Jump to content
domban

Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów w Cyfrowym Polsacie

Recommended Posts

Rok temu skończyła mi sie umowa z Nc+ ,więc wziąłem full pakiet z Polsatu na 2 lata będąc pewnym, że za rok bez problemu będę oglądał ligę mistrzów. .. Dzwoniłem i muszę przedłużać umowę na 3 lata i po 6 miesiącach miałbym płacić 10zl więcej, teraz płacę 99zl. Ni hu... Czekam jeszcze rok i wracam do Nc+. Po roku stwierdzam, że bardziej mi brakuje angielskiej niż ligi mistrzów, a jeszcze w Polsacie brak Eleven4.

Ciekawe czy te ściemki, które walili na infolinii, że kto ma pakiet za minimum 60 złotych, będzie miał ligę mistrzów za friko,to był odgórny nakaz czy inwencja twórcza konsulów?

Ja jak kilka miesięcy temu byłem pytać w APS o Ligę Mistrzów to Pani mi powiedziała, że klienci przychodzą, pytają i w sumie jeszcze nie wiadomo nic, ale jeden z panów, który miał nc+ wziął premium, bo pewnie tu będzie można LM obejrzeć. Cóż... Ciekawe jak bardzo dzisiaj ten Pan jest zaskoczony. :)

Minimum 60 się zgadza :D, tyle że przy nowych umowach. :D

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Z ciekawości sprawdziłem na dekoderze z Darmowym HD i plansze na kanałach 333 i 334 świecą.

A jeszcze będzie jakieś info co dokładnie z obecnymi ofertami, czy tylko pozostaje przedłużać na 36 miesięcy?

Edited by Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania. Poprawiono post.

Wszyscy mają dostęp aktualnie.
Jedynym sposobem jest przedłużenie umowy na dzień dzisiejszy. Pakiet PSP nie będzie dostępny bez zobowiązań.

A jeszcze będzie jakieś info co dokładnie z obecnymi ofertami, czy tylko pozostaje przedłużać na 36 miesięcy?

Ja przedłużę na 24/6. :P

Wygląda na to, że już nie mam na co czekać, bo niczego lepszego z PSP na nas nie czeka... :evil:

A ja jeszcze wstrzymuję się z jakimkolwiek ruchami, bo wyczuwam jakieś otwarte okno. :D Myślę, że bez zobowiązania też się coś pewnie pojawi jeszcze, nie ma co się spieszyć.

Edited by bart18

Wygląda na to, że już nie mam na co czekać, bo niczego lepszego z PSP na nas nie czeka... :evil:

A ja na takich warunkach na pewno nie wezmę PSP.  :P Niech dalej czekają na jeleni,którzy podpiszą "dożywotnie" umowy.  :twisted:

Przecież nie zabraknie. Dajcie na wstrzymanie i wyczekajcie ich :)

Edited by jaszek

Ale zrozumcie, że zostało mi już nieco ponad 4 miesiące do końca umowy i żeby trochę nadpłaty zostało mi do nowego łamańca, to dłużej już czekać nie mogę (maksymalnie mogę z tym zwlekać do 20 sierpnia, bo 21.08 zaczynają się play offy, ale czy jest sens?) :/

U mnie były 3 miesiące z Premium Max do końca. Dodaliśmy sobie PSP do tego i przez 6 miesięcy abo za 0 zł, a potem za 110 zł albo 120 (jeśli nie wyłączy się pakietu VOD). ;) Więc chyba nie jest źle. :)

Dla mnie psychologiczna granica,kasy za tv kończy się na 80 zł, powyżej tej granicy mam już kaca moralnego :-)

Edited by BizzareX

Dla mnie granica to 3 cyfry mam full pakiet z wyjątkiem HBO.

Trzy cyfry bez HBO ???

Edited by BizzareX

Dla mnie granica to 3 cyfry mam full pakiet z wyjątkiem HBO.

Czyli jeśli będzie abonament za 999zl to również kupisz :D

Edited by tail#

Czy ci, którzy nie zamówili dostępu do PSP ma w tej chwili czarny obraz i komunikat o braku kanału w swoim abonamencie? ;)

Albo jakiś błąd. W CP GO przy Premium Max mam napisane POLSAT SPORT PREMIUM1 - Tego kanału nie ma w Twoim Abonamencie!

Edited by Krzysiek11:)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...