Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zwiększyła popularnosc widzów Tvp Sport :D

 

A to niech ją kupują, jestem widzem TVP Sport, więc zwiększy się moja popularność :P

 

Po co mają kupować jakieś słabe ligi, przecież to jest kanał TVP, więc niech lepiej skupią się na naszym kraju, a nie na zakupie praw do transmisji, których i tak nikt nie będzie oglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Za tydzień w nowojorskiej Madison Square Garden Andrzej Gołota stoczy pojedynek z Mike'em Mollo. Walkę pokaże telewizja publiczna.

 

"Potwierdzam. To starcie i całą galę będzie można obejrzeć w TVP2, a wszystko skomentuje Sebastian Szczęsny. Jeszcze tego samego dnia na antenie puścimy powtórkę, a później najbarwniejsze fragmenty walki. Oby tylko tych fragmentów było dużo" - powiedział w "Przeglądzie Sportowym" szef sportu w Telewizji Polskiej Robert Korzeniowski.

 

"To decyzja ostatnich kilkudziesięciu godzin. Zresztą, my nigdy nie straciliśmy zainteresowania boksem. Tyle, że raz gale pokazujemy my, innym razem ktoś inny" - dodał Korzeniowski.

 

Prawa do pokazywania gali z Nowego Jorku kosztowały TVP około 150 tysięcy dolarów.

 

 

a juz nawet raz pojawiła się ta gala w ramówce Polsatu Sport - a tu taka niespodzianka :) Szkoda tylko że Pindera nie bedzie komentowa, no ale szczesny też troszkę zna się na boksie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jest to program Telewizji Publicznej to jednak ma jakieś prawa do różnych dyscyplin sportowych i nie może ich pokazywać na całą Europę. Dostęp z platform cyfrowych mają tylko abo n-ki, ale ogólnie w Polsce nie tylko oni, bo ten kanał znajduje się także w ofercie sieci kablowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Polska reklamowała że TVP Sport miał być na Astrze wraz z innymi kanałami tematycznymi (Historia,Kultura, Info, Polonia).Tymczasem pod kanałem z napisem TVP Sport mam czarną planszę. Nie wiem czy tak jest od nowego roku czy też zawsze ten kanał był kodowany. ???

 

To nie TVP reklamowała, tylko Astra blisko rok temu. TVP jedynie zgodziła się udostępnić loga swoich kanałów tematycznych. Bardzo dziwna to była kampania, bo de facto reklamowała niedostępną usługę. Dla Astry kluczowym jest, żeby na jej pozycję było skierowanych jak najwięcej anten, bo wtedy będzie to satelita bardziej pożądany przez nadawców. Z nieoficjalnych informacji wynika, że najbardziej nakręca im liczbę gospodarstw domowych TV Trwam. Słyszałem nawet o liczbie rzędu 500 tys. domów, ale nie wiem ile jest w tym prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El. MŚ 2010 w TVP

 

Wszystkie spotkania eliminacji Mistrzostw Świata RPA 2010, a także mecze towarzyskie Polaków w latach 2008-2010 będzie można oglądać na antenie Telewizji Polskiej.

 

Umowę zawarto z firmą Sportfive, która dysponuje prawami do tych spotkań. Jak poinformował Dyrektor TVP Sport Robert Korzeniowski w Telewizji Polskiej będzie można także zobaczyć wszystkie spotkania reprezentacji młodzieżowej do lat 21 rozgrywane na terenie naszego kraju.

 

Nie wyjaśniło się natomiast nic w sprawie praw do pokazywania spotkań reprezentacji podczas zbliżających się Mistrzostw Europy 2008, których właścicielem jest Polsat.

 

W eliminacjach do Mistrzostw Świata Polacy zagrają w grupie z Czechami, Irlandią Północną, Słowacją, Słowenią oraz San Marino.

 

I po co im to ?

Co z tego ,że pokażą na TVP Sport ?! Nie dość ,że niewiele osób to ma to nie pomieszczą w ramówce chociaż 3-4 spotkań na kolejkę ,a retransmisjami nie ma się co ekscytować.

Mam nadzieję ,że odsprzedadzą część tych praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...