Skocz do zawartości

jak wg. was powinna wyglądac oferta N???


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś jaja sobie robicie :) Czy Pawop nie ma racji że o HBO w CP słychać od lat? Tylko jakoś ...... widać. Powstrzymałem się od dosadnego słowa :) Na infolinii CP to wam złote góry obiecają jak będziecie się o nie pytać. Pewnie że HBO będzie w CP. Diabeł tkwi w szczególe: w dacie :)

 

Dodam jeszcze że Zyga jest na liście najbogatszych ludzi wg Forbes'a. Sami sobie odpowiedzcie na czym i na kim się wzbogacił.

Panie Piotrze Sarkastyczny. HBO na wyłaczność w Cyfrze+ jest tylko do końca tego roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no N ma kanał comedy central i to niby ich duży plus,ale podobno skoro ma być HBO COMEDY i to chyba w c+ to trzeba im zwrócić honor,

jedyne co c+ może żałować to brak ligi mistrzów któa będzie w nsport,

 

no cóż c+ ma może lepszą ofertę,ale n ma lepszą ofertę od cyfrowego polsatu a zobaczymy bo jeszcze poszeszyć ma swoją ofertę (kanał filmowy,bajkowy i możę coś jeszcze),

no szkoda tylko,że nie współpracują z hbo,bo to lepszy kanał od cinemaxu,

obecnie hierachia wygląda tak:CP będzie na szarym koncie(konkurencja ma lepsze programy,a dodatkowo N ma zdaje sie nawet nizsze ceny),i wszystko stoczy się między C+ a N,narazie palme pierszęnstwa ma oczywiśćie chyba zdecytowanie C+,choć możę to się zmeinić,

a CP mógł jeszcze niedawno być najlepszy,ale po tym co stracili z piłki(bundeslige,lige mistrzów) i żeby to zostało i mieldi np.hbo,to mogliby spokojnie nawet wygrać walkę z c+,a tak są już według mnie przegranymi,N ma od nich lepszą oferte,

według mnie Polsat ma lepszą ofertę niż N, bo za 35 złotyh ma więcej kanałów. Pozatym to nie jest temat co jest lepsze, czy C+ czy PC, czy N.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale za 35 złoty można mieć 2-3 pakiety niezłe(a kanały typu comedy central,nsport,czy też nowe kanały o bajkach i filmie to kanały lepsze niż te co ma polsat-prawie wszystko ma to N,z jedynych programow ciekawych ktory ma polsat a nie ma N to polsat sport ale ten ostatnio traci wszystko co dobre,a TYLKO w N ma sie lige mistrzów pełną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy wybiera platformę i abonament na który go w tej chwili stać i nie widze sensu kłocić się teraz o to. Ta dyskusja do niczego nie doprowadzi a wręcz przeciwnie u wielu wyzwala agresję słowną :wink: podobne dyskusje były prowadzone na temat komputerów i konsol do gier i one też nie prowadziły do niczego. Jak juz wspomniałem kazdy ma mozliwośc wyboru ofert na która go w tej chwili stać, kazdy z nas ma inne upodobania i niech tak pozostanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy wybiera platformę i abonament na który go w tej chwili stać

Kazdy powinien bynjamiej wybierac oferte która go interesuje. jezli pierwszym kryterium sa pieniadz to po co on to bierze? Pochwalic sie innym, ze ma? Bo jezeli nic nie bedziemy tam ogladac to po co nam to potrzebne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale za 35 złoty można mieć 2-3 pakiety niezłe(a kanały typu comedy central,nsport,czy też nowe kanały o bajkach i filmie to kanały lepsze niż te co ma polsat-prawie wszystko ma to N,z jedynych programow ciekawych ktory ma polsat a nie ma N to polsat sport ale ten ostatnio traci wszystko co dobre,a TYLKO w N ma sie lige mistrzów pełną

 

Prawie - robi dużą różnicę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Po informacji o podwyżce pakietu film w CP zacząłem sięzastanawiać nad "n" Dlatego bliżej przyjrzałem się ich ofercie i poczytałem trochę opinii na forach internetowych.

