Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Ja czekam na TVP Sport w FTA, między innymi dla 4-4-2 i Goalissimo.

Goalissimo jest już FTA. :smile: Na Dubai Sports :wink: .

 

No, 4-4-2 to fajny magazyn. Wcześniej miałem okazję obejrzeć tylko jedno wydanie na TVP1, kiedy Polsce przyznano organizację Euro2012. Podobał mi się też film dokumentalny o Tysonie. Ten kanał ma w sobie trochę z ESPN Sport Classic - dokumenty i archiwalne transmisje. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo poruszyła ostania Złota Transmisja: Legia - Goeteborg.. :jupi: To były piekne czasy :D

Już czekam na kolejne transmisje z tej serii..a w następnym tygodniu w TVP Sport dwie retransmisje z najlepszej ligi świata w piłce ręcznej - Bundesligi ogólnie dostępnej w niemieckim DSF ( szkoda tylko, że to retransmisje :/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo poruszyła ostania Złota Transmisja: Legia - Goeteborg.. :jupi: To były piekne czasy :D

Już czekam na kolejne transmisje z tej serii..a w następnym tygodniu w TVP Sport dwie retransmisje z najlepszej ligi świata w piłce ręcznej - Bundesligi ogólnie dostępnej w niemieckim DSF ( szkoda tylko, że to retransmisje :/ )

 

Szczerze mówiąc wolałbym aby puścili też mecz z Goeteborga, bo tam też Legia wygrała i tam awansowała do LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest i będzie:

-EuroBasket 2009

-MŚ 2010,EURO 2012 (NEW)

-Speedway Ekstraliga

-Mecze 1 ligi polskiej,Puchar Konfederacji 2009, Puchar UEFA,Copa Libertadores, Coppa Italia

- LM z Polsatem Sport (oby :jupi: )

- PLK i PLKK

- PLH

- Igrzyska Olimpijskie Zimowe Vancouver 2010

- Igrzyska Olimpijskie Letnie Londyn 2012

- Orange Prokom Open 2009

- Pływanie MŚ, ME, MP itp.

- Piłka ręczna : Mistrzostwa Świata mężczyzn 2009,Mistrzostwa Europy kobiet 2012,Mistrzostwa Europy mężczyzn 2012,Mistrzostwa Europy kobiet

2014,Mistrzostwa Europy mężczyzn 2014

- Lekkoatletyka, Kajakarstwo, Wioślarstwo, Kolarstwo

 

mało :?::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tydzien pokazywane sa 2 mecze z kazdej kolejki I ligi i wiecej pewnie nie bedzie bo mecze zuzla do ktorych TVP ma prawa odbywaja sie o podobnych porach a z tego co slyszalem to rowniez trzeba pokazac przynajmniej 2 mecze z kolejki

Zgadza się z każdej kolejki Ekstraligi są pokazywane dwa mecze na żywojeden 0 16.00 a drugi o 18.30. Na sportowych faktach jest podany plan transmisji TVP Sport i sport.tvp.pl z 1. rundy fazy zasadniczej CenterNet Mobile Speedway Ekstraligi Rozkład jazdy w TVP. Szkoda tylko, że dziś była tylko jedna transmisja live ponoć jakieś problemy techniczne nie pozwalają pokazać spotkania Unia Leszno ze Stalą Gorzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...