Skocz do zawartości

Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów w Polsat Box


domban
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu skończyła mi sie umowa z Nc+ ,więc wziąłem full pakiet z Polsatu na 2 lata będąc pewnym, że za rok bez problemu będę oglądał ligę mistrzów. .. Dzwoniłem i muszę przedłużać umowę na 3 lata i po 6 miesiącach miałbym płacić 10zl więcej, teraz płacę 99zl. Ni hu... Czekam jeszcze rok i wracam do Nc+. Po roku stwierdzam, że bardziej mi brakuje angielskiej niż ligi mistrzów, a jeszcze w Polsacie brak Eleven4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kilka miesięcy temu byłem pytać w APS o Ligę Mistrzów to Pani mi powiedziała, że klienci przychodzą, pytają i w sumie jeszcze nie wiadomo nic, ale jeden z panów, który miał nc+ wziął premium, bo pewnie tu będzie można LM obejrzeć. Cóż... Ciekawe jak bardzo dzisiaj ten Pan jest zaskoczony. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Wszyscy mają dostęp aktualnie.
Jedynym sposobem jest przedłużenie umowy na dzień dzisiejszy. Pakiet PSP nie będzie dostępny bez zobowiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużę na 24/6. :P

 

Wygląda na to, że już nie mam na co czekać, bo niczego lepszego z PSP na nas nie czeka... :evil:

Przecież nie zabraknie. Dajcie na wstrzymanie i wyczekajcie ich :)

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zrozumcie, że zostało mi już nieco ponad 4 miesiące do końca umowy i żeby trochę nadpłaty zostało mi do nowego łamańca, to dłużej już czekać nie mogę (maksymalnie mogę z tym zwlekać do 20 sierpnia, bo 21.08 zaczynają się play offy, ale czy jest sens?) :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie granica to 3 cyfry mam full pakiet z wyjątkiem HBO.

Czyli jeśli będzie abonament za 999zl to również kupisz :D

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Albo jakiś błąd. W CP GO przy Premium Max mam napisane POLSAT SPORT PREMIUM1 - Tego kanału nie ma w Twoim Abonamencie!

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...