Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Babiarz komentował pływanie, LA i łyżwiarstwo figurowe. Po [beep]ę się pchał do biegów? Pewnie go tam oddelegowano, bo wiadomo, mieli tam niezgułę, kolegę Szaranowicza - Jóźwika, więc ktoś mu musiał pomóc. Ale zamiast Babiarz pomagać, naprawiać błędy Jóźwika, to Jóźwik zaraził go swoją niekompetencję i teraz Babiarz przechodzi wtórny analfabetyzm.

Do Babiarza nie miałem wcześniej jakichś zastrzeżeń, wpadki pewnie miał, ale wydawał mi się dość rozgarnięty, bystry, ale rzeczywiście to co ostatnio wyrabia w biegach przekracza wszelkie granice. O Jóźwiku nie będę pisać, bo wiadomo co sobą jako komentator reprezentuje, więc szkoda czasu, to przypadek nieuleczalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje przy następnej transmisji policzyć ile razy redaktor Jóźwik powie "Interwał" lub odmieni go przez przypadek. Ten koleś nie ma pojęcia o komentowaniu ale pewnie przez jakieś znajomości siedzi w tym TVP i komentuje. A wspomniany "interwał" mówi po parę razy (jak nie więcej) przy każdej transmisji, nie wie czy chcąc być mądrzejszy czy jak?? Dla niego nie ma znaczenia czy to bieg narciarski czy lekkoatletyka ważne, że w każdej transmisji są "interwały".

 

Edit: swoją drogą nie spotkałem się np. w Eurosporcie ze słowem "interwał" przy transmisjach sportowych. Jest to wyraz-klucz Jóźwika, choć w zasadzie nie jak ma się do sportu, bo jest to wyraz zapożyczony z muzyki. Ale Jóźwik swoją mądrością się nie przejmuje i wciąż gada o tych "interwałach", nawet Babiarz nie używa tego słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje przy następnej transmisji policzyć ile razy redaktor Jóźwik powie "Interwał" lub odmieni go przez przypadek. Ten koleś nie ma pojęcia o komentowaniu ale pewnie przez jakieś znajomości siedzi w tym TVP i komentuje. A wspomniany "interwał" mówi po parę razy (jak nie więcej) przy każdej transmisji, nie wie czy chcąc być mądrzejszy czy jak?? Dla niego nie ma znaczenia czy to bieg narciarski czy lekkoatletyka ważne, że w każdej transmisji są "interwały".

 

Edit: swoją drogą nie spotkałem się np. w Eurosporcie ze słowem "interwał" przy transmisjach sportowych. Jest to wyraz-klucz Jóźwika, choć w zasadzie nie jak ma się do sportu, bo jest to wyraz zapożyczony z muzyki. Ale Jóźwik swoją mądrością się nie przejmuje i wciąż gada o tych "interwałach", nawet Babiarz nie używa tego słowa.

Polecam : http://rozbiegany.blox.pl/2013/02/Biega ... hodzi.html

Znowu Legia- Lechia. TVP faworyzuje niektóre zespoły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba być kibicem Legii, a nawet fanem piłki nożnej, aby wiedzieć, że Legia to obecnie najmocniejszy polski klub, który regularnie gra w europejskich rozgrywkach. Takie argumenty mogą zachęcić wielu widzów do oglądania meczu. A jeżeli mecz jest rozgrywany w Warszawie, to TVP nie musi daleko wysyłać komentatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, też mi się wydaje, że ostatnio akurat starali się pokazać innych. W końcu przyszła kolej na Legię, bo jest pierwsza, gra w pucharach. Trudno ich cały czas pomijać, nie powinni tez przeginać w druga stronę. Pewnie jeszcze Legia będzie drugi raz pokazywana, bo sezon się będzie potem kończyć, będą patrzeć na sytuację w tabeli, walkę o mistrza, więc pewnie Legię z kimś się jeszcze pokażą. Teraz jako kandydat do pokazywania jest jeszcze Jagiellonia. Bardziej niezrozumiale faworyzuję Lechię, bo o ile skład miała mocny, to jej gra, miejsce nie daje powodów do pokazywania. W tamtym roku w maju też pokazywali mecz Lechia - Legia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nie widzę faworyzowania, na jesień pokazali Lechia-Śląsk i Lech-Górnik więc jeśli już to drugi raz pokazują Lechię.

