Skocz do zawartości

jak wg. was powinna wyglądac oferta N???


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamiętam ile dawał TV Centrum ale pamiętam jeden kluczowy szczegół, stacja w momencie przetargu miała zawieszona emisję. Czyli na pewno borykała się z kłopotami finansowymi. Więc jakim cudem mieli jej sprzedać prawa. Nawet jeśli dawali więcej a nie mieli gwarancji na wypłacenie kwoty to nikt im praw by nie oddał. Na papierze to można łatwo zaoferować kwotę ale gorzej potem ja wpłacić a dla stacji zawieszającej emisje wydatek ponad 100 mln zł to jest ogromny i wątpię żeby miał jakiekolwiek pokrycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno więcej kanałów z muzyką, dobrą muzyką znaczy się. Dziwi mnie to dlaczego w N nie ma VH1 Europe. To bardzo dobry kanał, na pewno lepszy niż polskie VH1. Mogłyby przynajmniej być równolegle. Słyszałem że na początku było właśnie VH1 Europe ale potem zmienili je na polskie. Inne stacje muzyczne w pakiecie muzyka/rozr. to [beep]. Szczególnie polska viva gdzie rządzi techniawa,hh i tokio hotel. 4 Fun jeszcze obleci ale tam trzeba się zdawać na gust głosujących (mi tam szkoda kasy). A MTV już od kilku lat przoduje w dennych reality shows, jedyne co da się tam ogladać to Superock.

Jeśli chodzi o sport to fajnie że n ma prawa do LM, ale przydałoby się wywalczyć jeszcze prawa do jakiejs ligi bo bundesliga średnio kręci.

Jeszcze jedna rzecz. Nie mam pakietu filmowego wiec nie wiem jak to jest do końca, ale czemu chyba tylko naa eurosporcie da się zmieniać język? Przydałoby się na paru innych kanałach. Są ludzie którzy np woleliby słuchać discovery czy animal planet w oryginale. A polskich komentatorów wrestlingu na Eurosport 2 po prostu nie da się znieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanal anime brakuje w n na wylacznosc najlepiej,

no i potem musza dbac o kino i sport bo zwlaszcza kino naprawde kiepskie filmy,ale tu tylko moglo ich uratowac walka o hbo,

bo w poslce jest c+ jest hbo i nie ma miejsca na 3 giganta,pozatym te kanaly sa popularne nie tlyko w polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie to dlaczego w N nie ma VH1 Europe.

 

Był ten kanał. Ale jak się pojawił zaczęto marudzić, że dlaczego nie ma wersji PL. Załączyli wersję PL, to klientela zaczęła płakać że Europe była lepsza. Bądź tu mądry i pisz wiersze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...