Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kompromitacja, coś obiecać i nie spełnić swych słów. Pozostaje tylko napisanie, że w ''biznesie'' się takich spraw nie komentuje i można się rozjeść, bo dyrektor uznał że ''pozamiatane''.  Robotę dla TVP Sport pewnie robi dobrą, ale czasami mógłby się powstrzymać przed wysłaniem twitta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że tu raczej Lech najpierw się zgodził, a później się wycofał. 

2 godziny temu, klop182 napisał:

W dzisiejszym dniu o godz. 21 oraz 23.30 odbywają się mecze hokeja NHL. W tym czasie TVP Sport pokazuje same powtórki, ale mecz pokazuje o godzinie 2:00. Brak jakiejkolwiek logiki dla wybierania godzin transmisji NHL. Oczywiście brak powtórki dnia następnego.

To samo jest z tenisem , turnieje trwają od poniedziałku,a TVP Sport pokazuje dopiero od czwartku. Turnieju z amerykańskiego Lexington w ogóle nie planowali pokazywać (nawet myślałem,że nie mają praw), ale okazało się,że mają, bo mecz Linette pokazywali .. 

Co do hokeja to Pan Szkolnikowski powiedział,że nie będzie spotkań o dogodnej porze dla polskiego widza, bo słaba oglądalność i się nie opłaca. Widać woli dać tysięczną powtórkę meczu z Mundialu '74 niż sport na żywo... Można krytykować Polsat, Eleven czy Canal+ za szereg rzeczy,ale oni jak mają mecze do pokazywania to je pokazują,a nie powtórki. Canal+ daje mecze NBA zarówno z godzin wieczornych polskiego czasu jak i te nocne. 

Podejrzewam,że wraz z końcem 2020 zniknie NHL jak i WTA z TVP. Być może to będzie dla kibica korzystniejsze rozwiązanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wislok napisał:

Można krytykować Polsat, Eleven czy Canal+ za szereg rzeczy,ale oni jak mają mecze do pokazywania to je pokazują,a nie powtórki.

Po tym jak Polsat kupił łyżwy to wyszedł z nich pies ogrodnika - figurowego nie było na antenie (chyba się nie zmieściło), ale transmisja ISU na youtube była geoblokowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vojthas naprawdę chyba teraz ironizujesz. Z praw ISU pokazali wszystko co można było, nawet Mistrzostwa 4 Kontynentów.  Transmisje na kanale ISU na Youtubie z tego co wiem nie były w geoblock w Polsce, ale może coś przeoczyłem. Porównaj sobie jak te prawa wykorzystywała TVP.

Z Pana Dyrektora wychodzi to, że on już naprawdę pomyślał, że jest hegemonem na rynku i jak powie, że będą pokazywać, to nikt się nie sprzeciwi :D Odlatuje coraz bardziej, a, że dopływ kasy będzie to możemy się  takich buńczucznych tweetów spodziewać więcej.

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że te pierwsze albo drugie zawody Grand Prix miały coś takiego, bo na Twitterze o tym rozmawialiśmy. Nie chodzi mi o całe zawody, ale powiedzmy jeden czy dwa krótkie programy. I możliwe, że później faktycznie tę geoblokadę zdjęli.

 

A co do sprawy Lecha - mimo że jestem z Poznania, to nie jestem fanem ani Lecha, ani Warty, bo akurat mnie nasza klubowa piłka mało interesuje, ale dumny jestem, że Poznań przytarł panu dyrektorowi zadartego noska. :) Swoją drogą - Cracovia jest odwiecznym rywalem (wręcz wrogiem) Wisły, którą wiadomo kto zakładał, stanęła na drodze do europucharów Lechii, której wiadomo kto jest kibicem. Ciekaw jestem, czy Szwedzi postawią zbyt zaporowe warunki, czy nie wyprodukują sygnału w HD. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 5 pozostałych meczów LM Dariusz Szpakowski skomentuje trzy , oprócz 1/4 Bayern-Barcelona będzie to jeden z meczów półfinałowych oraz finał LM. Z informacji wynika także ,że TVP nie wyśle komentatorów do Lizbony, bo ze względu na koronawirusa może być jeden komentator na stanowisku komentatorskim ,a w TVP planują duety, więc wiadomo,że mecze będą robione z dziupli w Warszawie. 

https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/894789/liga-mistrzow-telewizje-gotowe-na-mecze-roberta-lewandowskiego-z-leo-messim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak Canal odpuścił po dwóch sezonach siatkę i teraz jak odpuszcza szczypiorniaka pokazuje dobitnie, że to nie jest w okresie jesienno-zimowym odpowiednia stacja dla typowego polskiego kibica sportu - nie piłki nożnej. Ta stacja poza ligami piłkarskim oraz NBA nic już mieć nie będzie. Padają na pysk. Co do LM martwi mnie to, że chodzi o stacje, które nie będą w stanie pokazać obszernie tych rozgrywek bo takie TVP tylko jeden kanał sportowy i do tego w tym okresie pucharów wraz z Eurosportem będą mieli w głowie PŚ s sportach zimowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANAL+ nie pada na pysk tylko wraca do korzeni. Zamiast rozdrabniać się na kilka dyscyplin (które się nie oglądają) to skupiają się na jednej-dwóch i biorą z niej wszystko. Moim zdaniem to bardzo dobre podejście, nie tylko dla abonentów, ale również kibiców sportu. 

 

Co do piłki ręcznej - wszystko fajnie tylko obawiam się, że tych meczów (przy jednej antenie) może być bardzo mało. Pokażę pewnie tylko Kielce, może jeszcze jakieś spotkanie i pewnie tyle. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...