Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziadostwo ten TVP Sport. Czeka człowiek na mecz NHL na żywo. Wszędzie w programie pisze, że pokazują, a oni puszczają powtórkę magazynu. Brak słów.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i weszli od 2 tercji, jeszcze z opóźnieniem 5 minutowym. Porażka. Już nie pierwszy raz odstawiają taki numer. Dziadostwo.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Excellent  :brawo:  Tylko Rangersów z Canadiens nie dam rady obejrzeć. Wszystko inne zobaczę  :-8 Myślałem, że będzie gorzej. 

 

Co do wyboru meczów to raczej jestem na tak i nie mam o nic pretensji. Brawo TVP (PS. Tylko więcej Mariusza Czerkawskiego w roli współkomentatora poproszę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się niedawno zastanawiałem, kto po nocach wytęża wzrok i udaje, że widzi czarny krążek na tafli. I jeszcze podnieca się czy wygra jedna kanadyjska drużyna czy inna. Jednak są tacy ludzie jak wyżej.

nikt nie każe Ci po nocach meczów oglądać, od tego są nagrywarki, a w NHL jest tylko 7 kanadyjskich drużyn, choć faktycznie ~50% zawodników to Kanadyjczycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca wolna bo mecz Linette ma rozpocząć się około 18:30. Jeśli zacznie się później np. o 18:50 i potrwa do 21:15 to mają przerwać o 21:00 i nie pokazać najciekawszych momentów z końca spotkania czy zostać i wejść z opóźnieniem na planowane spotkanie LE Ajax-Schalke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupili pełny pakiet łącznie z małymi turniejami a i tak na antenę dają tylko większe. :D Mecz Linette by ukręcił większą widownię niż te powtórki. ;)

Szkoda,że nie dali ostatnio finału z Monterrey Pawliuczenkowa- Kerber, zresztą ten turniej w Meksyku jakby ciekawszy od Cherlston. 

Moim zdaniem ryzyko o którym pisze @Up małe. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się niedawno zastanawiałem, kto po nocach wytęża wzrok i udaje, że widzi czarny krążek na tafli. I jeszcze podnieca się czy wygra jedna kanadyjska drużyna czy inna. Jednak są tacy ludzie jak wyżej.

Szczerze mówiąc to NHL dla mnie > NBA, NFL, MLB

 

siła, szybkość, taktyka, dynamika, wirtuozeria, walka, moc, pasja. Kwintesencja Sportu przez duże S. 

 

Wystarczy obejrzeć intro NHL Tonight i już wiesz, że uczestniczysz w czymś niezwykłym. Ewentualnie te wstawki na 100-lecie ligi. Po prostu sztos. W NHL jest wszystko czego wymagam od ligi zawodowej. Najwyższy poziom sportowy, piękna tradycja rozgrywek, oprawa i marketing na najwyższym poziomie, bogactwo, świetni kibice i tu nawet nie chodzi mi o liczbę fanów w halach, ale o ich specyfikę. No i najważniejsze: Klimat... kto lubi / kocha NHL wie o co kaman. 

 

Uwielbiam sport w wydaniu amerykańskim lub amerykańsko-kanadyjskim. Europa ssie. Żadne rozgrywki na Starym Kontynencie nie dorównują NHL czy NBA. Obojętnie czy to koszykówka, piłka nożna, rugby czy hokej na trawie. 

 

 

PS. Aczkolwiek jak już wspomniałeś mogliby jakoś bardziej wyeksponować krążek w transmisji TV. Żeby był bardziej widoczny dla telewidzów (niekoniecznie hokeistów). Na przykład jak w golfie tylko bez tych ogonów:

https://cdn3.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/677604/Screen_Shot_2014-09-02_at_9.32.33_AM.0.png

 

Mógłby być to ciekawy eksperyment. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to NHL dla mnie > NBA, NFL, MLB

 

siła, szybkość, taktyka, dynamika, wirtuozeria, walka, moc, pasja. Kwintesencja Sportu przez duże S. 

 

Wystarczy obejrzeć intro NHL Tonight i już wiesz, że uczestniczysz w czymś niezwykłym. Ewentualnie te wstawki na 100-lecie ligi. Po prostu sztos. W NHL jest wszystko czego wymagam od ligi zawodowej. Najwyższy poziom sportowy, piękna tradycja rozgrywek, oprawa i marketing na najwyższym poziomie, bogactwo, świetni kibice i tu nawet nie chodzi mi o liczbę fanów w halach, ale o ich specyfikę. No i najważniejsze: Klimat... kto lubi / kocha NHL wie o co kaman. 

 

Uwielbiam sport w wydaniu amerykańskim lub amerykańsko-kanadyjskim. Europa ssie. Żadne rozgrywki na Starym Kontynencie nie dorównują NHL czy NBA. Obojętnie czy to koszykówka, piłka nożna, rugby czy hokej na trawie. 

 

 

PS. Aczkolwiek jak już wspomniałeś mogliby jakoś bardziej wyeksponować krążek w transmisji TV. Żeby był bardziej widoczny dla telewidzów (niekoniecznie hokeistów). Na przykład jak w golfie tylko bez tych ogonów:

https://cdn3.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/677604/Screen_Shot_2014-09-02_at_9.32.33_AM.0.png

 

Mógłby być to ciekawy eksperyment. 

W 1996 roku już NHL takie coś próbowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę pochwalić TVP za transmisje ME w gimnastyce sportowej

Piątek 

12.30 Finał wieloboju mężczyzn

16:00 Finał wieloboju kobiet( sport.tvp.pl)

 

Sobota i niedziela

12.30 Finały indywidualne na przyrządach

 

To chyba pierwszyraz poza IO kiedy TVP pokazuje gimnastykę sportową. Zresztą chyba poza Eurosportem nikt nigdy nie pokazywał jej poza IO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...