Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi jak to jest. Niemal przez cały sezon skoki komentuje na TVP Rudziński ze Szczęsnym, a na MŚ tego drugiego zastępuje Szaranowicz. O co biega? Tak, tak szef kanału sportowego itp. Jednak nie wyobrażam sobie jak człowiek, który skoki ogląda jak kibic w TV nagle zaczyna je komentować. I to na największych imprezach. Wyobraźcie sobie, że mecze MŚ w siatce komentuje Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga, aż tu nagle za finał bierze się Marian Kmita! Nie bronię Szczęsnego, ale Szaranowicz już dawno powinien przestać odstawiać takie cuda. Jest to nieprofesjonalne także w stosunku do widza i mam w nosie te całe emocje sztucznie przez niego wytwarzane. Po Vancouver powinien dać sobie spokój. Nigdy nie uznam całej TVP za normalną. Rządzą nią głupie zasady, tworzą niepotrzebne produkty i takiego kolesiostwa to nawet w Polsacie nie ma. Bardzo podobało mi się zachowanie C+ z komentarzem finału LM w tamtym roku. Nie komentował tego Smoku, Orłowski, Twarowski tylko "nowa" postać u nich. Może trochę zrobili wyjątek dla Pełki ze względu na chorobę, ale układów nie było.

Do Ciebie nie trafia argument Szaranowicza, do mnie to porównanie z Kmitą. Kmita w przeciwieństwie do Szaranowicza nigdy nie komentował siatkówki, w ogóle nic nie komentował. Inna sprawa,że to zmiana dla większości wydaje się korzystna, bo Szczęsny należy do jednych z najbardziej krytykowanych komentatorów. Także nie ma co się martwić- Szaranowicz na pewno jest na bieżąco z wydarzeniami. Komentuje okazjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaranowicz nie jest od wydawania oświadczeń prasowych. Jeśli sprawa została zawalona(czego nie jestem pewny- wszak to PZPS gdzie rządzili dwaj panowie P.) to też nie jest to wina Szaranowicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wg. dokumentów to Szaranowicz i Kubalica składali ofertę na zakup praw. Tylko w TVP jest tyle działów, komórek i Bóg wie czego że nie byli w stanie dostarczyć dokumentu że ww. panowie działają w imieniu TVP. Jednego świstka brakło by oferta była ważna. Panowie na P. nie mieli z tym nic wspólnego. To TVP zawaliła. Albo komentowanie albo obowiązki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświadczenie PZPS zostało wydane już pod nowy prezesem. Notabene też panem P. :D Tak na marginesie to to przegranie jest bardzo na rękę TVP. Zostały im w budżecie miliony które mogą przeznaczyć na coś bardziej pożytecznego. Np. Rolnik szuka żony 2 czy jakieś kabarety na TVP2 :) Albo na wysłanie solidnej ekipy na następne zawody sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie fajne ze MS w hokeju w TVP ale 12/15 pewnie tak lepiej niż żeby z 7-15 pokazali.

Może nc+ kupi sublicencje na MS w hokeju 15 roku w Polsce .

TVP sportu chyba mecze Polaków w hokeju niz tvp 1 lub tvp2 ?

Szpak, Snopek i Laskowski komentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jóźwik i wszystko jasne,a Babiarz też nie ogarnia - uwstecznił się przy Jóźwiku... Żadna nowość.

Transmisje z MŚ dywizji IA w hokeju nie są planowane na ogólnodostępnych antenach TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze nikt nie poruszył kwestii meczu Schalke - Real w LM. Wiem, że nie kopie się lezącego, ale Szpaku po raz kolejny udowodnił, że nie da się gościa słuchać. Wymysla sobie piłkarzy od ręki, z Matiji Nastasicia zrobił "Nastić" bo łatwiej mu się wymawiało, to niepojęte, żeby komentator na tak wysoko postawionym szczeblu komentując LM nie potrafił powiedziec nazwiska jednego z najłatwiejszych, w dodatku skracając je sobie o połowę!!!

 

Druga kwestia to jak się okazało łąćznośc z komentatorami z Gelsenkirchen została zerwana i.... usłyszeliśmy Jacka Laskowskiego, który był REZERWOWYM !! Kolejna kpina z widza, jak można poważnie traktować TVP skoro ci lepsi mają rolę jedynie rezerwowego, a wypalone stare dziady komentują co najlepsze, w dodatku nieudolnie.

Brak słów.

