Jump to content

Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów w Cyfrowym Polsacie

Recommended Posts

Rok temu skończyła mi sie umowa z Nc+ ,więc wziąłem full pakiet z Polsatu na 2 lata będąc pewnym, że za rok bez problemu będę oglądał ligę mistrzów. .. Dzwoniłem i muszę przedłużać umowę na 3 lata i po 6 miesiącach miałbym płacić 10zl więcej, teraz płacę 99zl. Ni hu... Czekam jeszcze rok i wracam do Nc+. Po roku stwierdzam, że bardziej mi brakuje angielskiej niż ligi mistrzów, a jeszcze w Polsacie brak Eleven4.

Ja jak kilka miesięcy temu byłem pytać w APS o Ligę Mistrzów to Pani mi powiedziała, że klienci przychodzą, pytają i w sumie jeszcze nie wiadomo nic, ale jeden z panów, który miał nc+ wziął premium, bo pewnie tu będzie można LM obejrzeć. Cóż... Ciekawe jak bardzo dzisiaj ten Pan jest zaskoczony. :)

Minimum 60 się zgadza :D, tyle że przy nowych umowach. :D

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

A jeszcze będzie jakieś info co dokładnie z obecnymi ofertami, czy tylko pozostaje przedłużać na 36 miesięcy?

Edited by Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania. Poprawiono post.

A jeszcze będzie jakieś info co dokładnie z obecnymi ofertami, czy tylko pozostaje przedłużać na 36 miesięcy?

Ja przedłużę na 24/6. :P

Wygląda na to, że już nie mam na co czekać, bo niczego lepszego z PSP na nas nie czeka... :evil:

A ja jeszcze wstrzymuję się z jakimkolwiek ruchami, bo wyczuwam jakieś otwarte okno. :D Myślę, że bez zobowiązania też się coś pewnie pojawi jeszcze, nie ma co się spieszyć.

Edited by bart18

Wygląda na to, że już nie mam na co czekać, bo niczego lepszego z PSP na nas nie czeka... :evil:

A ja na takich warunkach na pewno nie wezmę PSP.  :P Niech dalej czekają na jeleni,którzy podpiszą "dożywotnie" umowy.  :twisted:

Przecież nie zabraknie. Dajcie na wstrzymanie i wyczekajcie ich :)

Edited by jaszek

Ale zrozumcie, że zostało mi już nieco ponad 4 miesiące do końca umowy i żeby trochę nadpłaty zostało mi do nowego łamańca, to dłużej już czekać nie mogę (maksymalnie mogę z tym zwlekać do 20 sierpnia, bo 21.08 zaczynają się play offy, ale czy jest sens?) :/

U mnie były 3 miesiące z Premium Max do końca. Dodaliśmy sobie PSP do tego i przez 6 miesięcy abo za 0 zł, a potem za 110 zł albo 120 (jeśli nie wyłączy się pakietu VOD). ;) Więc chyba nie jest źle. :)

Dla mnie granica to 3 cyfry mam full pakiet z wyjątkiem HBO.

Czyli jeśli będzie abonament za 999zl to również kupisz :D

Edited by tail#
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...