Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak szanuję dorobek Pana Darka tak moim zdaniem to zła decyzja. Już wczoraj, będąc w studiu zdążył nazwać Dawidowicza (28 lat) młodym zawodnikiem który puka do składu reprezentacji. A takich klopsów jest o wiele więcej. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsuwanie Szpakowskiego od komentowania meczów - źle, raban i wielka afera oraz lament i płacz, Przywracanie Szpakowskiego do komentowania meczów - jeszcze gorzej. Czy naprawdę władze TVP mają widzów za nic ? Nie zdziwię się jeśli po meczu Polska - Walia znów poleje się krytyka na Szpakowskiego i władze TVP.   

Edytowane przez Adrian96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go akurat szanuję i lubię mimo wszystko. Na nim wyrosłem i to z jego komentarzem przeżywałem pierwsze emocje związane z piłką reprezentacyjną. Wtedy Borek i spółka dopiero raczkowali. Wiadomym jest, że "Szpak" jest już w podeszłym wieku i zdarza mu się pomylić, ale czy młodzi nie popełniają błędów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Adrian96 napisał(a):

Nie zdziwię się jeśli po meczu Polska - Walia znów poleje się krytyka na Szpakowskiego i władze TVP.   

To zależy od tego, w jakim stylu to będzie zrobione, bo na przykład finał MŚ w 2022 wyszedł mu naprawdę świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, shevchenko1987 napisał(a):

Na nim wyrosłem i to z jego komentarzem przeżywałem pierwsze emocje związane z piłką reprezentacyjną.

Wiadome, że jest to legenda, sam jego głos powodował że nawet nudniejszy mecz powodował ciarki na ciele. 

Niestety moim zdaniem ta umiejętność "budowania dramaturgii" meczu też już u niego zniknęła. W połączeniu z częstymi błędami jest to mocno irytujące. 

 

No ale może Pan Darek jeszcze mnie zaskoczy i nie będzie tak źle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mam na myśli tylko meczów Polaków. Po prostu Pan Darek już nie ma tego co miał kiedyś. Pozostał mu głos ale poza tym wiele się zmieniło.

 

No ale to tylko moje zdanie. Jeśli czuje się na siłach to niech komentuje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, fillion napisał(a):

Dwójkami przy komentowaniu na Euro 2024 będą w TVP: 

 

- Marcin Żewłakow

- Robert Podoliński

- Grzegorz Mielcarski

- Kazimierz Węgrzyn 

- Radosław Gilewicz

- Marek Wasiluk

- Wojciech Kowalewski 

Czyli "1" to 

Borek, Szpakowski, Laskowski, Kwiatkowski, Iwański, Święcicki i pewnie ktoś jeszcze Feddek? 😝😝😝

Edytowane przez Dawid1992
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dawid1992 napisał(a):

i pewnie ktoś jeszcze Feddek? 😝😝😝

Kwiatkowski na twiterze o Feddku pisał, że będzie robił analizę z Piszczkiem przed meczem z Holandią, więc może ktoś z grona  Bugaj, Borczuch lub Zawadzki.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borczuch może być potrzebny w tym czasie i przy lekkiej, której trochę będzie w tym czasie - chociaż tu Idzi z Babiarzem we dwóch raczej obrobią, ale chyba nawet prędzej przy koszu, który będzie kończył kwalifikacje olimpijskie. Zawacki jeśli już, to raczej nie do końca, bo 12 i 16 lipca to terminy meczów kobiecej kadry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten 7 komentator oraz Świecicki i Kwiatkowski zapewne skonczą komentować 1 i 2 lipca na fazie 1/8. Od 1/4 zostaną pewnie czołowe twarze TVP Sport: Szpakowski, Laskowski, Borek i Iwański.

 

Przemek Babiarz zdązy się wykurować do Igrzysk, bo ponoć ma poważne problemy zdrowotne ostatnio?

Edytowane przez fillion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez obstawiam Zawackiego. Co do Przemysława Babiarza to tego oczywiście nie wiadomo, ale skoro padają takie deklaracje ze strony nadawcy, ze Babiarz pojedzie na igrzyska to rozumiem, ze jest na to spora szansa, ale tego nigdy na 100 proc. nie wiadomo, bo nie wszystko zależy od chęci czy lekarzy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na WM pojawiły się 2 artykuły że wczoraj TVP zorganizowało konferencje prasowe nt EURO 2024 i IO w Paryżu. Chyba tak cicho o takich konferencjach nie było nigdy w historii TVP. To pokazuje w jakiej sytuacji obecnie jest ten nadawca. Przykre i żal...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...