Skocz do zawartości

Polsat Rodzina


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Relacje mszy świętej dla dzieci w Polsat Rodzina w tym roku śledzi 18 tys. widzów. W porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej transmisje straciły 9 tys. oglądających, ale nadal mają dużo wyższe wyniki od średnich długookresowych udziałów stacji.

 

źródło: wirtualne media.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Mam wrażenie, że trochę o tym kanale Polsat zapomniał, choćby z tego względu, że nadal on nie jest dostępny choćby w platformie Canal+. Czy ktoś może kojarzy, jakie programy są tam emitowane i czy jest tu coś premierowego?

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię oglądać tylko Miodowe lata czy Rodzinę zastępczą. Kiedyś, w czasach pandemii kojarzę, że leciała msza w niedzielę. Tak w kółko tłuką te same programy, ale fakt rzadko emitowane na innych kanałach. Przy weekendzie rzucą o 20 jakimś filmem i kanał się kręci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal zdarza się zerkać na "Rodzinę Zastepcza". Jest to jedyny zdaje się kanał Polsatu nadający ten serial obecnie  w przeciwieństwie do " Świata wg Kiepskich" czy " Miodowych lat" nadawanych w wielu stacjach z grupy Polsat. 

 

 

 

Edytowane przez Kirk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, z tego co kojarzę to żadna inna stacja Polsatu "Rodziny Zastępczej" nie nadaje, a szkoda, bo bym sobie obejrzał. Owszem, jest to w ramach ich portalu VOD, do którego mam dostęp, bo swego czasu wykupiłem, gdy była promocja (29 zł za rok), ale czasu na oglądanie trochę brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się dziwie Polsatowi, że posiadając taki zasób programów nie chcą bardziej rozreklamować ten kanał i poddać go szerszej dystrybucji. Skoro taki TVP Seriale jest liderem wśród kanałów serialowych, a w kółko tłuką Ranczo czy Rodzinkę.pl to według mnie Polsat Rodzina mógłby w takich notowaniach być bardzo wysoko. Chyba, że potracili licencję na teleturnieje czy seriale i stąd brak jakichkolwiek kroków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2024 o 11:46, Kiler napisał(a):

Chyba, że potracili licencję na teleturnieje czy seriale i stąd brak jakichkolwiek kroków. 

Wydaje mi się, że problem nie jest w licencjach, bo większość produkcji Polsatu, szczególnie tych z dawniejszych lat, nie była licencjonowana zewnętrznie. Zresztą nawet "Miodowe lata", których przez kilka lat w ogóle nie powtarzano nigdzie, właśnie z powodu licencji, są obecne ponownie od bodajże 10 lat. Był okres, gdy główny Polsat wypełniał tym serialem miejsce po "Pierwszej miłości" w letniej ramówce, co było nawet dobrym pomysłem, ale wtedy chyba w ogóle nie udawało się dojść do końcowych odcinków. Potem była przerwa, gdy serial nigdzie nie był dostępny, a bodajże w 2014 roku Polsat 2 zaczął emitować i wtedy już poszło na inne stacje.

 

Mam wrażenie że tu jest głównie problem w braku szerszej dostępności oraz w tym że trochę brakuje szerszego pomysłu. Właśnie jakieś programy poradnikowe by się przydały, ale emitowane o dogodnych porach, nie o 5-6 rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...