Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Oglądając TVP Sport doznałem szoku. A to dlatego, że reklamodawcy przy okazji Igrzysk dowiedzieli się, że jest taki kanał jak TVP Sport. Jeszcze tylu reklam, co wczoraj, na tym kanale to nie widziałem. TVP Sport zdziera grubą kasę z platform i jeszcze uprzykrza nam życie ogromną dawką reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie dość, że tyle reklam, to niemal wycięto skok Amerykanina. Mało tego, opóźnienie transmisji było ogromne - ponad 6 sekund. Studio w przerwie - :lol2: A na koniec kłamstwo Szarana, mieli przenieść się do studia, a zamiast tego reklamy i łyżwiarstwo. 100 razy bardziej warto oglądać IO w Eurosporcie albo ARD/ZDF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie podczas wczorajszej transmisji skoków drażniło co innego. Otóż gdy do kamery wypowiadali się nasi wybitni skoczkowie, to obraz z nimi zajmował 1/5 ekranu. W tym momencie ja nie byłem w stanie dostrzec rezultatów aktualnie skaczących, gdyż z nimi obraz zajmował 1/7 ekranu........ To jest rzecz, która mnie bardzo drażni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bylem pozytywnie nastawiony do IO w TVP. Po wczorajszych cyrkach to się zmieniło. A sam TVP Sport w nowej oprawie to ten sam, pełen niedoróbek produkt, tyle że w ładniejszym pudełku, które niczym nie odstaje od C+ Sport, Polsat Sport czy Eurosport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie podczas wczorajszej transmisji skoków drażniło co innego. Otóż gdy do kamery wypowiadali się nasi wybitni skoczkowie, to obraz z nimi zajmował 1/5 ekranu. W tym momencie ja nie byłem w stanie dostrzec rezultatów aktualnie skaczących, gdyż z nimi obraz zajmował 1/7 ekranu........ To jest rzecz, która mnie bardzo drażni.

 

 

To było oglądać jak inni na TVP HD - ja tak zrobiłem i jestem zadowolony - wszystko dało się zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy mają dostęp do TVP HD. Poza tym moim zdaniem przez wywiady niewiele straciliśmy, bo akurat nikt znaczący nie skakał, a komentator i tak by nas powiadomił, jakby coś ciekawego się stało w międzyczasie, a my byśmy tego nie zauważyli. Ja oglądałem na TVP1 i ogólnie jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po zakończeniu programu pojawił się nowy testcard.

W oczekiwaniu na igrzyska, logo TVP Sport było z lewej strony a logo Vancouver 2010 z datą po prawej, tak w chwili obecnej największą imprezą, która zagości na antenie TVP Sport (i mam nadzieję w podstawowych kanałach TVP :)) są mistrzostwa świata w piłce nożnej - RPA 2010, a rozpoczęcie uczty piłkarskiej już 11 czerwca. - plansza analogiczna do tej przed olimpiadą, która gościła po zakończeniu dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem, ale zauważyłem przed chwilą, że czołówka Reklamy na TVP Sport jest nareszcie w panoramie pełnej!

Do tego jeszcze, same reklamy są na całym obrazie a nie wyśrodkowane, nawet te które były zrobione w 4:3!

No! 4.03.2010r. Postarali się! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie czekalem az ktos o tym napisze.przed olimpiada to byl najlepszy sportowy magazyn. teraz?i tak jest chyba najlepszy (z kanalow podstawowych - bo ja tvp info tez) ale to juz nie to samo,nie ten klimat i tylko 10 minut zamiast 25.cos trzeba z tym zrobic@jakis meil do tvp czy cus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa Misiu, kasa. TVP jest tak biedne, że musi oszczędzać na czym się da - Szybka Piłka ze zwykłego studia TVP Sport, jak najmniej wywiadów i programów publicystycznych, bo to są największe koszta, więc dają sporo powtórek, a łączenia na żywo ograniczają do samej transmisji sportu.

Aż strach się bać jak będzie wyglądać realizacja transmisji EkstraLigi w tym roku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Oby za jakiś czas TVP Sport nie zakończył istnienia.

 

Trochę o Speedway Ekstraligę się obawiam, ale mam jednak nadzieję, że będzie tak dobrze jak rok temu.

 

Sportowy wieczór to po prostu wydłużony Sport Telegram... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...