Jump to content
Barti

Kanały Polsat Sport Premium

Recommended Posts

I nie będzie nie ma co się łudzić. Może idą śladem Tenis Premium? W kablówkach się może nie przyjął za dość niską cenę i nie chcą się znów sparzyć.

Jednak z UPC się dogadali... widocznie Krok przemyślał, że jednak lepiej taniej, a więcej.... Info w wątku kablowym UPC.

Edited by eLBeG

Wiadomo meczów do skomentowania będzie dużo, więc przydałoby się żeby tymczasowo wypożyczali komentatorów z ESN (w końcu to teraz jest własność Polsatu). Mateusz Święcicki, Michał Mitrut, Marcin Grzywacz i Sebastian Chabiniak by się do roli komentatorów LM i LE świetnie nadali. :)

Adam Kotleszka jest zdaje się wolnym strzelcem, więc też mógłby pomóc. :)

Polsat zapowiedział że tylko finansowo współpracują z Eleven. Nie będzie migracji komentatorów między stacjami i podziałów transmisji.

Wcale się nie zdziwię jak Polsat do dwóch głównych kanałów da duety, a w pozostałych będą komentować pojedynczo, to jakoś może dadzą radę. ;)

Edited by bart18

Jest Strejlau i Ci z 1 ligi, Dziekanowski :crazy:,Kołtoń. Będzie wesoło.

W końcu to kanał "premium". :D A tak szczerze to skoro już zrobili taki deal z nc+ to mogliby "pożyczyć" paru komentatorów :D albo przynajmniej dać opcje wyboru między komentarzem CP i NC+ :D Taka truskawka na torcie :D

Już widzę te superduety komentujące mecze LM typu: Barca - PSG, czy Real - Bayern, z głosem Hajty, ekspertem Kołtoniem, analitykiem Gmochem aka Paint oraz gości w studio takich jak Kowalczyk  :lol2:  :lol2:  :lol2:

Z ciekawości zapytam, (jeśli niema) kiedy można się spodziewać ramówki wspomnianych kanałów?

Zapewne po tym, kiedy zostaną znane ostatnie pary eliminacji LM i LE :)

Kowal to jest teraz patoekspertem w Weszło ;)

Czemuż to? Weszło to najlepsze co może być. A jak już wypija to nie ma gadki ą ę tylko fajna rozmowa jak między kumplami i luźna atmosfera. Lepsze to niż nadęci eksperci w garniakach w studio :)

Zapewne po tym, kiedy zostaną znane ostatnie pary eliminacji LM i LE :)

Pary już są znane. Pytanie kto z kim to będzie wiadome w przypadku LM w środę, a w przypadku LE w czwartek. Trzeba jednak wspomnieć, że 4 rundy LE kanały PSP nie pokażą (by było wszystko jasne). Prawa dla LE zaczynają się dla nadawcy dopiero od fazy grupowej.

Szkoda, że Superpuchar Europy nie będzie transmitowany na Polsacie Sport Premium Jeden SUPER HaDe. :/

Pary już są znane. Pytanie kto z kim to będzie wiadome w przypadku LM w środę, a w przypadku LE w czwartek. Trzeba jednak wspomnieć, że 4 rundy LE kanały PSP nie pokażą (by było wszystko jasne). Prawa dla LE zaczynają się dla nadawcy dopiero od fazy grupowej.

Pary komentatorskie zapewne są już poprzedzielane i oczekują już tylko tak jak piszesz wyżej za zakończeniem rywalizacji.

Czemuż to? Weszło to najlepsze co może być. A jak już wypija to nie ma gadki ą ę tylko fajna rozmowa jak między kumplami i luźna atmosfera. Lepsze to niż nadęci eksperci w garniakach w studio :)

Tak, tylko jak są zbytnio "na fali" to przypomina to nieco "patostream", a nie program o futbolu. Kowal gość, który przepił swoją karierę mówi o tym, że reprezentacja za dużo imprezowała i nie była przygotowana na poziomie do mistrzostw to już mega hipokryzja. 

Stanowski następny, gość z nikim nie może znaleźć nici porozumienia w sprawie współpracy przez swój charakter, a dodatkowo próbuje na siłę być fajny. Ja tego nie kupuję i tyle ;)

Normalnie jak zobaczyłem ten filmik to aż mnie cofnęło. Jakimś psychofanem C+ nie jestem, ale szykuje się po prostu dramatyczna realizacja LM.

A  mnie cały czas zastanawia czy moje 12,4 SNR w pełnym słońcu zapewni płynną transmisje w "super HD" czy znowu będę musiał wołać człowieka od anteny :D 
Druga rzecz jak polsat wytrzyma merytorycznie "możliwość" puszczenia przez 15 minut tylko 3 reklam oficjalnych sponsorów LM, bo moim zdaniem mają tylko 3 dobrych komentatorów. :D 

Zwyczajnie - lepszej jakości mecze będą jak puszczą je bez komentarza - w kanałach serwisowych dla koneserów, ja był bym bardzo zadowolony. :)  :P