Skocz do zawartości

jak wg. was powinna wyglądac oferta N???


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie by było jakby w N-ce pojawiły się kanały Viasatu,oraz MCM POP i MCM TOP.Słyszałem,ze są to fajne kanały muzyczne,lepsze od MTV,4 FUN itp.

Mówię o tym dlatego,że jak na razie to pakiet Muzyczny niczym specjalnym się nie wyróżnia(i co robi tam Discovery T&L,ja się pytam,powinien on dołaczyć do kultury,Nauki,Świat,tam gdzie są pozostałe kanały Discovery.)

I to jak na razie wszystko,co bym zmienił w ofercie N-ki na dzień dzisiejszy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już że oprócz Sport Klubów dołączy jeszcze jakiś kanał.

Konferencja dla prasy już dziś. Moje typy co do nowego kanału powyżej. :):)

"n" sie rozkreca i to mi sie podoba. Wg mnie do konca roku 2007 do oferty platformy dolaczy do 15 nowych kanalow takie mam przeczucie i obym sie nie mylil. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Nka zrobila dobre posuniecie ze Sportklubami. Mysle ze kolejny ich krok to bedzie chec wlaczenia kanalow Viasat Explorer i Viasat History oraz moze jakiegos kanalu dla doroslych :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo będą walczyć z brakiem miejsca na dwóch transponderach. Sport Klub + wsadzili zamiast planszy testowej TVP Rozrywka (czyżby już nie planowali jego dołączenia :lol: Tak to jest jak się umowy podpisuje na wirtualne kanały - zanim TVP ruszy swoje cztery litery do roboty sporo wody w Wiśle upłynie...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji wynika,że N chce w ciągu 2 lat chce zrobić kilka kanałów tematycznych,które mają nakręcać tą platformę.

Nowy kanał o charakterze religijnym ma być pierwszym takim kanałem.

Następnie zdaje mi się powstanie kanał filmowy.W którym przedewszystkim dominować mogą produkcje ITI FILM STUDIO,Nie wiem być może skoro N inwestuje w telewizję cyfrową będzie on w HD?A dalsze plany to nie mam pojęcia.Myślę,że wzbogacanie o kanały,.które będą wkraczać na rynek oraz ulepszanie obecnych kanałów.Tylko żeby N nie zapomniało o sporcie i wzbogacaniu NSPORTU.Bo teraz pokazują najwięcej w HD,ale jak C+ będzie miał ligę polską,ligę francuską,angielską,włoską od przyszłego sezonu w hd a może i hiszpańska też będzie to naprawdę nawet HD nei będą mieli więcej,a cóż tu mówić o randze zawodów w C+.

http://biznes.onet.pl/5,1387140,prasa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...