Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To niech sie TVP zdecyduje chce pokazac czy nie te Euro?? TVP najpierw chce a potem umowy niepodpisuje , wiec gdzie tu sens wywodow TVP?? Polsat powinien pokazac mecze Polski w Tv otwartej Polfinaly i Final , a reszte zakodowac. Maja prawo bo to oni kupili :D . A ty fiant nienawidzisz Polsatu bo to on kupil, i zrobi z meczami co zechce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to by było straszne mieć zakodowane całe Euro... Naprawdę nie wiem jak ja to bym przeżył... Taka strata, że aż szok, tym bardziej że będzie to lecieć FTA od Niemieckich przyjaciół.

 

piotrln - żebyś Ty przypadkiem się nie zapłakał, jak Twój kochany Polsat nie pokaże meczów Polaków :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może o skokach. Wnioskując po informacjach w serwisie sportowym TVP1, przełożony konkurs Pucharu Świata w skokach z dziś na jutro, nie będzie transmitowany przez Jedynkę. Obejrzeć go będzie można tylko w TVP Sport od 17:15. Dosyć ciekawa decyzja TVP :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Kwalifikacje dla wybrańców :cry:

 

No chyba że to kiepski dowcip na prima aprilis :cry:

 

Wiemy, kto pokaże kwalifikacje olimpijskie siatkarzy

Przegląd Sportowy

 

Interkontynentalny turniej kwalifikacyjny siatkarzy do igrzysk olimpijskich w Pekinie, który odbędzie się w portugalskim Espinho (30 maja-1 czerwca) z udziałem reprezentacji pokaże TVP - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

Oprócz naszych wicemistrzów świata zagrają w nim gospodarze - Portugalczycy oraz Indonezja i Portoryko. Awans uzyska zwycięzca imprezy.

 

- Mecze Polaków pokażemy w TVP1, a pozostałe spotkania w TVP Sport - powiedział Robert Korzeniowski, szef kanału sportowego TVP.

 

hmmm... za : onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luki1680

a że niektóre platformy mają problem z dołączeniem TVP Sport to już problem ich abonentów.

 

Hmm raczej problem TVP Sport bo nie dość że mają cieniutki pakiet praw transmisyjnych to jeszcze mało kto ich ogląda, nawet w sieciach kablowych cienko idzie z dołączaniem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo TVP Sport można odbierać tylko za pomocą e-nki. Nie można zakupić abonamentu bez dekodera.

Ja mam swój sprzęt i korzystam z abonamentu polsatu na swoim własnym w 100% sprzęcie. Tylko żeby mieć TVP Sport nie będę inwestował w tym kierunku żeby kupić enkę . Po za tym drugi dekoder to kolejne problemy techniczne.Zastanawiam się jak można odbierać TVP Sport jeszcze w inny sposób.

Wiem jest jeszcze DVB-T regionalnie i w fazie eksperymentalnej, ale nie o to chodzi.

Caly swój pakiet TVP prócz TVP Historia (ciekawe dla czego?)rozprowadza z innego satelity Eutelsat W3A at 7.0°E ale niestety kodowane w videoguard . Czy wystarczyło by mieć odpowiedni moduł warunkowego dostępu ? żeby pojawil się na ekranie TVP Sport ?

Zna ktoś ten temat bardziej technicznie i mógłby mnie oswietlić wiedzą ?

Czy istnieje jakakolwiek możliwość odbioru TVP z satelity Eutelsat W3A at 7.0°E ?!

Ludziska gadajcie o sprawach bardziej dogłębnie i treściwie. Wiele z tego co czytam to bla, bla, bla, bla.

bez obrazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak coś się da zrobić "na własną rękę".

Z pozycji 7°E regularnie idą dosyły dla TVP Sport. Mniej więcej połowa z nich nadawana jest w formacie 4:2:0, który można odebrać na zwykłym tunerze FTA. Druga połowa ma format 4:2:2 i tu do odbioru potrzeba trochę bardziej wyszukanego sprzętu. Ale nawet i dla tej jednej, ogólnodostępnej połowy warto ustawić się na tą pozycję.

W dosyłach lecą transmisje z różnych krajowych zawodów sportowych, które obejrzeć można w TVP, np. rozgrywki ligowe koszykarek, piłkarek i piłkarzy ręcznych, hokeistow, żużlowców, piłkarzy (2 liga). Oglądam to od kilku lat i raczej nie mam powodów do narzekań (no chyba że coś szczególnie interesującego puszczą w 4:2:2).

A poniżej przykład z ostatniej niedzieli.

 

zuzel1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...