Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszukujesz kanał z podanych parametrów:

11,258

SR = 27500

FEC 2/3

Jeśli nie masz odbiornika HD, to tego kanału nawet nie wyszukasz, bo jest na transponderze MPEG4, a odbiorniki SD nie odbiorą MPEG4, bo odbierają jedynie MPEG2. Dekoder HD odbiera MPEG4 i MPEG2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dekoder SD więc go nie wyszukam,ale myślę,że dołączą,wierzę w to :smile:

 

Coś tak myślę,jeżeli to cyfra dostanie kanał TVP HD (bo jutro powinna zostać ogłoszona informacja kto dostanie ten kanał),to także istnieje taka możliwość,że cyfra dostanie także TVP SPORT,więc poczekajmy do jutra,ja wierze,że tak się stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie przed chwilą opanowała (mała NA SZCZĘŚCIE :D ) wściekłość, jak przeczytałem, że "N" dołączyła "TVP HD" i pytam jak to jest możliwe, że platforma, która ma chyba 300-350 tysięcy abonentów może się dogadać w sprawie kanałów "TVP" (swoją drogą trochę to śmieszne, że najlepsze porozumienie z "TVP" ma platforma, której właścicielem jest podobno największy wróg "PISu", czyli "TVN" :D - a może Pan Urbański jeszcze nie wie kto jest właścicielem "N" i jak dotrze do niego to co tu napisałem zerwie umowę :D ... ), a "Cyfrowy Polsat" i "Cyfra" (łącznie chyba ponad 3 miliony abonentów) jakoś nie mogą???!!!

 

Taka sytuacja jest według mnie CHORA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź masz w media.2: Obie platformy nie chcą zapłacic TVP ANI ZŁOTÓWKI pewnie uważając że kanały TVP należą sie im jak psu buda. Jeszcze trochę i przechodzę do N, mam już dość tej bufonady. Przecież ta Cyfra nic nie dodaje, jedzie na tym Canal+, ileż można, człowiek chciałby zobaczyć też coś innego.

PS chodzi mi bardziej o TVP HD niż Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie platformy nie chcą zapłacic TVP ANI ZŁOTÓWKI pewnie uważając że kanały TVP należą sie im jak psu buda.

 

Zgoda, że "CP" i "C+" chciałyby najlepiej dostać "TVP Sport" i "TVP HD" za "zupełną darmochę" (jak mawiał Jurek Owsiak :D ), ale w takim układzie może warto, żeby "TVP" poszła śladami "TVN" (zwalczała "wroga" jego własną bronią :D ) i zgodziła się na danie tych kanałów gratis, albo za minimalną stawkę np. na dwa lata (przez ten czas możnaby finansować kanały z reklam, których byłoby więcej dzięki większemu zasięgowi), a później kiedy abonenci "Cyfrowego Polsatu" i "Cyfry" przywyknął do tych stacji i nie będzie ich można bez strat wycofać zarządała wyższych stawek (proste i jak widać po "TVN", który z tego co czytałem tak robił na początku z "TVN24" i teraz robi z "TVN CNBC Biznes" skuteczne :D!)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Muszę przyznać, że kanał ma coraz więcej praw sportowych, choć nie tych z najwyższej półki. Zawsze to coś w tej chwili jest znośny do oglądania, ma kilka ciekawych praw jak: hokejowa liga mistrzów, żużlowa ekstraliga czy południowoamerykańskie puchary. Jest także pokazywanych sporo niszowych dyscyplin np.karate , ale i to dobrze, ktoś to musi pokazać :D

Najgorsze jest to, że wcale im się nie pali do zwiększenia dostępności :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli tvp sport to nadawca publiczny to powinien byc bezproblemu dostepny jak dla najwiekszej liczby widowni a niestety tak nadal niejest i daja przewaznie ten kanal w jakis malych takze byle jakich sieciach a w najwiekszej sieci kablowej upc niestety nadal tego kanalu brak pomimo niedawnych obietnic ze strony upc ze kanal ten dojdzie zreszta razem z tvp hd a nawet na stronie tvp byla siec upc wymieniana jako siec ktora na czas igrzysk udostepni kanal tvp hd jednak potem dziwnie siec upc zniknela z listy i tym samym bylo wiadomo ze zarowno tvp hd i tvp sport niepojawia sie w igrzyska i zeczywiscie niepojawily i niema dotej pory, zenada ,wstyd...i zaco my placimy tej tvp abonament...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...