Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wbrew pozorom nie jest to takie proste. Przy rejestracji domen obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy. Wszelkiej maści naciągacze zwietrzyli w tym interes i jak grzyby po deszczu powstały firmy handlujące domenami. Zajmują co lepsze domeny i później sprzedają za odpowiednią kwotę. Podobnie było z nazwą "TVP Digital". Tyle co podano nawzę do wiadomości a już raz dwa domena była zajęta przez handlarza. Jest to legalne, choć etycznie naganne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w wieczornej "Panoramie" była relacja na żywo z Haiti (trochę partyzantka bo korespondenta było widać i słychać normalnie, ale pytania zadawali mu telefonem komórkowym, mniejsza o to), pomyślałem że warto zerknąć na Eutelsata W3A czy nie ma jakiego przekazu dla TVP (czasami różne śmieszne rzeczy się trafiają, jak poza wizją dłubią w nosie itp.). Patrzę a tu TVP Sport leci niekodowany, w 16:9 bez znacznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie by Mistrzostwa Świata lub Europy w łyżwiarstwie figurowym były komentowane ze studia w Warszawie. Nie pamiętam sobie też by nie było relacji w TVP 1 lub TVP 2. Łyżwiarstwo figurowe to taki sport, że nawet żona nie zrzędzi gdy mąż ogląda z piwem w ręku. Kryzys? Brak sukcesów polskich par? Bez względu na odpowiedź trochę szkoda. Na osłodę muszę dodać, że Anna Rechnio bardzo dobrze sprawdza się w roli komentatorki i niczym nie ustępuje Przemysławowi Babiarzowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport już tak ma, że pokazuje wybrane Puchary Świata w skokach narciarskich, narciarstwie alpejskim czy snowboardzie. Pewnie podobnie jest z Pucharem Włoch. Trudno to zrozumieć ale ktoś kto rozumie poczynania TVP Sport w niektórych dziwnych kwestiach jest super intelektualistą lub skończonym idiotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibice są różni i oglądają różne dyscypliny. Ja oglądam zarówno piłkę nożną jak i łyżwiarstwo figurowe. Na antenie TVP Sport jest miejsce na obie dyscypliny. Szkoda tylko, że w TVP brak jest konsekwencji. Eurosport jak coś kupuje to pokazuje. Jest cały sezon biatlonu, narciarstwa alpejskiego, skoków narciarskich, biegów narciarskich, kombinacji norweskiej. A w TVP Sport pokażą wybrane zawody i są zadowoleni, tylko biatlon jest w całości. Nie jest to dobry sposób na zbudowanie lojalności u widza. Jeśli ktoś nie przegląda programu a wie, że cały sezon jest w Eurosporcie to włączenie tego kanału będzie dla niego odruchem. Nawet nie zauważy, że jeden z konkursów nagle pojawił się również w TVP Sport, choćby komentarz i oprawa tego wydarzenia była rewelacyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Pucharem Wloch na TVP Sport to jest przegiecie .

Po co sie chwala w transmisjach ze rozgrywki do konva live na TVP Sport a potem z 1/4 finalu pokazuja jeden mecz na zywo?

Jak maja prawa to co stoi na przeszkodzie pokazac wiecej spotkan jak jest miejsce w ramowce.

 

Ogolnie problem zapelniania ramowki i pelnego wykorzystania posiadanych praw to niestety problem wszystkich polskich stacji sportowych.

 

Ile razy juz byly poruszane problemy braku spotkan w weekend na canl+ czy posacie, w tym towarzystwie pozytywnie zaskakuje sportklub, ktory jak widac moze pokazac sporo spotkan live ( nie chodzi o to co tam akurat leci tylko o wykprzystanie praw)

 

Pozostaje nam miec nadzieje ,ze sytuacja sie poprawi i nie bedzie dochodzido do takich sytuacji jak z pucharem wloch na TVP albo z brakiem spotkan live w sobotnie lub niedzielne weiczory na kanalch ktore chyba tylko z nazwy czasami sa premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Puchar Włoch to naprawdę przesada. Po co im te prawa, skoro i tak pokazują bardzo mało?

