Skocz do zawartości

jak wg. was powinna wyglądac oferta N???


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

JEste wiele innych satelit oprócz popularnego HB i Atry. Sam jestem przeciewnikiem nadawania z tuych satelit. Są boczne satelity, eurobird 10* czy 16*. Opcji jest wiele, a nadawców zainteresowanych tymi pozycjami mało. Przyszłość to satelity poboczne i należy się ich trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dlatego Ci co jeszcze korzystają z analogu powinni pomału zacząć mysleć nad cyfrowką i abonanentem któreś platformy.Wybór jest duzy.Bo TVN kiedyś ostatecznie zniknie z analogu

Ale co niektorzy maja stare anteny potrzebna bylaby wymiana konwertera inwestycja w sprzet ; wiele osob niechce placic za ogladanie TV wiec napewno ubedzie im troche widzow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ale gdzies w piwnicy! Ale czasów analogu w domu nie pamietam... Zamały jeszcze wtedy byłem...

 

Ja obstawiam tak i mysle że to jest realne i tak chyba będzie:

 

-NonStop Kino

-E!

-Anime

 

Niby N współ[pracuje ściśle z Doscovery co nie wyklucza dołączenia Viasatów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są boczne satelity, eurobird 10* czy 16*. Opcji jest wiele, a nadawców zainteresowanych tymi pozycjami mało.

 

No akurat tak się składa, że obecnie 16E jest mocno przeciążona - za to 10E owszem, ale to dodatkowe koszty dla platformy. aby zapewnić odbiór abonentom - musieliby dofinansowywać monoblocki z rozstawem 3° lub całkiem się przenieść...

 

Raczej póki co stopniowe zapełnianie się transponderów n-ki przybliża koniec analogowego TVN-u. Jego wyłączenie dałoby miejsce na max. 23 kanały SD, lub kilka HD + kilka SD :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś o tym pisałem i przypomnę - już pojemniejszego niż jest teraz nie da rady - Hot Bird-y wykorzystują pełne pasmo Ku (10,7 - 12,75). Gdyby wynieśni coś pojemniejszego trzebaby skonstruować nowe konwertery i odbiorniki, aby dało się to odbierać :P Pozycja 13.0°E jest nie rozwojowa i jedyna nadzieja to przejście TPS na Astrę, co ma nastąpić wkrótce - nieco się poluzuje (do czasu) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a skąd niby mieli by nadawać??

Astra?? Tam tez niebawem miejsca zabraknie...

A HB mają przecierz jakiś jeszcze jeden TP, cos kiedys czytałem na ten temat

Na astrze akurat jest baaardzo duzo miejsca ... w 2008 maja wylaczyc analogowe kanaly a jest ich okolo 20 wiec miejsca na cyfrowe w DVB-S2 z MPEG4 bedzie sporo ... okolo 200 kanalow SD mozna bedzie tam wrzucic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie poza wejsciem TVP Film jest potrzebny jeszcze jeden kanał filmowy i fajnie by było gdyby wczorajsze doniesienia serwisu media2 potwierdziły się i oferte pakietu Hity filmowe zasilił kanał NonstopKino HD.

Oferta Nki byłaby niczego sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie poza wejsciem TVP Film jest potrzebny jeszcze jeden kanał filmowy i fajnie by było gdyby wczorajsze doniesienia serwisu media2 potwierdziły się i oferte pakietu Hity filmowe zasilił kanał NonstopKino HD.

Oferta Nki byłaby niczego sobie.

NonStop Kino nie jest dobrym kanalem (to moje zdanie) ... wiekszosc filmow to produkcje niskobudzetowe i przez wiekszosc juz ogladane ... wolalbym aby Nka cos sama stworzyla .. niech przynajmniej stworza kanal filmowy z filmami z TVN i TVN7 z ostatnich 5 lat tylko bez reklam z wybranymi pozycjami w HD i bedzie bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...