Skocz do zawartości

jak wg. was powinna wyglądac oferta N???


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to zależy jaka jest twoja def. kanału premium.ja uważam że Nonstop kino nie jest i nie będzie kanałem premium.Można go porównać do Cinemax który pokazuje kilka premier tv w miesiącu a reszta czasu antenowego zapełniają starsze filmy które swoją premiere miały np. w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwage to co jest a co mogło by być brakuje stajci

Czyli stacje bez wyłączności.

 

TV 4

Tele 5 (w pakiecie- obecnie poza)

Hallmark(zapomniałem że na wyłączność)

FOX Life

ESPN

Exreme

Zone Club

Zone Reality

TMT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tym bardziej, ze SatKurier kiedys napisal, ze maja byc wszstkie 4 Zone w Nce, ale zaraz potem okazalo sie, ze Romantica i Europa sa na wylacznosc w CP i w ogole ucichlo o Zone w N. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwage to co jest a co mogło by być brakuje stajci

Czyli stacje bez wyłączności.

 

TV 4

Tele 5 (w pakiecie- obecnie poza)

Hallmark(zapomniałem że na wyłączność)

FOX Life

ESPN

Exreme

Zone Club

Zone Reality

TMT

gdyby TELE 5 pojawilo sie w jakims pakiecie to byla by juz przesada w pakiecie SMM jest kilka kanalow FTA, niekodowana z Astry TVP KULTURA tez jest w platnym pakiecie, gdzie 5 mogli by dac nie ma pakietu, ktory by pasowal do tego kanalu, najwyzej powinni ten kanal przesunac tak ze by znalazl sie za TVP POLONIA. Z kanalow, ktore wymieniles, wg. mnie najwieksza szansa jest na ZONE CLUB i moze REALITY, FOX nie jest na wylacznosc w polsacie ale firma ta dopiero wkracza na polski rynek, zobaczymy jaka wybierze strategie, moze PULS zmieni nazwe, np na FOX POLSKA, TV4 weszlo by do N razem z POLSATEM, ale na chwile obecna na to nie ma szansy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja tam uwazam, ze jesli chodzi o sport to jest lepiej niz w C+. Jesli ktos nie ma w Cyfrze Canal+ Sport to za wiele sportu nie pooglada, a w Nce jednak jest wiecej kanalow sportowych 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CYFRZE PRAKTYCZNIE jest tylko eurosport 1,2 no i c+sport,

w n jest i nsport,i eurosport 1,2, i nasn,sportklub,sportklub plus,tvp sport wiec 7 kanalow sportowych za 16 złoty,

jest tych kanałów więcej i taneij,

owszem c+sport jest najlepszą stacją sportową pod wzgledem oferty,

jednakz sądzę aby nsport kupil 1-2 rzeczy od c+ to on byłby lepszy i tanszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uwazam, ze jesli chodzi o sport to jest lepiej niz w C+. Jesli ktos nie ma w Cyfrze Canal+ Sport to za wiele sportu nie pooglada, a w Nce jednak jest wiecej kanalow sportowych 8)

 

 

Nie no, oczywiście. W takim przypadku się z Tobą zgodzę :wink::wink:

Oczywiste, że jeśli ktoś nie ma C+ SPORT to z tą ofertą sportową różnie, brałem to pod uwagę ale nie napisałem. Zgadzam się z Tobą :wink:

Ale jest również ESPN Classic Sport oraz Extreme Sports Channel także :D

Ale jeśli chodzi mi o Abonentów, którzy mają C+SPORT to zdecydowanie Cyferka ma sport najlepszy.

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się kiedyś zastanawiałem jaka opinia na temat sportu byłaby, gdyby Premiership trafiła do Nsport. Czy przypadkiem szala sportowa nie przeniosłaby się wtedy na N ?

Niewątpliwie C+ ma inne ligi, ale najwięcej warta jest właśnie Premiership. (oczywiście dla kibiców np. Barcy najważniejsza jest hiszpańska liga, a dla Lyonu francuska, ale nie o to chodzi).

 

Wtedy Nka z Premiership + Bundesliga ze SK + NHL + inne myślę, że mogłaby konkurować i to poważnie i kto wie, czy nie wyszłaby na prowadzenie.

 

Wiem, że to gdybanie, ale taka refleksja mnie naszła :wink:

 

 

No ale dziś Canal+ króluje i długo długo nie ma nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będe powtarzał do znudzenia. POWRÓT VH1 Europe !!!!
To się bardzo dziwie kolego że Ty na tym swoim super dekoderze n-ki nie możesz odebrać VH1 Europ to ja na tym złomie jakim nazywany jest sprzęt Cyferki przez abonentów n-ki Kenie odbieram nie tylko VH1 Europ ale z Astry VH 1 Classic,MTV Base,Hits MTV 2/ale tą mam w C+/.Panowie więcej szacunku dla tego sprzętu bo nie znacie jego możliwości.Pozdrowienia

 

Edycja Mr. Orbita: Piractwa nie pochwalamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...