Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kisiel95 napisał(a):

Nikt mi tak nie wmawiał, wsparcie Play nie jest super, ale 10x lepsze od CANAL+, mam zgłoszenie w tym serwisie, czekam tydzień - zero odpowiedzi. W Play czekałem góra 3 dni i jak coś się działo z Viaplay to zawsze był zwrot tej kwoty, która płacę za Viaplay.

Ty to naprawdę musisz mieć pecha. C+ Ci nie odpisuje, ciągle masz problemy z aplikacją, do tego Play niewiele lepszy. Za to w przeciwieństwie do większości stąd - Viaplay działało Ci świetnie i idealnie. 😂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

4 minuty temu, Zygzaczeq napisał(a):

TVP już Nigdy Nie Dostanie Sublicencji na Pokazywanie Konkursów PŚ poza Polską, bo ma TVN, a TVP szuka okazji do zakupu sublicencji, prawda?

Czy nigdy, to nie wiadomo.

Po pierwsze, może się zmienić władza w Polsce, a potem w TVP.

Po drugie, jeśli skoki stracą atrakcyjność (nie będzie dobrych polskich zawodników), to mimo wszystko Discovery może odsprzedać sublicencję, bo przestanie im się opłacać puszczanie w TVN.

Ale na tę chwilę tak, na to wygląda że będą w TVN.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, michael112 napisał(a):

Osobiście bym dał Panoramę w przerwie meczu, wypełniając tą przerwę w całości (kosztem reklam - na Sport i tak chyba nie było bo dali lekką). To by było jakieś 15 min. dla Panoramy, około 17:45.

Generalnie i tak teraz Panorama nie jest o wiele dłuższa, a też w dawnych czasach bardzo często serwis ten emitowano w przerwach spotkań. Było to jeszcze wtedy, gdy Panorama miała większe znaczenie w telewizji i dwa główne wydania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, czerstwy napisał(a):
Ta zapewne  I na czym to wiadziałeś? 

Włączyłem stream QazSport (dzięki VPN.lat), jest 720p w streamingu. Łap streama jest dużo lepiej, niż to, co było w TV.

Jakbyś chciał wiedzieć (sam nie wiedziałem) mam TV 32 cale w Full HD/50 Hz.

Dobrze, że jest internet i można zweryfikować bzdury.
 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podaj dane na temat QazSport, który emitował ten mecz. Bo na razie to, co piszesz to teorie. W streamingu nadaje w 720p.

Już to tłumaczyłem, mam za mały pokój na większy TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku podałem jak to wygląda od lat gdy są mecze w pierwszych rundach. I wtedy często grają drużyny z tamtych regionów. Podobnie jak mam dostęp do kanałów z tamtych regionów i wiem jak tam jakość wygląda. By oglądać np 50 cali trzeba siedzieć ok 2.1 metra od ekranu. Nie wiem jak można mieć mniejsze pomieszczenie.

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam serio udowadniać, że stream QazSport leci w 720p, a dokopałem się - to oni realizowali transmisję (w TV było gorzej na meczu Legii). Nie chce mi się szukać VPN, ale daję drugi link. Ale serio ten przekaz nie powinien być tak słaby, na początku meczu zauważyłem lagi (o tym nawet komentator mówił). Coś było skopane.

 

Przykładowy skrót:

 

 

52 minuty temu, czerstwy napisał(a):

Nie wiem jak można mieć mniejsze pomieszczenie.

Nie zawsze można mieć kanapę na drugim końcu pokoju, czasem na to układ pokoju nie pozwala.

 

c3c4f96ff0140.png

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ja coś przeoczyłem, albo TVP za słabo informuje że do meczu Lecha, jak ktoś ogląda przez internet, było studio w przerwie. Za chwilę zobaczymy, czy tak samo będzie z meczem Pogoni.

Ogólnie, jak ktoś ogląda na dwa ekrany, to lepiej obydwa oglądać przez internet, a nie przez TVP Sport, bo w czasie I połowy zdarzał się podwójny ekran, a jak był karny, to zupełnie przelączyli na chwilę na mecz Pogoni.

Jeśli ktoś ogląda tylko w telewizji, to dla niego dobrze. Jeśli ktoś interesuje się jednym konkretnym meczem, lepiej przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kisiel nie rozśmieszaj mnie😂 znalazłeś jakiś śmieszny stream i chce mi udowodnić że to norma w tamtych reginach?🤣 Poczytaj historię forum  jak to wyglądało po wcześniejszych latach i ile było narzekań. A były i takie przypadki że nie było wcale sygnału. Ale co ty o tym możesz wiedzieć. Na siłę chcesz kolejny raz wybielić Viaplay ale robisz to bardzo nieumiejętnie by nie powiedzieć żałośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, czerstwy napisał(a):

znalazłeś jakiś śmieszny stream

Oficjalny z kanału (chyba to ich zaplecze) i z aplikacji tamtejszej publicznej TV (ich ekstraklasa). Mówię, że się poprawiło, choć to bliżej Viaplay (gdyby był dobrze puszczony stream), nikogo nie chcę wybielać.

 

Zaznaczałem w ankiecie, że Viaplay ma jakość przeciętną, akurat za taką cenę mi to odpowiadało. Mam też CANAL+ w CANAL+ Online od niedawna, nie zaktualizowałem sygnatury, może zrobię recenzję w odpowiednim dziale, jak ktoś będzie chciał. Na pewno nie będę patrzył bezkrytycznie.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrób recenzje wszyscy są ciekawi jak to wygląda na laptopie🤣 Nie ma to jak porównywać jakość transmisji sportowych z Kazachstanu czy z Azerbejdzanu do czołowych Lig piłkarskich😂 Gdzie produkuja sygnał w najlepszej jakości technicznej. Którego my oczywiście nie widzieliśmy. Włącz sobie człowieku C+4K na 55 calach lub większej przekontnej i zobaczysz co to dobra jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, czerstwy napisał(a):

Nie ma to jak porównywać jakość transmisji sportowych z Kazachstanu czy z Azerbejdzanu do czołowych Lig piłkarskich

Dane z marca 2023 roku, QazSport nadaje w HD Ready, nie wiem, czy coś trzeba jeszcze komentować.

https://www.flysat.com/en/channel/8867/qazsport

2c652cc2e7d99.png

Przepraszam za pomyłkę, nie jest to ich zaplecze, ale liga juniorów. W 1080p.

https://www.veed.io/view/a90ebd22-9806-4115-80a5-25c17ab3c41e?panel=&sharingWidget=true
Tak to wyglądało w QazSport, można sobie porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, k05 napisał(a):

Za to w przeciwieństwie do większości stąd - Viaplay działało Ci świetnie i idealnie

Miałem zwroty za Viaplay jak nie działał. CANAL+ bez wyjaśnienia próbował ściągnąć 25 zł. Jest różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, michael112 napisał(a):

Ponieważ w szczytowym momencie, między 17:30 a 19:00 były trzy równoległe transmisje, a wieczorem będą dwie, postawię pytanie:

Czy zatem bylibyście za zajęciem obu głównych anten w szczytowym momencie i jednej z nich do późnego wieczora?

Raczej mało prawdopodobne. TVP zazwyczaj nie chce dopuszczać do sytuacji, w której obie główne anteny są  w tym samym czasie zajęte przez transmisje sportowe, chyba że nie ma wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...