Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanały Polsat Sport Premium pokażą w czerwcu mecze towarzyskie w piłce nożnej. Na chwilę obecną wiadome są takie mecze:

 

Spoiler

Niemcy - Ukraina
3.06.2024 | 20:40 | Polsat Sport Premium 1

 

Irlandia - Węgry
4.06.2024 | 20:40 | Polsat Sport Premium 1

 

Francja - Luksemburg
5.06.2024 | 20:50 | Polsat Sport Premium 1

 

Hiszpania - Andora
5.06.2024 | 21:20 | Polsat Sport Premium 2

 

Holandia - Kanada
6.06.2024 | 20:40 | Polsat Sport Premium 1

 

Szkocja - Finlandia
7.06.2024 | 20:40 | Polsat Sport Premium 1

 

Ponadto będą też transmisje meczów Polaków (na razie wiadome są mecze z Bułgarią 4 czerwca, z Turcją 6 czerwca i Japonią 7 czerwca) w siatkarskiej Lidze Narodów w Polsat Sport Premium 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to Premium, gdy te same mecze będą na zwykłym Polsacie Sport 😉

Jak chociażby mecz Niemcy - Ukraina (3 czerwca).

 

Swoją drogą, i tak to nie jest kontent premium dla polskiego widza. Po prostu brak innych anten mecze.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrezygnowałem z PSP co miałem w UPC Go przez ten bałagan co mają z ramówką. Niech połączą te wszystkie kanały polsatsportowe i pseudopremiumowe w jeden pakiet i zaoferują w rozsądnej cenie.

Edytowane przez dsd
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ciągle negocjują np. z C+, stąd bardziej atrakcyjne transmisje z podstawowych kanałów dają także na PSP? W sensie, ustalają co mogą dać tam, aby było to atrakcyjne dla odbiorcy C+, który nie ma dostępu do zwykłych Polsatów Sport. Może stąd to opóźnienie w ogłoszeniu pozyskania praw do LE i LK (chcą poznać całokształt produktowy tych kanałów, aby lepiej je sprzedać?). Za kulisami toczy się gra i pewnie niedługo (oby), poznamy jej finał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2024 o 22:19, czerstwy napisał(a):

Jasnowidz? Już znasz przyszłość?😂

A czego można się spodziewać po Canal+? Na pewno nie jakości !!! Upychają wszystko, jak tylko się da, czasami aż oczy bolą. :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ronnie84 napisał(a):

Szkoda że nie dogadali się jeśli chodzi o mecze hokeja na MŚ. 

Bo ja wiem czy taka szkoda? Nasza reprezentacja była tam tłem. "Niedzielny kibic" byłby i tak niepocieszony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat oglądałem te mecze i jestem zadowolony , że nabył je Polsat bo przynajmniej pokazywali wszystkie mecze a nie jak za TVP były one okrojone . @k05 dla widzów Canal+ to wiadomo żadna strata bo przecież oglądają tylko piłkę nożną a inne dyscypliny to badziew niewarty oglądania .

Edytowane przez Przemolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, k05 napisał(a):

Bo ja wiem czy taka szkoda? Nasza reprezentacja była tam tłem. "Niedzielny kibic" byłby i tak niepocieszony. 

Ja pisałem ze swojego punktu widzenia. A dla mnie liczą się hokejowe potęgi, a nie oglądanie miernej reprezentacji Polski. 

Edytowane przez ronnie84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...