Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z doniesień medialnych nie było żadnych informacji, czy na tych kanałach będzie tylko Liga Mistrzów i Liga Europy i nic więcej. Rozgrywki UEFA, to 3-6 dni w miesiącu transmisji live, a w pozostałe dni? 

 

Proponuję sobie przypomnieć jak kiedyś funkcjonował kanał nSport. Tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli te kanały rzeczywiście pojawią się w NC+, to poza LM i LE nie liczyłbym na nic więcej z obecnej oferty sportowej Polsatu. W innym przypadku na kanałach PSP mogą pojawić się dodatkowe transmisje, które nie muszą uszczuplać ramówek zwykłych kanałów sportowych. Samo to, że te kanały mają teoretycznie nadawać w lepszej jakości, niż inne kanały HD daje kilka możliwości i choć, co prawda, nie będzie to 4K, ale z marketingowego punktu widzenia może przynieść dużo lepszy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalną 1920x1080. Nie wiadomo jeszcze, czy "i" czy "p". Bitrate, mam nadzieję, że będzie oscylować ok. 15 mb/s.
Możliwe też, że będzie 50 fps.


Z doniesień medialnych nie było żadnych informacji, czy na tych kanałach będzie tylko Liga Mistrzów i Liga Europy i nic więcej. Rozgrywki UEFA, to 3-6 dni w miesiącu transmisji live, a w pozostałe dni?

Być może tenis będzie też na tych kanałach, tak jak było z kanałami Tennis Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci kablówek na tą chwilę mogą zapomnieć o tych kanałach, jeśli zostaną oferty które im przedstawiono. Poznałem kulisy tych ofert i powiem wam że kasa do zapłacenia nawet za małą kablówkę jest kosmiczna. Nie wiem jak podejdą do tego duże kablówki ale jeśli małe muszą zapłacić kasę liczoną w setkach tysiącach euro za 3 sezony,bez względu na to ile abo wykupi pakiet to co dopiero te duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport Premium również w ofercie sieci WTvK. Szczegóły tutaj.

Jak już wczesniej gdzieś pisałem - WTvK powinna dostać jakąś ogólnopolska nagrodę za wzorowego dostawcę telewizji i internetu. U nich wszystko jest od razu, jak widać nawet PSP bez opłat, do tego kanał wtk w 4k, też bez opłat. Pozazdrościć mieszkańcom winograd!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nad czym tutaj piać z zachwytu.

Zwykły pokaz siły przez Polsat. Dał im to za darmo (lokalny operator występujący na jednym obszarze miasta) aby więksi przystali na warunki zaoferowane wcześniej czyli 10euro od abonenta posiadającego Polsat Sport.

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kablówka ma 2mln klientów z Polsat Sport w pakiecie.

2mln x 10euro = 20mln euro, 86mln złotych aby zyskać dostęp do Polsat Premium.

Niech po super upuście cena będzie wynosić 49zł za sezon.

Chętnych z bazy abonentów na LM będzie 0,5mln.

 

0,5mln x 49zł = 24mln extra dla Polsatu.

I jak tutaj cokolwiek zarobić?

 

A tak rzucą PSP za darmo lokalnej kablówce mającej kilka tysięcy klientów, janusz przeczyta, że za darmo i zacznie jęczeć na facebooku i infolinii swojego operatora działającego w całej PL, że on nie przedłuży umowy bo nie ma 'ligi miszczuw'

 

To celowe działanie Polsatu, rozdać małym aby duzi płacili :)

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre wieści dla abonentów nc+ :D

Spekulując - Ja myślę że taka symbioza pozwolić może na rozwój produktu Polsat Sport Premium mam na myśli sublicencję na niektóre atrakcyjne treści w posiadaniu których jest nc+ dzięki czemu wypełniona zostanie ramówka kanału PS Premium w weekendy. Bo sama LM to ciut za mało aby taki byt dłużej istniał. 

 

Myślę też że sam polsat sport docelowo będzie marginalizowane i służyć będzie jako promocja kanału w wyższym pakiecie. 

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięta informacja obecna w innych wątkach - nie ma sensu tego dublować w wielu miejscach na forum jednocześnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To działa odwrotnie! Im większa kablówka tym większy upust....

Nadawcom bardziej opłaca się dać małym kablówką do pakietu niż robić opcje dodatkową

Edytowane przez Mr. Orbita
Przyciąłem dalszą część tego offtopic, proszę trzymajmy się samej kwestii PSP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Polsat jest instytucją charytatywną i małym daje za darmo? W dużych Eleven jest płatny bo to sama kablówka chce zarobić. Nadawca nie wtrąca się w to jak jest ich produkt pakietyzowany. Chcą tylko konkretną kasę...

Edytowane przez KENZO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli operator ma 2 tys klientów, to lepiej wziąć od niego po 2 PLN od abonenta, wtedy zarobi się 6 tys. Jakby operator zrobił pakiet, to kupiłoby to się z 10% abonentów. Powiedzmy 30 PLN za pakiet to dałoby także 6 tys PLN, a gdzie prowizja? Do tego trzeba jeszcze nakłonić ludzi do wykupienia pakietu, a to wcale nie jest takie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...