Polsat Sport stara się jak może i źle nie jest. Canal+ natomiast nie ma pełnych praw (m.in. do Premier League) więc nic dziwnego, że później są narzekania na za małą ilość transmisji. To co robi Sportklub woła o pomstę do nieba. Z Argentyny puszcza 1 mecz tygodniowo. Często bywa to spotkanie cieniasów, a nie wielkich firm. Wolą zapychać ramówkę belgijskim [beep]em, gdzie tylko Standard i Anderlecht trzymają poziom. A popatrzcie na ramówkę Orange Sport – 14 zł za kanał, w którym niewiele można obecnie obejrzeć.

 

Telekamera dla Kurzajewskiego w kategorii Komentator sportowy :lol2: . Śmiech na sali. Za co ją dostał? Za wygląd? Za fryzurę? Na pewno nie za komentarz. Tak w ogóle to co on komentuje? Występy w jakichś programikach to jest komentarz sportowy? Ten koleś to po prostu amator jeśli chodzi o sport. Podczas studia skoków to widać. Potrafi powiedzieć kilka zdań o skoczkach z czołówki, reszta stawki to dla niego czarna magia. Szczęsny – klepie żeby klepać. To nie jest jakieś marne radyjko, że musi w minutę powiedzieć o wszystkim. To telewizja. Zbędne jest gadanie o tym, co wszyscy widzą. Na dodatek nie wie, skąd się „wziął” Zauner. Kpiny. Szaran też tego nie mówił. A PŚ jest w tym sezonie pokazywany beznadziejnie. Najgorzej od kilku lat. Nawet TCS olali. A kiedyś fajnie się oglądałol w TVP 4 Schanzen Tournee. Stać ich było tylko na pokazanie życzeń noworocznych od skoczków, które widziałem 10 minut wcześniej w ZDF. Tak źle ze skokami dawno nie było. Na dokładkę katują widzów beznadziejnym komentatorem, który chyba z choinki się urwał.

Babiarz już bardziej sobie zasłużył. A prawdziwym fachowcem jest Rudziński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Oto hity z Goalissimo, świadczące o poziomie komentarza i wiedzy niejakiego Jońcy. :D

 

Tłente
Axel Wistel
Gremio Baureri

 

Dodam, że obejrzałem tylko fragmenty o Eredivisie, Jupiter Pro League i Campeonato Paulistao.

 

Wkrótce zapodam głupoty Nieszczęsnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TVP Sport z częstotliwości 10773 z Astry (nie wiem jak na częstotliwości w MPEG-4) pojawił się kanał audio - dźwięku przestrzennego - DD 5.1

 

Na rozpoczynające się dzisiaj Igrzyska - to w sam raz.

 

Tylko raczej operatorzy platform cyfrowych chyba nie pójdą za tym krokiem, nie mówiąc już o dołączeniu teletekstu... 8)

Więc trzeba się będzie obejść smakiem... a raczej dźwiękiem... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, przepraszam. Po przełączeniu na inny kanał i powrocie na "TVP Sport" wróciła identyfikacja tylko "Nagravision" i "Mediaguard" (tak wykrywa mój tuner - wiem, że oficjalne nazwy tych systemów są inne), więc to chyba jednak fałszywy "alarm" (kiedyś już mi się to parę razy zdarzyło, tzn., że tuner wykrywał mi dodatkowo "Conax" na "TVP Sport" z transpondera "CP", zwłaszcza po przełączeniu z "TVP 1", ale teraz kolejność była "właściwa" dla transpondera "CP", tzn. "Nagravision", "Mediaguard" i na końcu "Conax", a nie jak na "TVP1" "Mediaguard", "Viaccess", "Conax", więc myślałem, że tym razem to prawda :D ... ) :D ...

 

Jeszcze raz sorki :oops: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...