 

Co mi się nie podoba w n-ce

 

Brak stacji radiowych ZET i 3-ka to trochę za mało

 

Denny rozkład pakietów. Szczególnie wkurza mnie TVN turbo w pakiecie sportowym. Mogliby go dać razem z Discovery. Nie jestem zainteresowany oferta sportową ale tematyka motoryzacyjna mnie interesuje wiec muszę płacić 16 PLN za to. Poza tym sportu na tym kanale raczej mało. Ludzie zainteresowany narzekają też że kanały HD są porozrzucane po różnych pakietach.

 

VOD to jak narazie szajs.

 

Sprawa wynajmu dekoderów też nie jest zbyt optymistycznym wariantem. Wolę kupić coś i mieć to na własność u siebie w domu. Po doświadczeniach z różnymi firmami jestem ostrożny i wiem że w przypadku jakiejkolwiek usterki jeśli będą chcieli to mogą wmówić winę jej powstania klientowi to to zrobią. A dostanie faktury do zapłaty na chyba 2000 PLN to nie żadna przyjemność. Jedynym wyjściem z tego będzie chyba wtedy tylko proces sądowy.

 

Zapowiadali usługę MultiRoom ale jak narazie ani widu ani słychu.

 

 

Fatalna Infolinia i siec dystrybucji.

 

Generalnie chyba najlepszym rozwiązaniem jest poczekanie aż n-ka (mam nadzieje) rozkręci się trochę. Póki co mam CP z Pakietem Film opłaconym do września po tym czasie zastanowię się co dalej. Comedy Central musi poczekać

 

 

Najbardziej rozwaliła mnie różnica między umową podpisaną na 15 i 24 miesiące. Jak to określił konsultant jedyną różnicą jest okres jej obowiązywania :lol: Więc tak się zastanawiam jaki jest sens podpisywania tej dłuższej skoro nie ma się z tego tytułu żadnych profitów. Na forum n-ki czytałem wypowiedz jednego użytkownika który można powiedzieć że został oszukany przez dystrybutora, który powiedział że klienci którzy podpiszą dłuższe umowy otrzymają jakieś rabaty na pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do czasu umowy to niektorzy ludzie po prostu wola miec zagwarantoawane dluzej stale ceny i dlatego pewnie takie posuniecie, ale to powinno byc raczej cos w stylu 12 i np. 60 miesiecy ale tak tego nie rozumiem po prostu tak niektorzy wola miec na dluzej.

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do czasu umowy to niektorzy ludzie po prostu wola miec zagwarantoawane dluzej stale ceny i dlatego pewnie takie posuniecie, ale to powinno byc raczej cos w stylu 12 i np. 60 miesiecy ale tak tego nie rozumiem po prostu tak niektorzy wola miec na dluzej.

 

Krzychu

 

Z to gwarantowaną ceną za pakiety to różnie może być. Tym bardziej że platforma dopiero co wystartowała. Weź np pod uwagę taką ewentualność że ceny mogą spaść a ty związany długo terminową umową musisz płacić po starych cenach.

 

Ja od jakiegoś czasu jestem ostrożny co do umów długo terminowych. Zazwyczaj po jej podpisaniu czy to operator telekomunikacyjny czy platforma satelitarna ma Cię głęboko w nosie aż to zakończenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze pozostaje do wyboru jeszcze Cyfra+ :wink: . Ja z ich oferty wzialbym pakiet sport i mi w zupelnosci to wystarczylo.

 

Mógłbyś wyjaśnić co to jest w C+ "pakiet sport" :shock: ??? Pierwsze słyszę :?

To ze w ofercie Cyfry+ brak mi tylko paru kanalow z platformy N : TVP Sport ; NASN i N Sport. Na ten ostatni raczej niema co liczyc mysle ze moze Cyfra dolaczy 2 pozostale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...