 

CIeszy, że TVP SPort pokaże tak dużo meczów MŚ w hokeju dywizji 1A, ale zapewne na MŚ elity będzie max 1 mecz dziennie i z około 50 spotkań wyjdzie, że pokażą raptem 14-18 ?! Absurd i szczyt beznadziejności po prostu. Ale to TVP ... Czego oczekiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj w pewnych momentach komentatorzy w biegach w ogóle nie widzieli co dzieje się na ekranie, np. dyskwalifikacja Szwedki, pozycje lucky luserek...

Szkoda to nawet komentować, Jóźwik i Babiarz to wyglądali jak kompletnie nieprzygotowani do komentowania takiej imprezy, Babiarz kilka razy przekręcał nazwiska zawodników np. Petersen zamiat Peterson, ogólnie po raz kolejny wyglądało to bardzo nieprofesjonalnie. Zauważyłem również, że reporterzy TVP byli ubrani w kurtki i czapeczki od Helly Hansena czyżby TVP porzuciło współpracę z 4F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Druga kwestia to jak się okazało łąćznośc z komentatorami z Gelsenkirchen została zerwana i.... usłyszeliśmy Jacka Laskowskiego, który był REZERWOWYM !! Kolejna kpina z widza, jak można poważnie traktować TVP skoro ci lepsi mają rolę jedynie rezerwowego, a wypalone stare dziady komentują co najlepsze, w dodatku nieudolnie.

Brak słów.

Po prostu trzeba przyjąć do wiadomości,że wszystkich meczów nie będzie komentował Jacek Laskowski. Ponadto J. Laskowski przychodząc do TVP musiał mieć świadomość,że będzie co najwyżej komentatorem nr 2 jeśli chodzi o futbol w TVP. Komentator nr 2 oznacza tyle,że najważniejsze mecze- finał LM, finał EURO czy MŚ dostanie Dariusz Szpakowski. Kryterium merytoryczno ści nie jest w TV najważniejszym -liczą się układy i znajomości i to nie tylko w TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symbioza sprzętu i człowieka, przyjaźń skoczka ze skocznią, rzekł dzisiaj filozof Włodzimierz. Plus kilka tego typu tekstów o starszych kolegach, mentorach, symbolice, liczbach itd. Można by się zastanawiać czy w tych kabinach komentatorskich nie brakuje im tlenu i nie odlatują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

belzebiusz - Szczęsny komentował Puchar Świata, a Mistrzostwa już Szaranowicz. O to chodziło. Nigdy nie słyszałem by jakikolwiek konkurs komentował duet Szczęsny/Szaranowicz. Polak - możesz mieć rację. Obejrzę jutro ten konkurs i zobaczę, jak się spiszą. Nie oglądałem dwa lata temu konkursu drużyn mieszanych, tylko indywidualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje sprintu sztafet. Polski półfinał, 5 biegnie ze sporą przewagą. Jóźwik i Babiarz już ucieszeni bo z każdego półfinału awansuje po 5 zespołów. Mówią że te sztafety mogą sobie biec spokojnie i już nie muszą się wysilać. Cieszą się że mimo to Jaśkowiec ostro walczy. Kończy się drugi półfinał i nagle konsternacja. Z każdego półfinału awansują po 2 drużyny a reszta z czasami. Jak już robią sobie wycieczki by komentować ze stadionu to wypadałoby znać chociaż zasady tego co komentują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ właśnie oni są przygotowani do MŚ. Tylko z..... historii ;) Czasy aktualne to dla nich nic ważnego. Babiarz przypomniał niemal całą historię startów na MŚ, nawet w lekkiej atletyce, bo to sobie zanotował z Wikipedii. Czasy zamierzchłe to specjalność TVP. Po co komu jakieś regulaminy, wiedza o konkretnej dyscyplinie, zawodnikach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety po nim, aż słychać jak czyta notatki. Wiedzę może i ma, ale historyczną. Jak się komuś to podoba to ok, mnie się to przestało podobać i szczerze, to mam nadzieję, że czytają to forum i następnym razem się poprawią, ale jak mówił Szpakowski jemu nie potrzeba uczyć się od kogoś innego. Samowystarczalni i nieprzygotowani w swojej publicznej TVP. Nie lubię jak ktoś robi te same błędy, a w TVP nie dość, że taki sam styl komentarza jak X-lat temu, to teraz jeszcze więcej błędów. Innemu może się to podobać, bo mają swój unikalny, przesadzony emocjami styl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...