Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Conan napisał(a):
Na pewno nie wszystkie. Jeszcze więcej filmów nie ma daty premiery. Do tego dojdą produkcje na licencji.

Licencji nie liczę, to co zaprezentowali to originalsy.

10 godzin temu, k05 napisał(a):
Może stwierdzili, że lepiej pójść na jakość niż na ilość

Załóżmy, że te zapowiedziane będą jakościowe. To jeśli dojdzie drugie tyle słabszych, które też się będą oglądały to źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2023 o 08:57, ronnie84 napisał(a):

Skasowany przez Netflix serial ,, Ku jezioru" z kontynuacją drugiego sezonu na CDA. 

Rosjanie dalej będą go produkować? Byłoby dobrze aby ekipa została ta sama. A gdzie poleci to już osobna sprawa.

W dniu 12.01.2023 o 13:45, Pawop napisał(a):

Serial nie został skasowany, tylko Netflix nie kupił drugiego sezonu.

Bo zadziałał owczy pęd i usunięcie/anulowanie wszystkiego co rosyjskie. Wyszli i z rynku rosyjskiego i z wykładania pieniędzy na produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu  zestawienie z opisami najciekawszych 10 premier Netflixa w 2023 roku https://film.org.pl/a/top-10-filmowych-premier-netflixa-w-2023-roku-na-ktore-warto-czekac

Oby to był ciekawszy rok niż ubiegły, bo ja byłem dość mocno zniesmaczony ofertą filmową Netflixa, dużo lepszy był dla mnie rok 2021.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej listy czekam tylko na "The Killer" i "Leave the World Behind". Oprócz tego wpadnie może kilka mniej znanych, wartych uwagi filmów na licencji.

 

Tymczasem film "Na zachodzie bez zmian" otrzymał aż 14 nominacji do brytyjskich nagród BAFTA.

https://film.interia.pl/wiadomosci/news-na-zachodzie-bez-zmian-z-14-nominacjami-do-nagrod-bafta-wyro,nId,6544527

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem problem by sie na coś zdecydować i wybrać. Zdecydowałem się na The Falll całkiem dobry i ciekawy serial ale dość stary i niestety długie odcinki wiec trzeba pościęcić trochę czasu bo sa trzy sezony. Teraz zaczynam Brokat bo juz dość długo odkładam ten serial a ciagle mi wyskakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2023 o 16:52, swordfish napisał(a):

 

Hinduskiego "Call My Agent Bollywood" u nas w Polsce nie ma, choć wyszukiwarka pokazuje o tym tytule informacje.

https://www.netflix.com/pl/title/81476629

 

Wersja indonezyjska powstaje dla Disney+.

Teraz odkryłem, że "Call My Agent Bollywood" jest w Polsce dostępne. Netflix sprytnie ukrywa tytuły, które nie są przetłumaczone na polski. Wystarczy zmienić swój profil na angielski i nagle ten tytuł jest możliwy do obejrzenia. Napisów polskich brak, ale są angielskie. Podobnie z hiciorem kina bollywoodzkiego z zeszłego roku "RRR". Na profilu polskim zablokowany, a na profilu angielskim jest dostępny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienia się po prostu domyślny język profilu na angielski via www.
Pisałem już o tym kiedyś jak było 2 dni opóźnione tłumaczenie jednego z odcinków "Better Call Saul", ci co chcieli w oryginale mieli wtedy możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix anulował 2 kolejne produkcje. Platforma idzie na rekord

https://www.ppe.pl/news/311924/netflix-anulowal-2-kolejne-produkcje-platforma-idzie-na-rekord.html

 

Cytat

To nie najlepszy początek roku dla Netflixa. Od początku roku przedsiębiorstwo potwierdziło porzucenie takich historii podzielonych na odcinki jak „1899”, „Inside Job”, „Dead End”, natomiast w weekend korporacja zrezygnowała z „The Chair” („Pani dziekan”) oraz „Uncoupled” („Singiel w Nowym Jorku”).

 

Można było to uznać za typowy clikcbajt.

Niestety

Cytat

Jak zauważył serwis We Got This Covered, widzowie nie szczędzą uszczypliwych uwag i złośliwości w kierunku Netfliksa, skutecznie rozpowszechniając swoją akcję na Twitterze. Wyciągnęli nawet tweeta z 2017 roku, by pokazać, że mają prawo czuć się oszukani. Wściekłość fanów różnych seriali nie jest bezpodstawna, bo trudno doszukiwać się logiki w niektórych działaniach platformy, która nie ma litości dla swoich tytułów. Po sześciu latach obietnica, jaką złożył Netflix, brzmi absurdalnie:

"Nie lubimy pozostawiać niedokończonych historii. Wiele się nauczyliśmy dzięki "Sense8" i postaramy się nie robić tego w przyszłości."

 

https://wegotthiscovered.com/social-media/these-netflix-tweets-from-2017-further-rub-salt-in-the-wound-of-canceled-shows/

 

Do oliwy dolali ostatnio szefowie NF

Cytat

Szefowie Netfliksa zaprzeczają, by platforma kiedykolwiek skasowała serial, który odniósł sukces. Ted Sarandos i Greg Peters zapewniają, że kasują tylko seriale z małą widownią i dużym budżetem.

Co w sumie wiadomo, że z powodu budżetu Mindhunter, nie ma co liczyć na kolejny sezon.

