Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Tak dla jasności...Nie ma czegoś takiego jak Super HD. To jest wymysł stworzony na potrzebę reklamy przez CP, aby zachęcić tym tekstem ludków co nie mają pojęcia o tych sprawach. Czysty marketing.

 

2018-07-27_191829.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam była taka sytiacja, że 2 mecze tego samego dnia skończyły się karnych - była to faza pucharowa. Wtedy właśnie fajnie się oglądało, małe okienko w lewym górnym rogu w z jednego i na całym z drugiego. Chyba to czasy nki były.

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiligi nie będzie? Skoro 6 kanałów. Szkoda.

Chyba żartujesz w tym momencie, że nie będzie multiligi? To by było coś niewiarygodnego. Przecież i tak nikt normalny nie ogląda kilku meczów na żywo jednocześnie. Jeżeli nie byłoby multiligi, to te kanały kant o [beep] potłuc. Mi wtedy wystarczą jedynie dwa kanały, na jednym najciekawszy mecz danej kolejki, a na drugim multiliga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwią mnie tylko 3 rzeczy wyjęte z tej reklamy:
 
- Polsat mówi o najlepszy ekspertach (Hajto, Gmoch...?)  :mrgreen:  :mrgreen:
- Polsat chyba po raz pierwszy w historii informuje o swojej stacji bez reklam  :mrgreen:  :mrgreen:
- Polsat podzielił jakość transmisji na HD i Super HD (czyli rozumiem, że jeden mecz w 720p, drugi w 1080p)  :mrgreen:  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie to rzeczywiście 1080p z w miarę wysokim bitrate to można uznać je za lepsze HD niż w większości kanałów. Ogólnie mówiąc lepiej jest według mnie już teraz dać to "super HD" niż wypuścić kanały 4K dla nielicznych.

Polsat nadal nie zaprezentował oficjalnie dekodera 4K, także dla IPTV. Właśnie w IPTV może być więcej testowo w 4K bo nie wymaga to takich kosztów.

Zresztą nie wiadomo czy czasem właśnie któryś z kanałów PPV nie będzie w 4K, uruchamiany na czas meczu i nara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozśmieszaj mnie tymi tekstami. :grin: . HD Ready i Full HD. Tyle w temacie, a nie Super HD :grin: .

 

Tylko, że 1080i, czyli rozdzielczość z polskich platform ma się tak do prawdziwego Full HD(1080p), jak obiecanki polityków przed wyborami do spełniania tych obietnic po wyborach. Oczywiście, że nazwa Super HD(podobno 1080p) jest głupiutka, ale jakby ktoś wyjaśnił ludziom na czym polega różnica, to przestaliby odbierać jako ściemę marketingową.  http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/fakty-i-mity-na-temat-hdtv-1080p/strona/3094.html

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały Polsat Sport Premium będą dostępne w NETII.
 

 

Zarówno Klienci, jak i Wy pytacie, czy NETIA będzie miała w ofercie Ligę Mistrzów UEFA. Owszem, będzie! Każdy obecny i nowy Klient będzie mógł uzyskać dostęp do kanałów Polsat Sport Premium i ekstra treści. Szczegóły w ciągu kilku najbliższych dni.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dobre pytanie czy PSP będą w CP GO i NC+ GO fajnie by było gdyby były..... jedno mnie martwi z jednej  strony Polsat Sport Premium z drugiej Polsat Sport PPV żeby nie było tak że mając PSP będę musiał wykupić PPV żeby obejrzeć mecz ten który chce a nie ten który polsat "chce" mi pokazać........  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...