Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.06.2024 o 21:08, k05 napisał(a):

Co Ty piszesz za głupoty? Prawa do meczów archiwalnych otrzymuje się wraz z prawami do rozgrywek. Od 1 lipca nic z Ligi Mistrzów w Polsatach Sport Premium nic już nie zobaczysz. 

Ale mieli 6 sezonów , wiec dlaczego nie maja prawa puszczac tych meczów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, opensource napisał(a):

Na którym kanale należącym do tego operatora w naziemnej TV miałaby być twoim zdaniem transmisja?

Jak to na którym kanale, przecież Canal+ zdaje się od końca zeszłego roku jest właścicielem SPI International w skład którego wchodzą kanały FilmBox, oraz Kino Polska TV, a do Kino Polska należą przecież Stopklatka i ZOOM TV. Z oczywistych względów Stopklatka odpada, zostaje więc ZOOM TV. Ewentualnie można zawsze odsprzedać sublicencje na kanał otwarty, innemu nadawcy kanałów naziemnych.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy ale chciałem podzielić się z spostrzeżeniem. W ramówce Polsat Sport Premium 1 jest 12 lipca 2024 o 7:00 jest reportaż pod nazwą Polskie drużyny w europejskich pucharach (2 odcinki po 30 minut). Ten magazyn jest przed powtórką meczu Wisły w el. do LE. Mnie ciekawi czy ten magazyn ma coś wspólnego z ewentualnym nabyciem praw do LE i LKE czy za daleko wysuwam wnioski.

https://programtv.naziemna.info/program/stacja/polsatsportpremium1,12-lipca

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mordini123 napisał(a):

Witam, jestem tu nowy ale chciałem podzielić się z spostrzeżeniem. W ramówce Polsat Sport Premium 1 jest 12 lipca 2024 o 7:00 jest reportaż pod nazwą Polskie drużyny w europejskich pucharach (2 odcinki po 30 minut). Ten magazyn jest przed powtórką meczu Wisły w el. do LE. Mnie ciekawi czy ten magazyn ma coś wspólnego z ewentualnym nabyciem praw do LE i LKE czy za daleko wysuwam wnioski.

https://programtv.naziemna.info/program/stacja/polsatsportpremium1,12-lipca

Ma coś wspólnego, Polsat jak miał LE to na PSP pokazywał stare występy polskich zespołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mara68 napisał(a):

U mnie chwilę po północy zniknęły z C+ online. Na satelicie jeszcze są uprawnienia ale pewnie w ciągu dnia również wyłączą.

U mnie na telewizorze w aplikacji C+Online wciąż siatkówka w Polsat Sport Premium 2 - ale pewnie już niedługo, bo na telefonie kanałów już nie ma. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Vaniliovsky napisał(a):

A jednak Canal+ wycofuje Polsat Sport Premium. Szkoda. Teraz fajne transmisję tam lecą z głównych Polsat Sport.

 

h7pTiEp.png

Rozumiem, że teraz płaciłeś za MP 5 zł miesięcznie i Ci to rabatują do 0 w lipcu, skoro przez lipiec nic nie będzie z tego pakietu? Bo ja miałem niby za 0 zł, nadal mam to za 0 zł, patrząc na prognozy rachunek nic się nie zmienia, jak klikam szczegóły to są wskazane te 2 główne kanały PSP, bez PPV. Na satelicie cały czas dostępne PSP 1 i 2, 3-6 mają planszę Wimbledonu.

Edytowane przez mbas
Błędny cytat
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...