Cytat

W rozmowie z magazynem Bloomberg dyrektorzy generalni Netfliksa Ted Sarandos i Greg Peters (który właśnie zastąpił na tym stanowisku założyciela Netfliksa Reeda Hastingsa) odnieśli się do zamieszania i kontrowersji, jakie wywołują kasowane przez nich seriale. Sarandos został zapytany, jak ewolucja Netfliksa zmieniła kontakty z twórcami – dziennikarz Bloomberga zauważył, że w sieci widzowie regularnie burzą się przeciwko kolejnym kasacjom

— Nigdy nie skasowaliśmy serialu, który odniósł sukces. Wiele z tych seriali miało dobre intencje, ale przemawiało do bardzo małej publiczności przy bardzo dużym budżecie. Kluczem jest to, że musisz być w stanie rozmawiać z małą publicznością przy małym budżecie i dużą publicznością przy dużym budżecie. Jeśli robisz to dobrze, możesz to robić bardzo długo – stwierdził Sarandos.

https://www.bloomberg.com/news/newsletters/2023-01-21/netflix-ceo-reed-hastings-steps-down-interview-with-greg-peters-ted-sarandos

 

 

Cytat

Sarandos: We are equal parts HBO, AMC, FX, the Food Network, HGTV and Comedy Central. Lifetime. You used to have to hunt through 500 channels of cable to find them all and now they're gonna be on Netflix. The measure of quality is, if you love a dating show, make it as good as The Ultimatum, make it as good as Love is Blind. There's no difference in prestige quality television in each of these genres as long as they're well executed.

 

Kablówka? Ja już wiele razy o tym pisałem. Dzisiaj kablówką dla młodych jest NF, gdzie często jest tłem w codziennych czynnościach (a czas oglądalności się nabija).

Ale że mają produkcje na poziomie HBO, AMC, FX? Chyba w wywiadzie nie dostali wody do popicia :) bo nieźle ich fantazja poniosła. 

Biznes jest biznes. Jak wiadomo, kasują wszyscy ale nie wszyscy patrzą tylko i wyłącznie na słupek oglądalności, jak to robi platforma Netflix, która jest najbliższa obecnie kablówki i do której się nawet sama przyznaje.

W każdym razie. Nie tylko ostatnio Zaslav jest tym złym. Nie tylko HBO kasuje. Kasował ostatnio zamówione i wyprodukowane seriale AMC. I kasować będą też inni. Bo każdy ma inny pomysł na swój biznes (premium, nowoczesna kablówka), innego odbiorcę (bardziej wybredny, masówka) a także każdy - musi w obecnej sytuacji ciąć koszty lub patrzeć na koszty (może poza bogatymi Apple i Amazon)

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, czerstwy napisał(a):

Rozumiem myslałem że odblokuje jakąs tam cześć oferty u nas  niedostępnej. Ale mniejsza z tym bo bez tłumaczenia że zrozumieniem to można chyba tylko 18+ oglądać. A to raczej juz nie ten serwis.

Ale po zmianie na profil angielski odnajduję tytuły, które na profilu polskim wyskakują mi jako niedostępne. Dotyczy to np. produkcji bollywoodzkich. Akurat w "RRR" jest easy-english i łatwo mogę połapać się w treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Właśnie ujawniono, że Netflix zrezygnował z dystrybucji dwóch ukończonych filmów, "The Inheritance" i "House/Wife" (w którym zagrała m.in. Alice Braga). Ich producenci będą musieli znaleźć sobie inną platformę dystrybucji.

"The Inheritance" (reż. Alejandro Brugués) i "House/Wife" (reż. Danis Goulet) miały mieć premiery na platformie Netflix, która jednak zrezygnowała z emisji filmów. Produkcje nie trafią do katalogu serwisu.

https://www.filmweb.pl/news/Platforma+Netflix+rezygnuje+z+dystrybucji+filmów+"The+Inheritance"+i+"House+Wife"-149348

 

Twórca „Cowboy Bebop” nie mógł znieść oglądania adaptacji swojego dzieła w serwisie Netflix

https://deadline.com/2023/01/cowboy-bebop-creator-couldnt-bear-watching-netflix-adaptation-of-work-1235243180/


 

Serialowy Will, potwierdził wcześniejsze nieoficjalne informacje, że zdjęcia do 5. sezonu "Stranger Things" rozpoczną się w maju. To oznacza, że premiery finałowej serii możemy spodziewać się mniej więcej w połowie 2024 roku.

Cytat

 

Schnapp, who plays Will Byers on the show, was asked by a fan during an Instagram Live session if his schooling would interfere with shooting for the final season of the Netflix series. Schnapp responded that there would be no crossover, as he both finishes school and begins production of the fifth season in May of this year.

The series is not expected to air on Netflix until some time in 2024

 

https://collider.com/stranger-things-season-5-filming-may-noah-schnapp-comments/

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2023 o 13:24, diabeu napisał(a):

Na Premium, czy wrzucone z tej ruskiej platformy co go produkuje? Bo jak to drugie to lepsza jakość będzie pewnie na torrentach a i polskiego audio pewnie i tak nie ma.

Ku jezioru S02 udostępnił jakiś zwykły użytkownik CDA, wersja z ruskiej platformy Premier, serial ma polskie napisy. Tłumaczenie z translatora, miejscami tragiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...