Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego pytam skąd ta wiedza,nie będzie to problemem przy ewentualnym angażu ? Siedzisz w głowach obu Panów ? Może Laskowski powie przychodzi Smokowski to ja odchodzę ? Szczerze Laskowski jest moim zdaniem lepszym komentatorem niż Smokowski, ale co ważniejsze Laskowski komentuje poza piłką nożną siatkówkę , hokej , piłkę ręczną . Wydaje mi się,że rachunek zysków i strat przemawia za Laskowskim, który jest bardziej uniwersalny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stanie wyobrazić sobie scenariusz, w którym Szkolnikowski powie "chcę Smokowskiego", Laskowski powie "po moim trupie", dostanie krzyżyk na drogę i... Polsat przyjmie z otwartymi rękoma wybitnego komentatora piłki nożnej, siatkówki, zwłaszcza żeńskiej (z żoną w pakiecie, jak mniemam - większość ekspertek C+, które kadrę robiły w TVP, już jest pod solorzowym słoneczkiem), hokeja (Liga Mistrzów, jeśli dobrze pamiętam) i może paroma ukrytymi talentami... a Szkolnikowski zostanie ze Szpakowskim na emeryturze, Borkiem i Smokowskim, którzy będą mieli TVP niżej na liście priorytetów niż Kanał Sportowy. W dodatku nie widzę powodu, dla którego w takiej sytuacji Kmita nie miałby zagrać na nosie Szkolnikowskiemu i załatwić transmisje z PHL.

 

Oczywiście, rozważamy teoretycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo Polsat to przecież ma taką biedną ofertę piłkarską przy TVP... Liga Mistrzów, Liga Europy, Liga Narodów, reprezentacja, puchar Polski ;).

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, bugmenot napisał:

No tak, bo Polsat to przecież ma taką biedną ofertę piłkarską przy TVP... Liga Mistrzów, Liga Europy, Liga Narodów, reprezentacja, puchar Polski ;).

 

Nie żartuj nawet. xD Ciekawą piłkarską ofertę to ma Eleven Sports i Canal+. Polsat ostatnimi czasy jest pod tym względem daleko w tyle, a mieli kiedyś naprawdę sporo ciekawej piłki. Z resztą co to za posiadanie LM czy LE jak oni nie mają tego na wyłączność? 

Polsat poległ w kontekście komentatorów, a mieli wszystko w swoich rękach. Wystarczyło się dogadać z Borkiem, Smokowskim i Stanowskim, a tym samym by mieli ciekawe CAFE FUTBOL (którego sam nie oglądam od prawie roku), nowych ekspertów i komentatorów na odpowiednim poziomie. Teraz mają najgorszy zestaw komentujących i ekspertów piłkarskich na rynku. To jest parodia. Wstyd żeby Ligę Mistrzów tak opakowywać jak robi to CP. Już nawet pomijając śmieszne gotowanie na ekranie. 

Nie wierzę, że w TVP pójdą drogą władz Polsatu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, the cable guy napisał:

Nie żartuj nawet. xD Ciekawą piłkarską ofertę to ma Eleven Sports i Canal+. Polsat ostatnimi czasy jest pod tym względem daleko w tyle, a mieli kiedyś naprawdę sporo ciekawej piłki. Z resztą co to za posiadanie LM czy LE jak oni nie mają tego na wyłączność? 

 

Porównanie było do TVP i do tego się odniosłem. A Eleven to też Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

57 minut temu, fillion napisał:

A czy tutaj była rozmowa o eleven czy canal+? 

 

Czekam dalej na sprawdzenie się twojej przepowiedni, że Kurski zrezygnuje z Borka bo współpracuje z canal+.

 Moje przewidywania były oparte na silnych przesłankach i stosowanej przez TVP praktyki. Zrobiono dla Borka wyjątek. 

 

Szczerze Borka zaczynam mieć przesyt, gdzie nie włączę Borek.

 

To była ironia, TVP ma tyle futbolu co kot napłakał i tyle. Już Twarowski miał być na mundial, jednak nie każdy chce dawać twarz pisowskiej telewizji.

Wątpliwe, żeby NHL była w kolejnym sezonie. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny z TVP czyli Ola i Sara uruchomiły internetowe Volley Cafe. Ciekawe tylko czy to coś oznacza i np. będą chcieli w TV Polskiej coś pozyskać z siatkówki - może jakaś sublicencja na jakieś choćby ligowe rozgrywki od Polsatu? Może jakieś wybrane hitowe mecze...? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, wislok napisał:

Moje przewidywania były oparte na silnych przesłankach i stosowanej przez TVP praktyki. Zrobiono dla Borka wyjątek. 

 

Szczerze Borka zaczynam mieć przesyt, gdzie nie włączę Borek.

 

To była ironia, TVP ma tyle futbolu co kot napłakał i tyle. Już Twarowski miał być na mundial, jednak nie każdy chce dawać twarz pisowskiej telewizji.

Wątpliwe, żeby NHL była w kolejnym sezonie. 

Nie mieszajmy polityki ze sportem. Antena sportowa rządzi się swoimi prawami i trzeba obiektywnie przyznać, że dyrektor Szkolnikowski wykonuje świetną robotę. Współpraca z Borkiem umożliwia pozyskanie nowych widzów. Miałem wybór oglądać Ligę Narodów: Niemcy - Hiszpania na Polsacie Sport albo TVP Sport, a wybrałem drugi kanał ze względu na komentarz duetu Borek - Podoliński, który merytorycznie wygrywa z duetem Kowalski - Wichniarek. 

  • Popieram 5
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie mieszam, nie każdy chce być kojarzony z TVP i z nimi współpracować. Przykład Twarowskiego to pokazuje. Ja wybrałem US Open. Podolińskiego nie znoszę, przemądrzały człowiek, który nic nie osiągnął jako trener,a najbardziej się wymądrza jakby był Fergusonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady w Anglii jednym z najbardziej cenionych ekspertów jest Gary Neville, którego kariera trenerska to żart. Podolińskiego słucha się znakomicie.

Jeszcze co do porównywania zawartości programowej Polsatu i TVP Sport, to jestem pod wrażeniem, że ktoś wymienia LM, która jest dostępna w PSP, czyli pakiecie w Ipli droższym niż Canal+. Jak na TV naziemną, TVP Sport ma znakomite prawa piłkarskie.

  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...