Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam jakieś głupie przeczucie, że "TVP Sport" i "TVP HD" mogą pojawić się w "C+" i "CP" na igrzyska (w końcu ani "Polsat", ani "Cyfra" nie będą transmitować olimpiady w swoich kanałach, więc może będzie im bardziej zależeć na dołączeniu tych stacji, a poza tym to by mogło zwiększyć sprzedaż, chociaż zainteresowanie igrzyskami będzie pewnie mniejsze, niż "Euro", bo pora rozgrywania zawodów będzie dla polaków mniej przyjazna...) :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech i tak będzie. :D W każdym bądź razie Polsat i TVP łączy szorstka, męska przyjaźń :lol: Nie zdziwiłbym się gdyby TVP Sport i TVP HD pojawiło się w Cyfrze i n a w CP nie :D Coby jeszcze im dowalić mogą wrzucić TVP Historia na HB, zakodować i udostępnić w C+ i n :D Zawsze to jeden kanał więcej i ładnie wygląda w reklamach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Eurosport HD, więc "po polsku" też można będzie oglądać Olimpiade w HD :wink:

Ale szczerze mówiac to licze, że jednak prędzej czy później TVP Sport zostanie wprowadzony do Cyfrowego Polsatu - to chyba jedyny kanał sportowy, którego trochę mi brakuje w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTV przedstawiłeś czarny scenariusz tego :( Mam nadzieję że w końcu CP dogada się z TVP w sprawie TVP Sport i TVP HD i nie będziemy musieli oglądać olimpiady po niemiecku na Anixe HD.

A czego się dziwić, skoro powstaje Cyprowy Polsat, aby płacić coraz to niższe podatki :> i w dodatku, nie u nas :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonamentem Cyfrowego Polsatu,ktoś z ludzi myśli że do Cyfrowego Polsatu wejdzie kanał TVP Sport to grubo i to grubo myli się.

Ja prosiłem o uruchonienie kanału to jedna i ta sama gadka.Cytuję ich wypowiedżrzez telefon:rozmawiamy i staramy zbogacić naszą ofertę o nowe kanały. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myślę,ze za kilka dni dadzą,jestem tego przekonany :smile:

 

coś mi się przypomniało,chyba 15 lipca tego roku pan Piotr Farfał w radio mówił,że tvp prowadzi rozmowy z platformą cyfrową,w sprawie dołączenia tvp sport przed olimpiadą,nie zdradził z jaką platformą są prowadzone rozmowy,ale każdy może się domyśleć,że jest to cyfra +,albo cyfrowy polsat.

 

Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wcale tego nie jestem taki pewien. O TVP Sport w Cyfrowym Polsacie i Cyfrze+ ciągle się tylko mówi i zawsze to samo - rozmawiamy, negocjujemy. Ktoś w TVP prowadzi jakąś dziwną grę. No bo dlaczego TVP Sport obecny jest w N a w Cyfrowym Polsacie i Cyfrze+ już nie. Obecność kanałów TVP na platformach cyfrowych powinna zostać uregulowana ustawowo, tak żeby były one dostępne na każdej platformie, jako w naszym kraju powstanie. Nawet za odpłatnością, z góry usaloną przez KRRiT. Ja też czekam na pojawienie się TVP Sport w Cyfrze+ lub Cyfrowym Polsacie, ale wielkich nadziei sobie nie robię, że to akurat nastąpi niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...