Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tasiemców oglądałem tylko  to  https://www.filmweb.pl/serial/Orange+Is+the+New+Black-2013-666215  i to https://www.filmweb.pl/serial/Uwięzione-2015-740905  reszta raczej mniej sezonów.A zapomniałem jeszcze najlepszy z nich Dom z papieru. może te ostatnie i były aż tak dobre ale pierwsze to były dla mnie genialne odcinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czerstwy napisał:

Mnie denerwuje oglądanie sezonu i czekanie miesiącami na kolejny.

Przed pandemią to chociaż był jeden sezon na rok, jeżeli była decyzja o przedłużeniu.

A teraz to nawet kilka lat trzeba czekać za kolejnym sezonem.

 

Po opisie i "Orange is the New Black" i "Czarna lista" wydają mi się interesujące, ale jak widzę liczbę odcinków to jakoś się zniechęcam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem musciali ("La La Land" to wręcz nie znoszę) ale zostałem "zmuszony" ;) do obejrzenia "Tick, Tick... Boom!" i nawet mnie nie bolało, a momentami sprawiało przyjemność :). Nie spodziewałem się, że Andrew Garfield tak dobrze śpiewa, a i sama historia początków Jona Larsona (autora musicalu "Rent") jest bardzo ciekawa. 6.5/10, a dla kogoś kto lubi klimaty musiaclowe spokojnie może dodać jeden czy 1,5 pkt. więcej. Na IMDB 7.6/10.

Trzeci sezon "After Life" tak jak pisali przedmówcy świetny 8.5/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Netflixa powróciły starsze jak i nowsze filmy z WB, w tym obie części "Seksu w wielkim mieście" czy "Bajecznie bogaci Azjaci". Tak więc raczej HBO przy okazji Maxa nie zamierza trzymać wyłączności na filmy WB jak to się dzieje w USA.

Jest też trochę powrotów z Paramountu - np. "Top Gun", "Star Trek: W Nieznane" czy "Włoska robota".

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, bgmnt napisał:

Na Netflixa powróciły starsze jak i nowsze filmy z WB, w tym obie części "Seksu w wielkim mieście" czy "Bajecznie bogaci Azjaci". Tak więc raczej HBO przy okazji Maxa nie zamierza trzymać wyłączności na filmy WB jak to się dzieje w USA.

Nie w tym rzecz, że "nie zamierza". Na pewno zamierza ale umowy na to nie pozwalają. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...