Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Rasheed napisał:

Zgadzam się z Arkonem i Conanem. Bardzo słaby rok Netflixa. Brak dobrych miniseriali, filmów. Gdyby nie współdzielenie to już dawno bym zrezygnował.

Nie zapominajmy, że przez ostatni rok było trudno kręcić filmy w czasach pandemii.

Akurat twórcy stanęli na wysokości zadania i zaprezentowali fajne tytuły rozpisane na 1-2 aktorów. "Malcolm & Marie" (2 aktorów w apartamencie) oraz "Tlen" (1 aktorka w kapsule). Interesujące scenariusze. Dobrze się oglądało.

A z kina akcyjnego i widowiskowego - niemieckie "Krwawe niebo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Krwawe niebo" ma słabiutkie oceny, nawet nie zamierzam tego zaczynać oglądać. Za to na pewno warto polecić polski film "Jak najdalej stąd". Dziwne tylko, że nagle osoby, które tak kontestowały moją opinię, że Netflix nie jest wart swojej ceny zamilkły i nie podają dziesiątek znakomitych miniseriali oraz filmów dostępnych na tej platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Pawop napisał:

6.1 to nie jest słaba ocena, to po pierwsze. Po drugie mam własne zdanie i nigdy nie sugeruje się ocenami. Po opisie stwierdzam czy tytuł mnie interesuje.

Opis też nie zachęca(tak przy okazji na filmwebie tylko 5.1). Generalnie filmowo słabiutki rok w Netflixie, to nie ulega wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście pierwsze na co patrzę to na opis filmu. Jeżeli mnie zaciekawi to oglądam. W drugiej kolejności patrzę na obsadę aktorską czy twórców i zaglądam na oceny krytyków filmowych oraz na Filmweb/iMDb. 

Ogólnie jak film ma mniej niż 5,0 to nawet nie zabieram się za oglądanie.

 

Treści jest już tak dużo, że jednak trzeba je jakoś selekcjonować i wybierać. Doba się nie wydłużyła.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lepszych tytułów filmowych pewnie tradycyjnie pojawi się w sezonie oscarowym. Będzie m.in "The Power of the Dog" z Benedict Cumberbatchem (90/100 na Metacritic po 14 recenzjach), "The Hand of a God" (nowy film Paolo Sorrentino) czy "Don't Look Up" z fenomenalną obsadą.

 

Tutaj lista premier filmowych Netflixa do końca roku:

https://www.gry-online.pl/newsroom/netflix-zapowiedzial-premiery-filmowe-do-konca-2021-roku/z220547

 

Z filmów, które pojawiły się na platformie w tym roku warto zobaczyć takie tytuły jak "Cząstki kobiety", "Potwór", "Sabat sióstr" czy "Harriet".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w ostatnim czasie obejrzane:

"Rojst 97" - świetna Różczka i Simlat, bardzo dobrze oddany klimat lat 90. Podobało mi się bardziej niż pierwszy sezon. 8.5/10.

"Pretend It's a City" - świetny kilkuodcinkowy dokument o NY o którym opowiada pisarka Fran Lebowitz, a moderuje i reżyseruje Scorsese. 9/10.

"Kominsky Method" sezon 3 - myśłałem, że bez Arkina będzie słabo, ale jest bardzo dobrze. 8.5/10.

"Wish Dragon" - bardzo przyjemna animacja z niezłym dubbingiem, dla młodszych i starszych. 7.5/10.

 

W kolejce mam "Into the night", bo widzę, ze wczoraj wjechał drugi sezon. Pierwszy to była taka trochę "guilty pleasure", ale dobrze się to oglądało ;).

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, bgmnt napisał:

"Pretend It's a City" - świetny kilkuodcinkowy dokument o NY o którym opowiada pisarka Fran Lebowitz, a moderuje i reżyseruje Tarantino. 9/10.

 

 

 

Scrosese a nie Tarantino, sam się wielokrotnie w nim pojawia. Zapewne drobne przejęzyczenie, reżyserzy ani nie podobni do siebie ani nie posądzałbym Ciebie o Taką pomyłkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było tak, że jak coś było od Netflixa, to odrazu +2 do oceny. Teraz jest odwrotnie -2 leci. @ronnie84 jeżeli Cię opis zainteresował, to oglądaj, ja tak robię, nigdy nie zwracam uwagi na oceny, bo czasami ludzie wstydzą się przyznać, że im się coś podobało.





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno temu oglądałem podobny film gdzie dziewczyna uciekała przed dwoma osobnikami którzy chca ja zabić.Niestety nie pamiętam tytułu i ten film był lepszy od  dzisiejszego. Red dot też oglądałem bardzo podobna tematyka i chyba też był lepszy.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...