Może cofnij się do tyłu, pokaż jak przez lata pokazywano mecze wyłącznie Legii Warszawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tyłu to się można tylko cofać. Legię wcześniej faworyzowano w każdej telewizji. To fakt bezsprzeczny. Ale skoro od 3-4 lat ciągle walczy o mistrza, przez co najmniej 75 procent sezonu jest na pierwszym miejscu, to trudno, żeby akurat teraz przestali pokazywać. Poczekajmy, jak po jakimś czasie będzie w sytuacji, jak dziś Wisła, to będziemy mogli domagać się niepokazywania Legii.

Prawda jest taka, że niektóre rzeczy będą zawsze niesprawiedliwe. Cała Polska odbudowywała Warszawę, Warszawa jest stolicą, tam siedzibę mają wszystkie telewizje, wiadomości są warszawocentryczne. Niektórych rzeczy się nigdy nie zmieni. Niestety. Chodzi jedynie, żeby zachować jakieś zdrowe proporcje. Na razie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie większym skandalem jak pokazanie Legii jest wybór meczu Ligi Mistrzów dnia 11.03. Pokażą Bayern - Szachtar zamiast Chelsea - PSG. Rozumiem, że ten cały Lewandowski, ale nie łudźmy się, to będzie mecz do jednej bramki, a w Londynie może być naprawdę ciekawie, tym bardziej, że w Paryżu to PSG przeważała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, tyle się piszę/mówi o tym jak to Kowalczyk jest "ciężka" w rozmowach. A dziś była najjaśniejszym punktem w komentarzu biegu na 10 km, aż chciało się oglądać. Nie było przynudzania Jóźwika i jego mądrości. Śmiało mogę powiedzieć, że sama Kowalczyk wystarczyłaby z dzisiejszym komentarzem by pociągnąć tą transmisję - Jóźwik z Babiarzem byli tylko tłem. Szkoda, że nie jest tak zawsze i w każdej dyscyplinie, ale cóż to jest tylko TVP.

 

SZACUNEK DLA KOWALCZYK ZA KOMENTARZ !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprofesjonalna? Od razu powiedziała o smarowaniu. Przypomniała że identyczny bieg , tyle że panów, był ileś tam lat temu i drugie miejsce zajął niespodziewanie jakiś Białorusin. Panowie zamilkli bo takich rzeczy to na stronach FIS-u nie wyklikają. Praktycznie o każdej zawodniczce mogła coś powiedzieć i to coś czego od obu panów byśmy nigdy nie usłyszeli bo oni jaką utartymi sloganami. Np. to że z Fessel rywalizuje od juniorek. Gdyby panowie sami komentowali to sypnęliby jej osiągnięciami na MŚ i ZIO a później z ostatniego sezonu. Live Timing też opanowała lepiej niż np. Jóźwik który zawsze zwala winę na technikę jeśli czegoś nie może znaleźć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, tyle się piszę/mówi o tym jak to Kowalczyk jest "ciężka" w rozmowach. A dziś była najjaśniejszym punktem w komentarzu biegu na 10 km, aż chciało się oglądać. Nie było przynudzania Jóźwika i jego mądrości. Śmiało mogę powiedzieć, że sama Kowalczyk wystarczyłaby z dzisiejszym komentarzem by pociągnąć tą transmisję - Jóźwik z Babiarzem byli tylko tłem. Szkoda, że nie jest tak zawsze i w każdej dyscyplinie, ale cóż to jest tylko TVP.

 

SZACUNEK DLA KOWALCZYK ZA KOMENTARZ !!

 

W ogóle ona ma jakieś dziennikarskie predyspozycje. Felietony też ciekawe pisze dla wielu stron/gazet :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...