Skocz do zawartości

Polsat Rodzina


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak długo, jak liczy się ilość, a nie jakość, mamy takie kanały.

 

Polsat mógłby śmiało utworzyć szereg kanałów dla każdej z grup np.: Polsat Sąsiad, Kot, Pies, Mucha .... itp. 

 

Rodzina? A dla kogo jest Polsat zwykły, Super i dwa? 

 

Tak długo, jak liczy się, że mamz 200 kanałów i oglądamy disco polo w najgorszej możliwie tandetnej oprawie, nie zmieni się nic. 

Konkurencja musi się dopasować do tego poziomu. Pieniądze są właśnie tutaj i Polsat wie to od zawsze. Był w telewizji analogowej naziemnej i prześwietlił już widzów.

 

Z chęcią oglądam kanały autorskie nc+ jak Planete+. Gdy rozmawiam z innymi lub odwiedzam kogoś, to leci albo TVP INFO albo Polsat. Jak leci TVN, to Ukryta prawda. 

Mamy taki klimat.

 

Co do kanału Polsat Rodzina, to nie mam niestety okazji przetestować. Mam nc+.

Oczekiwania sprawdziły się: reklamy przerywane rodziną zastępczą.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat rodzina już na starcie ma jednak własne autorskie  programy ,a oferta będzie się rozwijać. Na tym polega biznes by oferować coraz więcej produktów i urywać te dziesiętne punktów procentowych rynku, Solorz w przeciwieństwie do Was wie jak wypracowywać pieniądze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ramówka dosłownie, powala na kolana.??Od rana do 14 jedziemy z "rodziną zastępczą",potem przerwa na pszczółkę Maję, i od  dziewiętnastej do ciemnej nocy niespodzianka: ? rodzina zastępcza :-) Teraz już tylko czekam, na wprowadzenie do PC kanałów Polsat Rodzina, w wersji z przesunięciem czasowym, Polsat Rodzina +1i Polsat Rodzina - 1. W końcu będę mógł zobaczyć swój ulubiony odcinek rodziny zastępczej godzinę wcześniej :-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, wislok napisał:

Polsat rodzina już na starcie ma jednak własne autorskie  programy ,a oferta będzie się rozwijać.

Tego nie wiemy. Zasięg jest niewielki, kanał jest kodowany. Promocja też jest znikoma.

 

50 minut temu, wislok napisał:

Na tym polega biznes by oferować coraz więcej produktów i urywać te dziesiętne punktów procentowych rynku, Solorz w przeciwieństwie do Was wie jak wypracowywać pieniądze. 

W ostatnich latach te ich produkty oferowały same powtórki i ogólną średnią jakość.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, wislok napisał:

oferta będzie się rozwijać

Skąd ta pewność? Spójrz jak rozwija się np. Polsat Sport News, albo Polsat News 2. Jak nie będzie wyników, to stacja stanie się zapchajdziurą. Usunięcie premierowych wydań programów autorskich, to pstryknięcie palcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały tematyczne Polsatu, to w większości to stacje robione niskim kosztem, które mają zarabiać kasę z emisji reklam. Dla mnie większość tych stacji pod względem merytorycznym kwalifikuje się tylko i wyłącznie do zamknięcia. Nie inaczej jest w przypadku Polsat Rodzina. 

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, exmartino napisał:

W końcu jak na kanał kodowany premium reklamy to podstawa! ?

Premium? I obecny w najtańszym pakiecie CP? Nawet w NC+ kanały Polsatu są niżej od kanałów TVN i C+

54 minuty temu, Bloo411 napisał:

Kanały tematyczne Polsatu, to w większości to stacje robione niskim kosztem, które mają zarabiać kasę z emisji reklam. Dla mnie większość tych stacji pod względem merytorycznym kwalifikuje się tylko i wyłącznie do zamknięcia. Nie inaczej jest w przypadku Polsat Rodzina. 

Znaczy się który bo póki co tylko 2 kanały nie mają własnych produkcji + PN2 który jest wycofywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jaszek napisał:

Skąd ta pewność? Spójrz jak rozwija się np. Polsat Sport News, albo Polsat News 2. Jak nie będzie wyników, to stacja stanie się zapchajdziurą. Usunięcie premierowych wydań programów autorskich, to pstryknięcie palcami.

PSN akurat się rozwija, z kanału oferujące odgrzewane kotlety zrobił się pełnoprawny kanał sportowy. Bo kanałem newsowym to on nigdy nie był. O tym,że oferta tego kanału będzie sukcesywnie rozwijana mówił odpowiedzialny za ten kanał Marek Zając. Więc trzymam póki co za słowo,a nie zakładam z góry i życzę projektowi źle. Do kanałów do których często jest porównywalny ten kanał różni go tyle,że te nie miały i często do dziś nie mają dedykowanych wyłącznie tej antenie programów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek Zając nie ma tu nic do gadania. Za rok stacja może dalej być, a Marka Zająca może nie być. Mogą postawić przed nim takie cele, że nie da rady się nawet do nich zbliżyć, przez co go wyrzucą. Oczywiście piszę hipotetycznie, bo nie wiem, jak będzie. Nie byłbym jednak pewien rozwoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam,że jako osoba odpowiedzialna za ten kanał ma coś do powiedzenia w kwestii tego kanału. Jeśli jego koncepcja na kanał nie wypali to go pożegnają, jednak to jest jeden z scenariuszy,a nie jedyny.

Mam nadzieję,że ten kanał /projekt wypali , bo brakuje kanału dedykowanego rodzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ma do powiedzenia, ale nie od niego zależy np. to, jaki budżet dostanie stacja. Może usłyszeć, że np. po 12 miesiącach ma osiągnąć takie wyniki, żeby stacja stała się już rentowna. Jeśli nie osiągnie, utną mu pieniądze i człowiek nie będzie miał wyjścia, będzie musiał uszczuplać ramówkę. Powtarzam, nie wiem jak będzie. Ale jak obserwowałem ten kanał, to jakaś szczególna propozycja to to nie jest ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Polsat poza okazyjnymi transmisjami  sportowymi LIVE nie ma nic ciekawego do zaoferowania... nic czego nie zobaczysz  na innych kanałach grupy CP.  (zrobili jeden teleturniej w SP,  żeby przyciągnąć uwagę, ale jest średni, najciekawszy jest w nim chyba... prowadzący ?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...