Skocz do zawartości

Polsat Rodzina


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Super Polsat jest kanałem darmowym, odkodowanym i powszechnym. Znajduje się w DVB-T oraz u chyba wszystkich płatnych operatorów telewizyjnych - satelitarnych i kablowych (i to od najniższych pakietów). Polsat Rodzina póki co dostępny jest tylko w Cyfrowym Polsacie (i wcale nie od pakietu darmowego) oraz w chyba dwóch, czy trzech dużych sieciach kablowych (być może jest też w jakichś mniejszych, nie śledziłem tego). Nie ma więc porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wislok napisał:

SuperLudzie, Taxi Kasa, Joker- nawet nie znacie ramówki SP ,a najwięcej macie do powiedzenia.

A daj spokój z takimi "teleturniejami", grę w ciemno mogli wskrzesić,  ta niszczarka to był jeden z naj teleturniejów Polsatu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Polsat jeszcze wprowadził do ramówki 3-4 programy poświęcone osobom niepełnosprawnym, gdzie w TVP taki program to 1-2 na krzyż. A co do Polsat Rodzina, to daje temu kanałowi szansę. Miałem okazje obejrzeć programy tej stacji, gdzie powiem że np. ''Wszystko, co chcielibyście wiedzieć...'' nie jest całkowicie interaktywnym programem niż ''Rozmównica'' śp. Religia TV - są jedynie wpisy z FB i TT, nie ma telefonów, a jest bardziej rozmowa z gościem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zaprogramowałem sobie na moim tunerze kanał Polsat Rodzina.

Z tego, co widzę to jakość obrazu na tym kanale jest paskudna! Widać lekką "zupę pikseli". ?

Bitrate również jest bardzo cieniutki. Zaledwie 0,7 Mb/s. :shock:  Jak na kanał typu "HD" to są normalnie jaja z abonentów! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, faktycznie, pomyliłem się. :???:  :oops:

Mój tuner podaje wartości bitrate w kilobajtach na sekundę, a nie w megabitach i  ja to sobie ręcznie przeliczyłem, ale nie popatrzyłem dokładnie i za jednostkę wziąłem kilobity na sekundę, a nie kilobajty i wyżej tutaj podałem. I stąd też moja powyższa gafa. :oops:

Według wskazań mojego tunera, bitrate na kanale Polsat Rodzina wynosi w tej chwili 512 KB/s, czyli 4 Mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2018 o 17:22, Frontowiec napisał:

Miałem okazje obejrzeć programy tej stacji, gdzie powiem że np. ''Wszystko, co chcielibyście wiedzieć...'' nie jest całkowicie interaktywnym programem niż ''Rozmównica'' śp. Religia TV - są jedynie wpisy z FB i TT, nie ma telefonów, a jest bardziej rozmowa z gościem.

Też miałem okazje obejrzeć ten program i telefon był od widza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla TV liczy się oglądalność  i to jest miernik, TV to jest biznes jak mawia Max Kolonko. Chwali się własna produkcja kanału Polsat Games , dużo transmisji i tak dalej. Jednak to generuje znacznie większe koszta. Jeśli oglądalność będzie taka jak obecnie to prędzej czy później ten kanał zostanie zamknięty,a kanał, który w twojej opinii jest gorszy zostanie. Swoją drogą to przykre.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Święta w Polsat Rodzina.

 

24.12

12:00 Rodzina Zastępcza - Świąteczna awaria

13:00 Rodzina Zastępcza - Uwolnić Mikołaja

13:30 Rodzina Zastępcza - Bardzo dużo sylwestrów.

19:00, 20:00 Wielkie kolędowanie z Polsatem. Święta Lipka 2018.

 

25.12

11:00 Młody Mesjasz

14:00 Wielkie kolędowanie w Krakowie 2018

15:00 Jasnogórskie Kolędowanie z Polsatem 2018

20:00 Kolędowanie z Fundacją Polsat 2018

 

26.12

11:00 Święty Mikołaj z 34 Ulicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...