Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się. Paradoks normalnie 🤐. Przełączyłem i oglądam mecz INT vs RMA na TVP 1 HD, a zapłaciłem 🤑 na próbę na miesiąc za dostęp do PBG SPORT łudząc się, iż PSP "SUPER HD",  to będzie lepszy wybór.  Rzeczywistość to szybko zweryfikowała i wyciągnę z tego odpowiednie wnioski 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się. Paradoks normalnie . Przełączyłem i oglądam mecz INT vs RMA na TVP 1 HD, a zapłaciłem  na próbę na miesiąc za dostęp do PBG SPORT łudząc się, iż PSP "SUPER HD",  to będzie lepszy wybór.  Rzeczywistość to szybko zweryfikowała i wyciągnę z tego odpowiednie wnioski
Hm... Właśnie odpaliłem PBG na WebOS i porównuję do PSP1 od UPC i do TVP1. Nigdzie nie ma szału i nie jest to super HD, ale na PBG obraz jest jak na PSP, albo nawet trochę lepszy. Jedynka wypada u mnie najgorzej. LG C9 65".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, neo_patryk napisał:

Ponieważ Polsat wybrał inną strategię. Transmituje wszystkie mecze na żywo, aby kibic mógł sam wybrać, który chce oglądać. W takiej sytuacji Multiliga nie ma dla Polsatu uzasadnienia praktycznego, a tym bardziej biznesowego.

A jak kibic chce wybrać oglądanie Mulitligę to co? Ich strategia to koszenie 40 zł za mecz i obniżenie jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kiler napisał:

A jak kibic chce wybrać oglądanie Mulitligę to co? Ich strategia to koszenie 40 zł za mecz i obniżenie jakości.

 

No właśnie, więc nie prosząc się o "łaskę" ze strony Polsatu, mecze LM oglądałem u konkurencji z C+. Za ponad dwutygodniowy dostęp do PSP i Eleven zapłaciłem niespełna 8 zł (jako dodatek do wcześniej już wykupionego pakietu podstawowego C+ za 10 zł miesięcznie - z vouchera).

 

I z poziomu boxa od C+ skorzystałem z opcji Multi-Live (od 21:00 spokojnie oglądałem jednocześnie 4 wybrane mecze spośród 6 rozgrywanych w tym czasie). Jedynym drobnym "mankamentem" było to, że kanały PSP musiałem dodać do "ulubionych" (w sekcji "Sport" nie były one widoczne; ale na szczęście dla ulubionych kanałów funkcja Multi-Live również działa).

 

Czy naprawdę ludzie w Polsacie myślą, że ludzie są naprawdę ... tępi i dadzą się nabrać na te ich cudowne slogany? Dla wielu z nich te "promocyjne" 40 zł (a nie 50 zł) to grupa przesada, jeśli zobaczy się jakość oferowanych usług i braki w ofercie (dla niektórych to ważne, aby móc oglądać jednocześnie więcej niż jeden mecz).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również brakuje multiligi. To dla mnie największy minus od czasu jak Polsat przejął prawa. Taka była teraz promocja hasła - Teraz Ty rządzisz, a nie pomyśleli żeby chociaż taką namiastkę tego rozwiązania wprowadzić, choćby do PBG w postaci dodatkowej funkcjonalności aplikacji, jak w aplikacji Canal+.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to bardzo prawdopodobne bo ostatnio było widać, że jak na satelicie było 1,5 Mbps na PSP 4 czy 5 bo zapomnieli wyłaczyć Eleven 4K to taka sama niska jakość obrazu była w C+ Online.

Nie wiem jak było w Polsat Box GO, bo tam powinnien być osobny przekaz, ale kto ich tam wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon ostatnio jak PSP PPV pokazywały czym jest prawdziwe "Super HD" (na screenie poniżej), to tak samo to wyglądało w PB, C+ (sat) i UPC (kabel). W aplikacjach C+ Online i UPC TV GO było tak samo. Źródłem sygnału tych kanałów dla tych 3 dużych dostawców jest ten sam tp. na satelicie, także lepiej niż na sat u nikogo nie będzie.

Niestety w aplikacji PBG nie było mi dane sprawdzić, bo pomimo że na koncie z którego korzystam działają kanały PSP 1-2, kanałów PSP PPV 3-6 brak, w transmisjach online jakieś mecze pokazuje, ale brak uprawnień. Takie teraz porządki panują w tym Polsacie.

 

Spoiler

PSP4-foto.jpg

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak była ipla to oglądałem LM w 4K UHD na tv Samsung QLED 4k z 2019 r. "Transmisja była wtedy dostępna na urządzeniach Android TV ze wsparciem 4K UHD (wymagana aktualizacja aplikacji Ipla do najnowszej wersji) oraz Samsung Smart TV Tizen 4K UHD (modele premium od roku 2016 - „Lista wspieranych modeli”). Wymagana szybkość połączenia internetowego: min. 25 Mb/s".

Zobaczymy czy jutro będę miał taką możliwość, bo dzisiaj nie widziałem odnośnika do transmisji meczu PSG vs MCI (PSP 1 4K), a była tylko do PSP 1 SUPER HD.

 P. S. Dzisiaj w aplikacji PBG jest odnośnik do transmisji 4K UHD (info "Transmisja 4K UHD. Min. szybkość poł. 25 Mb/s. Szczegóły na: www.polsatboxho.pl/pakiety/sport")

Edytowane przez lucas2go
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...