podpiszesz drugą umowę. Teraz wszystkich co chcą podpisać drugą umowę sprawdzają. Sam mam 2 umowy na C+ i sprzedawca musiał dzwonić do Cyfry+ żeby mu wydali pozwolenia na 2 umowe :)

Mam umowę na wypowiedzeniu i nie ma żadnej możliwości podpisania drugiej - muszę czekać do wygaśnięcia lub wziąć na kogoś innego. I nie biorą pod uwagę stażu, braku zaległości, opłacania abo przez polecenie zapłaty. Chore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będziesz miał żadnych zaleglości to podpiszesz drugą umowę. Teraz wszystkich co chcą podpisać drugą umowę sprawdzają. Sam mam 2 umowy na C+ i sprzedawca musiał dzwonić do Cyfry+ żeby mu wydali pozwolenia na 2 umowe :)

Mam umowę na wypowiedzeniu i nie ma żadnej możliwości podpisania drugiej - muszę czekać do wygaśnięcia lub wziąć na kogoś innego. I nie biorą pod uwagę stażu, braku zaległości, opłacania abo przez polecenie zapłaty. Chore.

 

Nieprawda. Jeżeli nie masz zaległości nie ma żadnych przeszkód, żebyś podpisał kolejną umowę. Nie musisz szukać kogoś z rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będziesz miał żadnych zaleglości to podpiszesz drugą umowę. Teraz wszystkich co chcą podpisać drugą umowę sprawdzają. Sam mam 2 umowy na C+ i sprzedawca musiał dzwonić do Cyfry+ żeby mu wydali pozwolenia na 2 umowe :)

Mam umowę na wypowiedzeniu i nie ma żadnej możliwości podpisania drugiej - muszę czekać do wygaśnięcia lub wziąć na kogoś innego. I nie biorą pod uwagę stażu, braku zaległości, opłacania abo przez polecenie zapłaty. Chore.

 

Nieprawda. Jeżeli nie masz zaległości nie ma żadnych przeszkód, żebyś podpisał kolejną umowę. Nie musisz szukać kogoś z rodziny.

 

Wczoraj byłem w Centrum Cyfry+, sprzedawca zadzwonił do tajemniczego "Działu zgód" i dostałem od pana konsultanta decyzję odmowną mimo, że przekazałem mu wszystkie moje argumenty łącznie z tym, że nie upieram się przy rozwiązaniu umowy ale C+ nie jest mi w stanie zaoferować żadnej promocji na przedłużenie umowy o multipakiet i byłbym [beep]em gdybym nie wziął 55% rabatu na pół roku z nowym kontraktem.

Co dziwne pani na stanowisku obok zgodę dostała bez szemrania. Ale umowy na wypowiedzeniu nie miała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa gdybym chciał zawrzeć umowę biorąc tylko CAM HD i kartę??

Szukałem na ich stronie, piszą tylko że jest CAM ale zero jakichkolwiek informacji na ten temat i na temat ceny wynajmu tego cacka. Czy ktoś poda info? I czy opłaca się brać to ustrojstwo? Jak to współpracuje z tunerami np. Ferguson Ariva??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa gdybym chciał zawrzeć umowę biorąc tylko CAM HD i kartę??

Szukałem na ich stronie, piszą tylko że jest CAM ale zero jakichkolwiek informacji na ten temat i na temat ceny wynajmu tego cacka. Czy ktoś poda info? I czy opłaca się brać to ustrojstwo? Jak to współpracuje z tunerami np. Ferguson Ariva??

 

Oryginalny moduł cyfry+ w porównaniu z modułem Aston cenowo wychodzi dużo taniej (Aston około 350pln) . Z tego co się orientuję to z tym tunerem chodzi bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...