Skocz do zawartości

jak wg. was powinna wyglądac oferta N???


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powinni dorzucić:

 

1. kanał filmowy premium(np: HBO)

2. SportKlub

3. SportKlub+

4. ESPN Classic sport

5. Disney Channel

6. National geographic

7. pozostałe kanały z paczki MTV (np: MTV Base, MTV Dance, MTV Hits, )

8. pozostałe kanały z paczki Discovery (np: Discovery Home & Health, Discovery Real Time, Discovery Kids, Discovery Wings)

9. Adventure One

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie / mam c+ wzialem n dla sportu , n sport i nasn + kanal bajki , bo trzeba 2 pakiety/ to wystarczy , bo wzielem jako uzupelnienie c+ ale obiektywnie jak bym rozwazyl wiecej pakietow to podpisuje sie pod poprzednikiem sportklub do pakietu sport , disnej do bajek , hbo do filmowego i platforma jak sie patrzy a takze wiecej kanalow hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coż,niewątpliwie brakuje takich kanałów jak:

Sportklub

Viasat Explorel

Viasat History

ESPN Classic Sport

Extreme Sports

Zone Reality

dobrego kanału filmowego,bo MGM nie daje rady

jakiegoś programu erotycznego:np.Hustler TV(notabene przed emisją swojego premierowego programu emituje trailer z planszami w wielu językach w tym po polsku,coś w stylu "program przeznaczony dla widzów dorosłych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Viasatu meila na początku grudnia i oto odpowiedź

Witam,

 

Z tego co wiem na dzień dzisiejszy to niestety kanały Viasat nie znajdą

się w ofercie platformy cyfrowej n.

 

________________

Regionalny Koordynator Działu Programmingu

Region wschodni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni dorzucić:

 

1. kanał filmowy premium(np: HBO)

2. SportKlub

3. SportKlub+

4. ESPN Classic sport

5. Disney Channel

6. National geographic

7. pozostałe kanały z paczki MTV (np: MTV Base, MTV Dance, MTV Hits, )

8. pozostałe kanały z paczki Discovery (np: Discovery Home & Health, Discovery Real Time, Discovery Kids, Discovery Wings)

9. Adventure One

popieram 7 i 8

natomiast 5 w pakiecie bezpłatnym

:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN stworzy kanał religijny

rupa ITI, właściciel TVN, pracuje nad utworzeniem kanału tematycznego o profilu katolickim. Z informacji "Pulsu Biznesu", potwierdzonych w kilku źródłach, wynika, że prace trwają od kilku miesięcy. Kanał katolicki to pomysł Mariusza Waltera, wiceprezydenta Grupy ITI i jednego z założycieli TVN, który — jak to ujął jeden z informatorów PB — chciałby, by to był ostatni akcent jego obecności w TVN przed przejściem na emeryturę.źr. wirtualnemedia

Jedno jest pewne na n-ce będzie kanał pokroju ojca Tadeusza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Juz zdementowano plotke o kanale religijnym. Ale by sie dzialo jakby powstal. Pol dnia byloby pokazywane konto z tekstami typu Wiedzac iz w kraju panuje bieda podajemy nasze konto byscie mogli pomoc nam w utrzymaniu naszej TV :wink: Ale wtedy Ojciec Dyrektor mialby konkurencje. Moze by pokazywal wiecej mszy LIVE czy cos :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro "n" mówi że zaskoczą na koniec stycznia nowymi programami, uważam że dodadzą kilka conajmniej 5-6 nowych.

Myślę, że będą to SuperStacja, 2 Viasaty, Zone Club, Zone Reality i może Sport Klub.

Na więcej na razie nie liczę, ale osobiście chciałbym żeby dodali Foxlife, E!, oraz Hallmark.

Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Skoro "n" mówi że zaskoczą na koniec stycznia nowymi programami, uważam że dodadzą kilka conajmniej 5-6 nowych.

Myślę, że będą to SuperStacja, 2 Viasaty, Zone Club, Zone Reality i może Sport Klub.

Na więcej na razie nie liczę, ale osobiście chciałbym żeby dodali Foxlife, E!, oraz Hallmark.

Co wy na to ?

 

Ja mysle ze realne szanse sa na Fox Life, ktory takze ma wejsc do C+. Zone Reality i Zone Club tez jest realna opcja. Natomiast w te Viasaty i Hallmark nie chce mi sie wierzyc, ale moze kto wie...

 

Superstacja ma byc ponoc w CP, o Nce narazie nie wspomniano podobnie jak o C+, ale tez moze to byc zaskoczenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...