Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://sport.tvp.pl/18696149/ms-w-narci ... skim-w-tvp

Pięć transmisji tylko w internecie.

EDIT:

Padł rekord oglądalności TVP Sport. Średnia prawie 1,5 mln przy meczu Francja- Katar . Coś w sumie niesamowitego- Polsat Sport notował podobne widownie jednak przy meczach Polaków,a nie obcych. https://satkurier.pl/news/111384/8-m ... pania.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znosiła to i teraz by zniosła. Taki komentarz to po prostu zarobek, nie wierzmy,że tak po prostu rezygnuje. Zresztą Szczęsny nie jest taki zły-przynajmniej nie stara się zdominować drugiego komentatora. Dzisiejsze skoki kwalifikacyjne na sport.tvp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stara się zdominować bo i Rudziński i Lechowska komentują z nim z podziałem na role. Tyle kanałów sportowych a na żadnym nie ma czegoś takiego. Np. teraz na Eurosporcie komentowało zjazd pań dwóch panów. Z reguły takie zawody komentują solo. Dało się wyczuć że raczej nie są wielkimi przyjaciółmi a mimo to dali radę normalnie komentować, rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP szukało rolnikowi żony a może by tak dla siebie poszukali nowych twarzy? Jakiś casting, w formie show, na prezentera/komentatora sportowego, prezentera pogody, wiadomości, prowadzącego PnŚ, jakiś program kulturalny na TVP Kultura itd. Tylko czy taki najlepszy dziennikarz sportowy w Polsce, Kurzajewski, zgodziłby się na konfrontację swoich umiejętności z jakimś świeżakiem, który mógłby go zmiażdżyć wiedzą i wygadaniem? :) Kilku prezenterów z TVP INFO też mogłby wyjść z takiego pojedynku pokonanymi.

Wszyscy komentatorzy którzy jadą na MŚ są w TVP z dobre kilkanaście lat. Nowych twarzy zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tu wyjść na megalomana, ale wielokrotnie apelowałem do Szaranowicza, żeby odsunął Jóźwika - nawet jeśli się z nim przyjaźni. Szaranowicz jednak od czasu do czasu wyciąga jakieś wnioski. Wcześniej dogadał się z Wyrzykowskim i Rudzińskim. O to właśnie chodzi. Skoro ogląda program As Wywiadu to kto wie, czy od czasu do czasu nie czyta krytycznych uwag na specjalistycznych forach. Kurzajewskiego się raczej nigdy nie pozbędzie, bo jego pozycja jest za mocna, robi za gwiazdę w TVP, więc jego będziemy musieli znosić. Ale dobre i to, chociaż w LA pewnie zostanie. Ostatnio na kompetencje Jóźwika nawet narzekał Małachowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wam psuć humoru ale jest to tylko błąd, Jóźwik jedzie do Falun i będzie komentował biegi - tak wynika z rozpiski na TVP Sport.

Druga sprawa mecz Barcelony miał komentować Laskowski i co i znów Iwański, nie dadzą Jackowi skomentować Barcelony, chyba na złość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny Jońca wykazał się niewiedzą. Stwierdził, że zwycięzca meczu Athletic Bilbao - Espanyol otrzyma miejsce w europejskich pucharach. Nie wiedział oczywiście, że zmieniają się przepisy i od tego sezonu trzeba wygrać puchar, żeby zakwalifikować się w do Ligi Europejskiej, a w przypadku gdy zwycięzca pucharu zakwalifikował się do Ligi Mistrzów to zamiast finalisty gra kolejna drużyna w z tabeli ligi (w przypadku Hiszpanii 7 miejsce). O poziomie komentarza nie wspomnę, bo ten w przypadku Jońcy zawsze był i będzie żenujący, dla mnie to najgorszy komentator w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak to jest. Niemal przez cały sezon skoki komentuje na TVP Rudziński ze Szczęsnym, a na MŚ tego drugiego zastępuje Szaranowicz. O co biega? Tak, tak szef kanału sportowego itp. Jednak nie wyobrażam sobie jak człowiek, który skoki ogląda jak kibic w TV nagle zaczyna je komentować. I to na największych imprezach. Wyobraźcie sobie, że mecze MŚ w siatce komentuje Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga, aż tu nagle za finał bierze się Marian Kmita! Nie bronię Szczęsnego, ale Szaranowicz już dawno powinien przestać odstawiać takie cuda. Jest to nieprofesjonalne także w stosunku do widza i mam w nosie te całe emocje sztucznie przez niego wytwarzane. Po Vancouver powinien dać sobie spokój. Nigdy nie uznam całej TVP za normalną. Rządzą nią głupie zasady, tworzą niepotrzebne produkty i takiego kolesiostwa to nawet w Polsacie nie ma. Bardzo podobało mi się zachowanie C+ z komentarzem finału LM w tamtym roku. Nie komentował tego Smoku, Orłowski, Twarowski tylko "nowa" postać u nich. Może trochę zrobili wyjątek dla Pełki ze względu na chorobę, ale układów nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...