Jump to content

Recommended Posts

Laskowski to po prostu komentator w starym stylu. Nie jest kolejną gadającą głową, tylko robi to co robić powinien. Co do Smokowskiego raczej uważam, że wszystkie dawne niesnaski pomiędzy tą dwójką już dawno są zasypane.

Jakoś przed pandemią  pisano, że jest duża szansa na Smokowskiego w studiu TVP w trakcie Euro, ale z wiadomych względów wszystko się przesunęło. Możliwe, że przed turniejem w 2021r wróci ten temat.

Smokowski w jednym z hejt parków potwierdził, że ma kosę z Laskowskim, ale nie chciał mówić o szczegółach, jednakże wyszło, że to nie jest sprawa zamknięta i ma podłoże osobiste. 

• Confused 1

Chodziło o to, że Laskowski był szefem komentatorów i nie do końca dogadywał się przynajmniej ze Smokowskim. Potem Smokowski został szefem sportu i nadarzyła się okazja by pozbyć się Laskowskiego. Zrobiono to w białych rękawiczkach, oferując Laskowskiemu takie wynagrodzenie, że sam zrezygnował.
Co do Smokowskiego, to scysja z Laskowskim nie będzie miała żadnego znaczenia przy jego ewentualnej współpracy z TVP.

• Like 1

To jest powszechnie znany fakt.
Nigdzie nie napisałem, że Smokowski chce pracować w TV, tylko stwierdziłem, że Laskowski nie będzie problemem przy ewentualnym angażu

Dlatego pytam skąd ta wiedza,nie będzie to problemem przy ewentualnym angażu ? Siedzisz w głowach obu Panów ? Może Laskowski powie przychodzi Smokowski to ja odchodzę ? Szczerze Laskowski jest moim zdaniem lepszym komentatorem niż Smokowski, ale co ważniejsze Laskowski komentuje poza piłką nożną siatkówkę , hokej , piłkę ręczną . Wydaje mi się,że rachunek zysków i strat przemawia za Laskowskim, który jest bardziej uniwersalny. 

• Upvote 2

@wislok jeśli by przychodził Smokowski, to tylko na chwile do studia, jako prowadzący bądź ekspert. To było w kontekście studia ME 2020.
Żaden szef sobie nie pozwoli na to, żeby pracownik stawiał warunki czy kogoś może zatrudnić czy nie.