Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli wybór między Leipzig* - Monaco*, a Tottenham - Dortmund. Zagłosowałbym na mecz z udziałem Spurs, ale mam możliwość oglądania meczów na sportowych antenach nc+. Chyba, żeby ewentualnie mecz Szachtar - Napoli*, bo tego meczu nie ma w polskiej telewizji (poza aplikacjami jak C+Sport Online czy nc+go),

 

* - dla tłumaczących nazwy własne: Lipsk, Monako, Neapol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem kibiców Realu, że chcą obejrzeć swoją ukochaną drużynę, są dobrze zorganizowani i wynik będzie tak a nie inny

Ja jako postronny kibic wolał bym mecz Tottenham - Borussia Dortmund

 

ze strony realmadryt.pl

 

 

2017.09.12, godz. 20:36, bukowskibf3
gdy zaczniecie wchodzic w przeglądarke w tryb prywatny zaglosujecie wylaczycie przegladarke i znowu zrobicie tak samo to możecie głosować cały czas i głosy się nabijają potwierdzone info !  
2017.09.12, godz. 20:13, KayRay
można głosować z różnych przeglądarek i ze wszystkich urządzeń w domu ;) zalicza głosy na luzaku.  
2017.09.12, godz. 20:20, Wojtas1964
głosujcie z różnych przeglądarek + ze swoich telefonów
2017.09.12, godz. 20:50, dumel0
Oddałem z 300 głosów xD więcej mi się nie chce. A pisanie, że lepiej inny mecz, bo ciekawszy nie pomaga reaowi. Pomyślcie ile osób kibicuje realowi dzięki środowym meczom. Pewnie większość Polaków tak się zaraziła Realem

2017.09.12, godz. 20:49, nemoein
dodałem na koniec z 20 głosów ze wszystkich urządzeń / przeglądarek jakie mam i wyszło że wygrywamy :)

 

 

Edytowane przez Maximus2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów. Z jednej strony ucieszyłem się, że do TVP po paru latach wraca Liga Mistrzów, z drugiej przez głosowanie typowych gimbusów na ukochany Real odechciewa mi się w ogóle oglądać jutro LM. Oby Kurski zrezygnował z głosowania. W przeciwnym razie niech się wypcha, niech mu Szpakowski z Żewłakowem komentują mecze gigantów z ogórami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...